Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
18. lis 2009

No Evan je to přesně tak jak psala Adrim.U IUI jdeš 10den cyklu na kontrolu a většinou 14 den cyklu ti dělají 1 IUI a 16 den cyklu 2 IUI.Takže jsem jich prodělala vlastně 4,ale zadařilo se ,takže jsme měli opravdu štěstí.Jinak pokuď nemáš darované sperma nebo nemusíš použit zmražené sperma ,tak se platí pouze ultrazvuk a kontrola a pak utrogestan který si posléze zavádíš.

jezulicka
18. lis 2009

aha a pregnyl sis nepíchala??

evanka84
18. lis 2009

no uvidíme jaké možnosti nám nabídnou jsem sama zvědavá, a trochu se i bojím

princ
18. lis 2009

haloooooooo kde jste????

princ
18. lis 2009

Adrim dočetla jsem se že jdeš v po na hydrolaparku, to si tedy pěkně užiješ. Není to nic hrozného,ale jak to dělají ve Fertasu to budeš dost překvapena.Nevím jak ostatní, ale do dneška nechápu jak jsem to mohla dát.

jezulicka
18. lis 2009

princ-že se zapojuji do debaty mám jít taky na tu hydrolaparku je to moc hrozné??a
jak to tam dělají??? ☹

kasa
18. lis 2009

Evan ,pregnyl mi píchali ,ale jen přímo v ordinaci.Doma jsem si sama nepíchala nic. 🙂

jezulicka
18. lis 2009

a na hysteroskopii jsi nebyla???

jezulicka
18. lis 2009

kasi a za ten pregnyl si neplatila?

asmeena
18. lis 2009

ahoj holky, až teď jsem se dostala k netu, ještě jsem dnes doumývala poslední okno a dál jsem dávala trošku dopucu ten náš byteček, abych od zítra mohla jenom lenošit. Mám si zítra ráno v 8:00 volat přímo Machačovi jestli je naše sněhurka rozmražená. Tak se modlím, aby to dobře dopadlo. Už má i jméno - bude to Nelinka 😀 , takže to už musí vyjít. 😵
sidus: tobě na zítra držím vše co mám, ať sliznice poroste a ty to zvládneš ještě v tomto cyklu a nemusíš zase netrpělivě čekat.

cien: tak super zprávička z kardia, to je dobře, že tě to nijak výrazně neomezuje. Ať si kdo chce co chce říká, ale nejdůležitější je zdravíčko, tak ti ho teď moc moc přeji.

evi: chudák Daník, ale až bude velký, tak ani o žádném očkování vědět nebude. To jen trpí potom rodiče.

jezul: já kvůli Holubovi přestala jezdit do Fakultky (to ještě nefungovalo v Polance, býval ve FN Ostrava) a kvůli třeba blbé kontrole sliznice jsem jezdila do Olomouce. Ještě před mým 1.IVF mi řekl, že nikdy nebudu mít děti a že nikdy nic nenastimuluju a pokud ano, tak to bude dlouho trvat. Nakonec jsem nastimulovala a ani to dlouho netrvalo. Sice miminko ještě není, ale nevěřím tomu co řekl. Už bych k němu nikdy nešla.

Děvčátka moje zlatá, vím, že mi všechny držíte pěstičky, zítra vám ještě napíšu info, jestli se KET konal, ale potom budu hodně omezovat koníka, jednak kvůli psychice, jednak kvůli tomu, že sedím u noťasu skrčená a manža už mi nadával, že si mačkám břicho a taky mi přijede kamarádka na víkend, tak se budu věnovat jí.
Pokud bude něco důležitého pisněte prosím do IP.

jezulicka
18. lis 2009

asmen-
Tak vidím, že nejsem sama..měli by jsme napsat nějakou stížnost
na něho at ho z tama vyrazí...vyloženě dává najevo že ho ta práce nebaví a hnusí
tím ostatním ženám život....je to kretén...byla jsem fakt vytočená....
omlouvám se za ty výrazy ale po dnešním setkání se jinak vyjádřit nemůžu
a do tedka mi to hlava nebere za jeho chování.... 😠
Zítra ti budu držet pěstíky at ti to už konečně vyjde a určitě to vyjde.... 😅
já už k němu taky nikdy nepůjdu....
nebyla jsi náhodou na hysteroskopii??

asmeena
18. lis 2009

byla jsem na hydrolaparoskopii a na laparoskopii. Hydro mi dělal v Olmiku Dr. Vodička (ale ten už tam není) a laparku Jaroš (a ten už prý taky v Polance není). Já jsem přeběhla do Reprofitu.

j.cien
18. lis 2009

Asmenko a Sidusko,obema hodne stesti!!!!na zitra 😉 🙂
Budu na vas myslet!

adrim
18. lis 2009

Princ mně bylo řečeno že se to dělá v narkóze, takže to vlastně nebolí. Tak nevím čím mám být překvapená,když počítám s tím,že ani nebudu vědět jak mi to dělají??? Tak prosím pisni jak jsi to myslela.

kasa
18. lis 2009

Asmen zítra ti budu držet vše co mám,a věřím ti ,že je lepší ,si dát pauzičku a odpočívat,já se taky snažím odpočívat a nevysedávat tady celý den.Vydržím chviličku a pak se jdu natáhnout,a snažím se víc odpočívat a dělat i jiné věci mezi tím.Tak hlavně ať zítra vše povede,a sněhurečce se u tebe líbí celých 9 měsíců.Posílám sluníčko ať tě na dálku zahřeje a zítra se vše povede. 🙂

princ
18. lis 2009

JO jasně dělá se v narkoze, nic te nebolí akorát potom.Ale když jsi po narkoze tak tě nikdo neodveze na posteli ale jdeš po svých nožkách, podpírají tě sestřičky. To je ta paráda, jsi oblblá a oni tě budou tahat jako kotě.říkat ti dívejte se nahoru, no pujdeš jak ožralá. Nechtěla bych to zažít už ani jednou.

kacza.b
19. lis 2009

krasne ranko kelisky 😉

asmeen drzim vsechno co mam at je dnes ten den D!!!! snehurinka at se probudi ze zimniho spanku a ustele si na devet mesicu v tvem brisku.

kacza.b
19. lis 2009

princ zajimalo by me co je tak strasneho na tom jit po svych v narkoze na postel????

kasa
19. lis 2009

Dobré ranko všem,dneska hlavně Asmen ať se sněhurečka dobře probudí a ať se ji u tebe líbí celých 9 měsíců.
Všem co mají dneska nějakou kontrolu ,tak ať to vyjde.
Jo,a koukám na snídaní s novou a tak jsem jen chtěla podat info,že na servru TV Nova-snídaně-odpovídá dr.Šulc na všechny otázky co se týkají neplodnosti.
Ahoj Kačko. 🙂

asmeena
19. lis 2009

Děkuji holky, už odpočítávám minuty do doby kdy budu moci volat, nějak to ale neutíká. Ještě 20 minut. 😲

jezulicka
19. lis 2009

dobré ránko holky,všem držím palce co něco mají...
kasi-a dá se s tím doktorem i psát diskutovat na to téma??

rona2
autor
19. lis 2009

Hezké ranko,Asmenko držííím pěsti. 😉

jezulicka
19. lis 2009

as-neboj bude to dobrý...drž se 😉

katrin111
19. lis 2009

dobre ranko holky ja nemam vubec sanci si sem sednout docist vas........fakt jsem tedka v jednom kole............co je tady noveho???novinky mi piste do IP jinak nemam sanci se neco dovedet................maly mel vcera svuj den byl nejaky protivny nejspis ho trapili prdiky ale nastesti noc byla ok.............vcera jsme byly na prochazce..........

katrin111
19. lis 2009

byl jsem v novinach tak si me pohledejte,a ve skutecnosti nejsem takovy puclik 😉

asmeena
19. lis 2009

sidus: hodně štěstíčka. 😵

asmeena
19. lis 2009

Tak embryjko se teprve chystá k rozmražení a mám si volat v 9:00 😲

asmeena
19. lis 2009

Evičko: ty by si měla dělat sestřičku někde v CARu, s tebou mluvit po telefonu je balzám na duši. 😉

asmeena
19. lis 2009

katrin: malý je taky mediální hvězda 😉 nejdřív Daneček a pak Domiček.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru