Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
20. lis 2009

holky tak jsem byla i na krev a je to negativni. jsem totalne v prdeli ted jsem moc verila. jsem proste cela na hovno a vydychavam na tom svete vzduch ☹

holky uz vite neco o hnedoocce,snad aspon ona ma dneska stesti.

bellka
20. lis 2009

Kaczkooo, je mi to moc, strašně moc líto! Vyplač se, beruško a nabereš novou sílu bojovat, i když to teď tak nevypadá, uvidíš zlatíčko.

j.cien
20. lis 2009

Karinko to je prdeli ☹ tak strasne moc jsem verila,ze tentokrat je to to prave orechove!!!
Nevim,co rict...chtela bych pomoct,ale neni jak...jsem s tebou!!!
POrad myslim i na Ocku...holky zlate...to si nezaslouzite!!! ☹

luciik
20. lis 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢

Víc nemám co říct.........

kacza.b
20. lis 2009

holky strasne moc diky,ale ja ted nedokazu ani brecet. jedine o co se ted bojim ze prijdu o Tomase. toho se bojim nejvic,ze mu to casem zacne vadit ze nemame deti.

ty slzicky jeste prijdou a bude jich hodne.

luciik
20. lis 2009

Takové věci vůbec neříkej a ani na to nepomýšlej.

Vím, že se mi to lehce říká....taky jsem měla takové myšlenky.

Posílám strašně mooc sil, Katrinko...

kasa
20. lis 2009

Kačko je mi to hrozně líto,je to nespravedlivé,vyplakej se broučku a neboj bude líp. 😢 😢 😢 😢 😢 😢

bellka
20. lis 2009

Kaczko, holčičko zlatá, takhle nesmíš uvažovat! Tomáš je s Tebou proto, jaká jsi a protože Tě miluje a bude milovat jak s dětma, tak i bez nich. Taky si neumím představit, že možná budeme do konce života sami a nevzdám to, ale věřím, že jste prostě ten pár, který bez sebe nemůže existovat. A ty slzy příjdou a bude jich hodně, ale zase odejdou a příjde nová chuť do dalšího boje. Jsem s Tebou.

kasa
20. lis 2009

Holky a co Očko,nemluvili jste s Peťkou dneska někdo.Stále na ní musím myslet. 😒

luciik
20. lis 2009

Já taky pořád nakukuju, jestli se už neozvala 😒

sido
20. lis 2009

ahojky holky jdu jen nakouknout co je s Očkou a zatím ...... 😔
Kaczko je mi to moc líto ☹

hnedoocka23
20. lis 2009

holky,je to v háji...doktor jenom potvrdil to,co včera na pohotovosti...šance nulová...v pondělí nebo úterý revize 😔 co bude dál vůbec netuším...

kaczi:já nemám prostě slov 😔 život je kurva

j.cien
20. lis 2009

😢 😔

kacza.b
20. lis 2009

kuwa to snad neni mozny,ocko 😔 drz se!

ja zatim ani nebrecim jen v nemocnici jsem trochu bulela u sestricky. a doma zatim nic. je to divny,takovy prazdny. Tomas o tom nejak nemluvi to je uplne divny. dneska cely den neco delam to co bylo treba tak mi to jeste asi nedoklaplo,ale bojim se vecera az se zhasne a ja budu cucet do tmy. jeste ze jdu v utery do prace snad prijdu na jine myslenky. a nejvetsi hruzu mam s vanoc,chtela bych je uplne preskocit....

katrin111
20. lis 2009

ahoj holky ctu a taky nemam slov.kaci ja taky tentokrat verila ze to vyjde.nevim co rict 😔 je mi z toho na nic kaci drz se holka zlata.......ocicko ty taky holky ja fakt nevim co na to rict..........je mi to strasne lito 😢 😢 😢 😢

hnedoocka23
20. lis 2009

holky díky...brečet už mi nejde...z manžou jsme si pořádně promluvili co dál...chci se domluvit s dr.at pošle vzorek z revize na histolku,dále chci na imunologii a genetiku,vyšetření štítné žlážy a hematologii...pokud se nenajde příčina tak už nevím...tak se to prodtě stává...někdo potratí i 4x nic neřeší a pak se to povede...ale já nechci spoléhat na to..-chci vědět proč zase...a to už není asi náhoda.... 😔
manžel mě furt tlačí do lázní,tak uvidíme...byl už někdo v lázních přes fertimed??
pokud dr.nebude souhlasit,že je to zbytečné to vyšetření atd..odcházím z fertimedu a už to budu řešit jen se svým gynekologem...

katrin111
20. lis 2009

holky zkusim popsat ten porod..........takze ve stredu 11.11.v 4 30 rano mi praskla voda.jsem spala a tedka citim nejake mokro tak utikam na wca vidim krev tak jsem se zdesila co to je......uplne to zaclo ze me valit..........volam mamce byla jeste v praci mela bobek nocni at honem dojde domu jsem i zaroven bulela...........nato jsem volala tatkovi at me hodi do porodky a to mi vyslo pac v 5h sel na sichtu.........honem jsem se sprchla a dala si vlozku a jeli jsme............na prijmu byla velice "prijemna"PAa pta se me co mi je ...........ja ze krvacim a ona at ji ukazu vlozku........na vlozce jen kapka krve a ona to je jako krev????a ja ze to doma ze me vyteklo a pak mi rekly ze to byla plodova voda............delaly mi ozvy pak prisel dr.a skontroloval me............pak nasledoval utz a bylo rozhodnuto o cisari............pak dorazil manza nejak kolem 9 30 a cekali jsme spolu kdy me zavolaji........predtim jsem dostala klystyr oholena jsem nastesti byla............zacaly mi kontrakce ale daly se prezit.........nejak kolem 10 40 asi me volaly na sal...........dostala jsem cevku zajistili mi zilu a jelo se.mela jsem silenou zimnici uplne jsem se cela trasla.............na sale to chvili trvalo nez me nachystaly daly pres me plachtu pomazaly me tim zlutym byla to dezinfekce a pak uz maska na tvar uplne dodnes citim jak to smrdelo a pak uz jsem o sobe nevedela............maly prisel na svet v 11 09h a ja se probudila nejak kolem jedne odpo na jipce..........davali mi silne injekce proti bolestem.........hladova jak pes ale jist jsem nesmela az druhy den pomalinku........druhy den rano jsem musela pomalu vstat a vyhahli mi dreny cevku dali pryc a jela jsem na pokoj............maleho mi davali jen ke kojeni a az od soboty jsem ho mela nastalo.........cisarem jsem sla proto ze deloha byla totalne zeslabena pry tenka jako papir..............doufam ze jsem uz na nic nezapomela...................ale jsem dopichana jako cednik stale nejake injekce..........

katrin111
20. lis 2009

holky vim ze se to tedka nehodi ale fakt jinak nemam kdy

bellka
20. lis 2009

Tak nakukuju a je mi smutno z Očky, opravdu jsem věřila, že se spletli a je mi to strašně moc líto. Já jsem byla v lázních a vyřizovala jsem si to přes svého gynekologa a bez problémů. Katrinko, tak jsi to měla taky celkem rychle a hlavně, že už jsi šťastná mamulinka.

kasa
20. lis 2009

Ahojki Očičko,nevím co říct 😢 😢 😢 😢 ,jen pláču s tebou,ale na ty lázně se skus zeptat,já jsem tedy v lázních nebyla,ale za ty 3 roky co jsem tam pracovala,vím,že hodně ty lázně pomohli holkám, co nemohli mít mimi,nebo právě byl nějaký problém mimi donosit,a vím,že jak tam zpětně píšou,tak se jim hodně povedlo,nakonec mimi mít.
Ta jodovka opravdu v sobě má nějaké zázračné účinky.Byla u nás i Belinka ,moc se ji tam líbilo,ikdyž ji to zrovna zaím nepomohlo,určitě je to výborné i jako regenerace.Zkus to zvážit,ale myslím,že by ti určo pomohli,a Beli si to nechala myslím napsat přímo přes Fertimed.Budu držet pěstičky.

radule82
20. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem tady po dvou dnech nakukla a z těch zpráv je mi hrozně smutno....
Kaczko 😔 😢
Očko 😔 😢

beruska81
20. lis 2009

ahoj holky po dlouhé době jsem tu, nejde nám net, CHelsinka prokousla kabel, zítra to musíme opravit.
U nás už je to trošku lepší, dneska jdu s kámoškama na pokec do hospy.
Trošku jsem vás dočítala a nemám vůbec slov, holky je to neskutečně nespravedlivé tak moc neštěstí.
Kaczko, Očko myslím na vás, i když se s tím musíme všechny poprat samy po svém ☹

luciik
20. lis 2009

Co k tomu říct.......
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

evcaa
20. lis 2009

Karinko Ocicko jdu vas pohladit na dalku je mi z toho cely den smutno boli me hlava jak furt premyslim PROC 🙄 🙄 😠 😠 ☹ ☹

Dnes uz jsem mela sto chuti prestat chodit na kona ale neda mi to protoze chci byt s vama v den kdy se z vas budou stavat tehulky a maminky 😅

Je mi zas do breku presne vim co zazivate ja tohle ale v jine podobe( nevyddarene IUI ) zazivala sest let a i kdybych ted napsala cokoliv tak tu bolest vam to stejne neodnese 😢 😢 😢 😢
MA mamca vas pozdravuje kdyz jsem ji rekla co se vam stalo zacla brecet a rikala ze vam posila pusy na bolavou dusicku 😔 😔 ☹

evcaa
20. lis 2009

Dobrou noc ☹

kasa
20. lis 2009

Taky je mi hodně smutno,tak se raději dneska rozloučím. 😢 😢 😢 .Dobrou noc.

rozi.nka
20. lis 2009

holky já nevím co na to napsat, celý den jen nakukuju a uvažuju co říct ☹
asi nic víc než že je mi to moc líto, nikdo z nás tohle nečekal. celou dobu se tady tak krásně dařilo, bylo nám veselo a teď taková rána. ke všemu dvojitá. přeju vám hrozně moc sil a ještě více štěstíčka do dalšího boje.
mám vás moc ráda 😔

sido
20. lis 2009

jdu vám popřát dobrou noc 🙂 🙂 🙂
holky držte se je to dlouhá a bolestná cesta ale na jejím konci budeme vítězové my 🙂

adrim
20. lis 2009

Holky je to fakt moc smutné ☹ Přeji vám hodně sil ať brzy nabere sílu na další snažení jak psala Bellka 😖
My máme dnes taky den docela na pytel, byli jsme s malým na chirurgii šít dvě ranky na čele, no hrůza spadl a blbě se bouchnul do hrany bedny, já se ještě teď klepu kolik bolesti si musel prožít a co vše se může stát...
Karin tak alespoň si nezažila ty bolestné kontrakce a porodní bolesti, i když tipuji že císař taky není procházka růžovým sadem,hlavně že jste zdraví...

rona2
autor
20. lis 2009

Holky,nějak mi nešlo tady napsat,ale čtu vás.
Je mi hrozně smutno jak čtu co se tady zase děje,už to vypadalo,že se jen a jen daří a najednou toto,ale holky uvidíte,že to jednou výjde ikdyž je ta cesta tolik trnitá,myslím na vás.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru