Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
18. lis 2009

cienko uffffff tak to jsi oddychla až jsem to slyšela i já 😉 😉 😉 to je fajn že je srdíčko v pohodě a bobečci taky a koukej za chvilku máš půlku za sebou 🙂 🙂 🙂 toto letííííííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂

sido
18. lis 2009

evanko to známe že se všechno točí jenom kolem těhulí tak se pořádně dívej a říkej si že za chvilku budou obletovat tebe 😉 vím z vlastních zkušeností že je to těžké ale dá se zvládnout 😉 musí!!!!!! 🙂

j.cien
18. lis 2009

Evanko,ja byla ve Fertasu poprve v lednu a samotne IVF nakonec bylo az v srpnu...,ale mne se to zkomplikovalo vice vecma..mela jsem cysty,takze pak jeste laparku a taky jsem spatne reagovala na prvni pokus stimulace se Synarelem,takze se to muselo stopnout..
Urcite to pujde rychleji,pokud je jasne,ze je treba jit rovnou do IVF a nebudou se zkouset treba jeste nejake inseminace...

evanka84
18. lis 2009

podle meho gynekologa musime na ISCI rovnou manza na MESA, ci TESa zadne spermie funkcni no mi aspon zatim postaci ze to zacnem resit tedkom jsem cekala 5 mesicu nez jsem nastoupila do nove prace a nez mi unedla zkusebka

j.cien
18. lis 2009

Holky zlate,moje snazeni a cekani bylo STRASNE dlouhe..vsak vite...,ale jestli muzu "radit",nepripoustejste si do sebe tehotenstvi jinych,ostanich,blizkych nebo cizich holek!!!To vam nijak nepomuze,vam to muze byt uplne jedno,jestli bude treba cely svet tehotny!!!!!oni na to maji stejne pravo a vas se cizi tehotenstvi NETYKA!!!Ani vam to nepomuze,ani vam to nesmi uskodit!!!Proste se to deje a je to normalni a to,ze my to mame slozitejsi...a nenasukame si ty deticky doma na gauci...tak za to oni prece nemuzou!!!
Takze cizi tehu NERESIT a uklidit si v sobe,ve svoji dusicce a ZIT!!!!i kdyz zatim bez deti...a jednou se to POVEDE!!!! 🙂

j.cien
18. lis 2009

Evanko,pokud ty jsi OK a spermousky zisakaji na Messa -tak mate jiste velkou sanci na uspech 😉 🙂 takze s chuti do toho!!!

kasa
18. lis 2009

Cien tak to jsi mi udělala obrovskou radost,celé dopoledne jsem na tebe myslela.Tak je super,že jsi ty i mimi v pořádku,tak se raději šetři. 🙂 .Ale nabíhají ti ty týdny opravdu rychle. 🙂 .
No Evan jak psala Cien ,mi se zadařilo na druhé IUI-tedy inseminaci,takže jsme měli štěstí,a jsem za to strašně ráda,ikdyž mám zároveň velký strach ať se ještě něco zlého nepřihodí,ale snad ne,už se moc těšíme,bude to takový předčasný dáreček k přítelovým 40cátinám,které oslaví v září.Mimi se má narodit 1.7.2010. 🙂

evanka84
18. lis 2009

jj snazim se neresit, nicmene podvedome s nima nevyhledavam kontakt, ale tehu preji, svagrove i kamaradkam vzdyt oni prece nevi ze nam to nejde a nemuzou za to. jen mi to nekdy prijde lito co nadelam cekam tri roky tak si jeste chvili pockam a pak budu taky tehu

luciik
18. lis 2009

Jsem tu 😀
Vítám nováčky a drržím paluchy, aby se to tu už hemžilo jen samýma těhulkama.

Kontrola dopadla na jedničku. Ale neám fotečku ☹ Kajoš byl dnes nějaký rychlý, že jsem si o ní aniu nestihla říct. Ale neví.
Ptala jsem se napohlaví, ale ta naše čavera nechtěla ukázat a pořád si ručičkama zakrývala obličejíček 😵 😵 😵 Srdíčko moje, já pořád mluvím o holce, tak to se pak budu divit až na mě vykukne kluk 😀 😀
Jinak mi bral odvěry na tripply, tak zase tři týdny nervů 😖

evanka84
18. lis 2009

Neboj budu drzet palecky, doktor rika, ze v pohode jsem taze jsem rada alespon za tohle, makonec jsme rikali ze bychom sli i do darovane spermie, mam super manzela celkem rychle se s tim smiril ale porad verime, vite co je zajimave ze od te doby co vime ze to prirozenou cestou nepujde si sex uzijeme 100 nasobne vic nez kdyz jsme se snazili jako o zivot

j.cien
18. lis 2009

Jj Evan,nekdo to ma proste slozitejsi..ale diky Bohu existuje IVF a je to ohromna sance!!!Jak jsme rikaly s holkama,zit tak pred 100lety,tak jsme proste bezdetne a konec-tečka!
Takze huraaa,ze je ta moznost,ted jen naskudlit penizky a sup do toho a nevzdavat to !!! 🙂

evanka84
18. lis 2009

jj penizky, no bude to zaber. nastesti mam stedre rodice a ty mi rekli ze mi pujci kolik budu potrebovat a vratit jim to muzu jak budu chtit

j.cien
18. lis 2009

Luci parada!!!
A na ty triply se ceka tak dlouho na vysledek??? 😕 To je teda humáč 😠
A mel tam hodne lidi a co ta sestra,uz nechrchlala 😀 😀 ??

luciik
18. lis 2009

Marti, došly ti normálně praščule na PN?

luciik
18. lis 2009

JJ, sestra vychrchlaná, takže pohoda.Já tam vždycky jezdím tak, abych tam byla o půl jedné a většinou jsem první až třetí. Ať tam nemusím čekat a stresovat. Ale bab tam bylo jak nas.... 😀 😀 😀
NO a ty výsledky, sama jsem z toho pako. Protože Kajoš mi říkal, že jestli něco bude špatné, tak mi příjde pozvánka na genetiku a výsledky jsou do týdne. Sestra mi zase řekla, že to je blbost, a že výsledky budou za tři týdny, ale jestli chci můžu si zavolat za 14 dní, tak si vyber 😀 😀 😀

j.cien
18. lis 2009

Evan tak super!!!Takze s chuti do toho 🙂
Jo a jak jste psaly o dr.Koutne,tak me taky sedela,sice chladna,ale vecna a profesionalni a to mi vyhovovalo 😉Delala mi tehdy i punkci te cysty a byla fakt mila! A s mladym Sobem jsem mluvila akorat jednou,hned po OPu nam rikal jen ten pocet jajec...takze nemuzu hodnotit,ale prijemny byl a ten dr.Cepelak,co je tam novy misto Vodicky mi byl taky prijemny,sice mi jen rikal o embrouskach ten 3.den kultivace-takze na mne ani nesahl,ale prijemny byl 🙂

j.cien
18. lis 2009

Aha,tos to je divne...to bych spis verila Kajosovi!Na mne ta sestra moc profi dojem neudelala 😖 😀 ,ale neni to tak,ze pokud je neco spatneho-tak to prijde drive ?Oni to vysetrujou tusim postupne,na ty nejhorsi vady a pak na ty mene zavazne.....
Nebo si to pletu s amniocentezou?Tam se to urco vysetruje postupne....tak ted nevim 😖

j.cien
18. lis 2009

Luci a prasule ze socialky zadne nemam 😠 zatim...pac mam PN od konce zari,takze za rijen mi jeste prisly prachy z lekarny-to asi tech prvnich 14dnu,co plati zamestnavatel a od socialky zatim PRD 😠
Tobe prisly??

kasa
18. lis 2009

Luci to je super,že je brouček v pořádku 🙂 A neboj určitě vyjdou i ty testy,ikdyž též budu stresovat až na ně půjdu.
No já jsem zvědavá na nemocenskou,za tento měsíc to pak budeasi hodně málo,protože budu vlastně 10 dnů mít ještě pracovních a pak už nemocenská,tak to vím,že vychází špatně,pak ještě v lednu to bude asi horší,a pak se skusím zeptat na tu pojistku co si ji platím,na tu nemocenskou,dívala jsem se na podmínky a snad bych to měla dostat,ale je to tam jak se ptala Radulka,že kdybych si to vyřizovala až teďka,kdy už máme záznamy u Ferťasu ,že řešíme rodinu,tak bych to nedostala,ale platím si to už asi 4-5 let a tehdy jsem ještě mimi neřešila.Tak snad to tím pádem dostanu.Uvidíme,ale i kdyby ne ,tak vždycky se nějak musí zvládnout.Hlavně ať je brouček v pořádku.

luciik
18. lis 2009

Marti, jo je to s tou amnio. Já sama nevím. Budu čekat a uvidím, snad bude vše ok.
Mě totiž nebrali krev v tom prvním trimestru jako tobě. Kajoš mi dělal jen UZT a tam mi vše vyšlo dobře, tak snad i teď výsledky budou v pořádku.

Mě taky přišly jen prašule z rachoty. Mám z toho vítr, protože jak jsem byla na PN v tom únoru kvůlli IVF, tak mi došly až za dva měsíce. Tak jsem chtěla vědět, jestli se už aspoň zaběhly, ale ono asi nic. Kurde, teeď před vánocema, že 😠 😠 😠

kasa
18. lis 2009

No já jsem zvědavá jak to bude chodit,je to hrozné,když nechodí včas vůbec jim nevadí ,že člověk může mít pravidelně nějaké odtahy. 😠 .Je hrozné to,že když nemáš zaplacené včas zdravotní a sociální ,tak by nejraději hned udělovali sankce a když pak čekáš na peníze od nich ,tak si dávají na čas. 😒

j.cien
18. lis 2009

Luci ani nemluv...jsem total bez penez..PN mi taktak pokryje hypoteku..takze vse ostatni je na Petrovi..
Ale ja nic nepotrebuji pro sebe a pro bobinky pokoupim klidne z druhe ruky...hlavne at jsme vsichni zdravi a bude to fajn 🙂

luciik
18. lis 2009

Marti, je to tak, teď se o nás musí starat chlapy 🙂

Pro dnešek mizím, bolí mě tak šíleně hlava, že to budu muset asi zaspat. Tak páááááááááá

jezulicka
18. lis 2009

Kasi:
Prosím tě,ty jsi byla na IUI,že?? Můžu se zeptat jak to probíhá??Je to v jeden den vše??Já příjdu v den ovulace,manžel dá ...., pak ti to tam zavedly a to bylo vše .... nebo to probíhá jinak?? A finančně je to náročné??Kolik a co všechno se musí platit ...
díky 😉

j.cien
18. lis 2009

Pa 🙂 a pekny vecer vsem 🙂 a MVMMR

adrim
18. lis 2009

Ahojky, Cien to je super,že kontrola vyšla dobře, a ty týdny fakt letí, já tady začala nakukovat tak nějak jak jsi ty zrovna testovala, tak aspoň podle tebe budu vědět jak dlouho tu chodím 🙂 Myslím,že i u těch tripplů je to tak, že pokud je nějaká velká vada, tak kontaktují dříve na plodovku.
Jinak na mě Holub zapůsobil hodně pozitivně, já se ptám pokaždé na něco a řekla bych,že on mi právě odpověděl ve všem. Tak už se v tom nevyznám, protože každý má jiné zkušenosti. Koutná na mě působila neutrálně, ale rozhodně na ni nemůžu říct nic špatného. Holky a je to normální, že za 4 měsíce po sobě se mi na levé straně nevytvořilo ani jedno vajíčko ani po clostíku? Na to tam třeba nikdo nereaguje,asi to berou tak,že můžu být ráda,že se tvoří aspoň napravo. Evan mi taky měli katastrofální spermio na MESA/TESE, ale u manž. to bylo hormonálního původu a pomohly mu nějaké léky. I když ani teď to není žádná sláva, tak proti tomu co bylo je to vlastně nádhera. Poslali manžela ještě na nějaká vyšetření,brali mu krev? Klidně pisni do interní pošty,když budeš chtít.
Já už si užívám další ms, byla jsem dnes na předoperačním vyšetř. a na tu hysteroskopii a hydrolaparoskopii jdu v pondělí do Olomouce, máme tam být v 7.30,to bude ranní vstávání 😀 Hlavně ať už to mám za sebou a vím výsledek.

adrim
18. lis 2009

Jo holky můžu potvrdit,že na rodičáku je starost finanční na chlapovi,aspoň my nevím jestli tak žereme, ale ty peníze máme tak tak na jídlo... 😒 Ale mohlo být i hůř..
Jezuličko já byla taky na IUI, byla jsem 3 cykly, ale oni často dělají v jednom cyklu 2 IUI,takže jsem jich prodělala vlastně 6. A víc nám už dělat nebudou neb na to nemáme vhodné spermio. Ale já chodila často ob den, 10DC na první ultrazvuk, pak cca za 2-3 dny na první inseminaci a pak ještě za dva dny na další insemku. Mně se taky stalo,že folík neprasknul a vytvořila se z něj cysta, to mě pak zvali ještě na ko jestli tam cysta opravdu je.
A teď už si nevzpomínám tu těhulku co tu psala,že měla takové potíže s IUI - to je teda síla.

evanka84
18. lis 2009

Jo my taky šetříme kde se dá, a když našetříme tak nám vykradou auto a jsme zase v dupce chjo přijde mi to jak začarovaný kruh

adrim
18. lis 2009

My měli dnes lítací den, nejdřív jsem byla s malým u dr., protože mu rýmka kterou jsme před týdnem chytli na návštěvě sedla na průdušky. Ale už má sirupek,tak se mu snad uleví. A pak já na to předoperační ke své dr...No a už končím svůj monolog 😀 Jo a holky v to pondělí v Olomouci nebudete některá?

evanka84
18. lis 2009

jak ráda bych tam byla, ale obavám se že tak rychle to nepůjde, jinak jsem ti psala do interní pošty tak snad ti to došlo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru