Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

mysiiickaaa
7. únor 2011

@sweethy takže to není povinné, já bych byla schopná kvůli tomu i změnit CAR protože já nikde nocovat nehodlám, už tak je to záhul na psychiku a to by mi na klidu určitě nepřidalo 😖

mysiiickaaa
7. únor 2011

@petra123 tak to je mi opravdu moc líto ☹ , ach jo ☹

sweethy
7. únor 2011

@mysiiickaaa no určitě to není povinné, aspoň teda tenkrát nebylo, oni ti to doporučí asi i vychválí, ale povinné to není, však to tak ve většině CARů vůbec není a úspěšnost stejná

mysiiickaaa
7. únor 2011

@sweethy tak to jsi mě uklidnila, děkuji protože já bych tam nespala ani za nic, navíc mě docela fascinuje ta cena když je to bez jídla 😠

sweethy
8. únor 2011

@mysiiickaaa no, aspoň jsi poučená, mi nikdo o jídle neřekl, tak já tam byla zavřená na pokoji nějakých 24 hodin bez jídla a bez vody, protože jsem to brala, že to bude něco jak nemocnice a ono to byl spíše pokoj udělej si sám, co je fakt super, když máš ležet a nehýbat se 😠 takže za mě už nikdy.
Ale píšu fakt zkušenost před dvěmi lety a v olomouci, tak zas je nechci nějak pomlouvat, prostě jsme se asi jen špatně pochopili, každopádně příště už jsem nezůstávala a dopadlo to dobře 😉

mysiiickaaa
8. únor 2011

@sweethy tak to jsem ráda, že nebudu první kdo jim na jejich nabídku řekne ne 🙂

silvie_77
8. únor 2011

ahoj holky,tak jsem volala na výsledky krve a hcg mám 940,což prý odpovídá,ale já stejně umírám strachy ☹ už třetí den mně nebolí prsa a příznaky kromě šílené únavy taky žádné,tak doufám,že bude vše o.k... ve čtvrtek jdu do Fertimedu a v pátek ke svému gynekologovi,tak snad mně to uklidní. Držte mi palečky at to tentokrát dopadne dobře...

mysiiickaaa
8. únor 2011

@silvie_77 hlavně se nenervuj prosím, vše bude v pořádku 😉 , jen klid ať miminku neškodíš, ono chce veselou maminku 😉

silvie_77
9. únor 2011

@mysiiickaaa zítra jdu do Fertasa ,měla by tam být ta super doktorka,tak se snad uklidním,mělo by jít už i něco vidět na ultrazvuku prý,tak snad....

mysiiickaaa
9. únor 2011

@silvie_77 držím pěsti a pak teda pisni, mimi jde prý vidět když je hcg kolem 1000 takže zítra ho uvidíš 😵

silvie_77
9. únor 2011

@mysiiickaaa já měla v pondělí hcg 940,takže bych fakt měla zítra fazolka vidět 🙂 doufám...

mysiiickaaa
9. únor 2011

@silvie_77 rozhodně, tipuju, že už máš tak kolem 2000 😉

mysiiickaaa
10. únor 2011

@silvie_77 tak jak? 😵

silvie_77
10. únor 2011

@mysiiickaaa takže,paní doktorka mi řekla,že je tam gestační váček 4mm ale mám tam i " bonus" cystu ☹ a mám nějak velké žluté tělísko,já věděla,že to nebude jen tak.I když tam je váček ,ale že nejde ještě vidět srdíčko jdu za týden na kontrolu kdyby to prý bylo náhodou mimoděložní u IUI se to prý stává 😒 HCG mi odebrali a zítra mám volat kolem 11hod. na výsledky. Sestřičky se už smály,že prý je ted taková úspěšnost inseminací,že vůbec nemusí dělat ivf. Tak snad příští týden už bude vidět srdíčko a budu mít potvrzeno,že fazolka je tam kde má být.

mysiiickaaa
10. únor 2011

@silvie_77 neboj, bude to všechno jak má být a za pár měsíců už budeš pořizovat výbavičku 😉

silvie_77
10. únor 2011

@mysiiickaaa doufám,já bych šla nakupovat hned 🙂 ale nemá se to, minule jsem už kupovala jak střelená a pak si to vyčítala,když to nedopadlo 😒

silvie_77
11. únor 2011

@mysiiickaaa tak jsem volala na hcg a roste to jak má : 4734 mám hcg

mysiiickaaa
11. únor 2011

@silvie_77 no vidíš to, já to říkala 😵 , to je haluz hned první IUI 😀

silvie_77
11. únor 2011

@mysiiickaaa to teda je haluz 🙂 a co ty jdeš ještě na další IUI nebo už jdete do ivf??

mysiiickaaa
11. únor 2011

@silvie_77 kolem 20. dubna jdu do Fertimedu sepsat žádost a pak už dostanu tabletky na IVF, říkali, že začnem ještě před schválením žádosti, další IUI už nechci, mě to hrozně ničilo ten neúspěch ☹ , jen řeším kde na to vzít aniž bych si musela pujčovat, respektive jak našetřit co mi chybí ☹

silvie_77
11. únor 2011

@mysiiickaaa to ti věřím,že tě ničí ty neúspěchy,penízky jsou problém no.......,my jsme dostali nějaké peníze ještě s pojistky,tak jsme to odložili na ivf, ale snad to ted už použijem na výbavičku

mysiiickaaa
11. únor 2011

@silvie_77 no my dostanem velké daně, byla jsem dlouho doma a celé to nebude, navíc si musím nechat alespoń nějakou rezervu až pak budu doma na neschopence, navíc se začínám bát že fakt budu mít dvě mimina, dnes na mě padla totální beznaděj ☹

silvie_77
11. únor 2011

@mysiiickaaa raději dvě mimi než žádné,i když je to zápřah a finančně taky náročnější. Ted ještě ti hajzlíci vzali i porodné, aby si nahoře mohli víc nakrást,ale ty jako prvorodička bys ho dostala . Na mně padala taková beznaděj celý rok od toho nevydařeného těhotenství i když už dvě děti,teda spíš pubertáky 🙂 mám. Ted místo, abych byla klidná,že se zadařilo,stresuju, aby se zase nic nepokazilo,sleduju se jak pod mikroskopem a kdybych mohla tak si ten fazolek v děloze přišpendlím, aby nikde zase neodešel 🙂 Neboj taky se vám zadaří,musíš věřit a snažit se být vklidu. Vím,že tě jeden neúspěch za druhým sráží k zemi,ale bohužel tak to na světě je,některá otěhotní,jen když si obleče pánské trenky 🙂 a druhá si na miminko musí nějakou dobu počkat a stojí ji to hodně trápení.

silvie_77
11. únor 2011

@mysiiickaaa aby ses nedivila a ještě před ivf nenašla dvě čárky,to už jsem tady taky četla,že holky se uklidnily a čekaly na schválení ivf a v té době otěhotněly přirozeně.

mysiiickaaa
11. únor 2011

@silvie_77 bylo by to krásné, ale v tolik štěstí ani nedoufám 😔 , nemám clostil takže nebudou vajucha

silvie_77
11. únor 2011

@mysiiickaaa mi tu clostík zbyl jestli chceš 🙂 ,já taky nedoufala a dívej se a to dokonce ani doktoři nedoufali,nedávali moc šancí ani umělku natož inseminaci 🙂

mysiiickaaa
11. únor 2011

@silvie_77 a myslíš,že ho můžu jíst bez kontrol u gynekologa? já bych si ho naordinovala hned 😀

silvie_77
11. únor 2011

@mysiiickaaa tak to nevím,já ho užívala a na kontroly nechodila,měla jsem ho 4 měsíce a akorát jednou jsem byla až ten poslední měsíc na folikulometrii jestli mi rostou folikuly po něm.

mysiiickaaa
11. únor 2011

@silvie_77 já ještě jednu krabičku doma mám tak to zkusím příští měsíc 🙂

petra123
11. únor 2011

Silvi gratuluji k mimisku a už se uklidni vše bude jak má tak gratuluji 🙂

@mysiiickaaa jj mě to povídej taky to unas byl problém ale nakonec jsme našetřili,tak jak vidím budem na IVF na tom stejně.

JInak ja jsme na dvě věco v pondělí jak jsme byla ve Fetasu tak jsme už vysadila syranel a do středy reůlativní klid trochu špinění a nakonec se to rozjelo volala jsme do Fertasu mlůuvila jsme stou super dotrokou a říkala že to můůže být ale myslela jsme si že to bude trvat chvilku ale omyl krvacím mam hnědou krev jak by mi pořad končili krámy a ted už nosím i vložku ☹ zítra začinam užívat prášky na upravení hladiny hormonu a menzesu tak mělo by to prí zkončit ale pokud ne v pondělí rano volam a utíkam z práce at mě zkotroluji co se děje bo sliznoce je nějaka divna.Bojím se že nakonec budu špatně reagovat na všechno a dítka se nedočkám dosalova ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru