Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

verca777
2. dub 2009

hahaha...se mi tam vubec nechce v ponděli k němu kdoví co bude dal ..ale hřeje to sluničko,,ja se pořad drbu s těma filmama,,od rana to strašně trva

rona2
autor
2. dub 2009

Taky se mi tam chce čím dál míň.Šťourá se ve mě a mám se smát,no nevím.

rona2
autor
2. dub 2009

Mě tam už těch návštěv moc nečeká,snad někdy za rok.

rona2
autor
2. dub 2009

No nic jdu se nachystat a pádím k máti na kafčo a na drb.Zatim páááá. 🙂

hnedoocka23
2. dub 2009

venku je fajn....lidí a lidí...všichni s pejsanama venku,ženské s kočárkama,děcka všude lítají..je to fajn,jaro miluji 🙂
já piji ten kontyhel do 11dc..pak mám většinou ovulku..a taky ji poznám,mám šílené bolesti.

hnedoocka23
2. dub 2009

kde jste nebo co???? ☹

verca777
2. dub 2009

🙂 ja občas nakouknu,,,jsem tady..a e tři začnu chystat něco na oběd

hnedoocka23
2. dub 2009

jé,aspon jedna duše...- 😎

hnedoocka23
2. dub 2009

ty děláš obědy poměrně pozdě.... 😕

verca777
2. dub 2009

taky se tady dívam a myslím si že každa je venku))ja mam vychazky od 3 a tak po 4 pujdu se na chvili projit at nesedím pořad doma..rptože už mě to nebaví

luciik
2. dub 2009

já jsem tady taky, ale už jen na chvíli. dám si kafo a pak jedu pro oriflame a někde po obchůdkách, chci si něco koupit 😵
a pak budu muset jít do bankomatu a vybrat na zítřejší KET 😠

verca777
2. dub 2009

ano muž chodí z prace přesně ve 4..tak mi stačí na 4 uvařit at je te teple a nemusim pak ohřívat a ja pojim s nim a zaroven něěkdy i povečeřím 🙂

hnedoocka23
2. dub 2009

to ti věřím,pár dbů se to dá,ale potom je to už otravné sedět doma,zvlášt,když je venku tak krásně a na procházku to vyloženě svádí..

verca777
2. dub 2009

na kolik tě to lucinko vyjde??ket?a zitra už budeš mit miskyv bříšku 😵 😵 kolik maš mražačku??

hnedoocka23
2. dub 2009

aha,tak to jo... 🙂 večer si už můžeš dát něco lehčího,že...

hnedoocka23
2. dub 2009

luciik,pěkně pořid ve městě..já taky včera utrácela a zítra půjdu taky 🙂

luciik
2. dub 2009

ani mi o tom nemluvte, když si představím, jak budu muset ležet doma, no hrůza, ale co by jsme pro to mimčo neudělaly 😵
Sakra, ale ať už to konečně výjde 😠

verca777
2. dub 2009

😀 😀 jo očko lehčího ale jak je chut))na něco i těžšího tak neodolam 😀 a lucinky musí to vyjit tedkom,,,

luciik
2. dub 2009

Věrko, já vůbec nevím, na tom papírku mám napsáno, rozmražení 1500, katétr 1500, k tomu asi AH 3500. Nevím. Volala jsem do Olomíku a sestra mi řekla, že si mám vzít ta 15 tis. 😨 😠
Což mi příjde přehnané, přece to nemůže tolik stát, ona říkala, že to bude miň, ale ať mám do foroty 😠

hnedoocka23
2. dub 2009

lucciik,vždyt ale na procházky můžeš jít...bud to vyjde nebo ne..můžeš ležet jak lazar deset dní doma a nic z toho nemusí být...já bych to až tak nežrala..vše záleží na přírodě... 😉

verca777
2. dub 2009

aha,,alesnad do deseti se vlezeš....no a za dva tydny,,si poskočíš v tabulce na to první misto a ja se posunu o patro níž 🙂

hnedoocka23
2. dub 2009

15táců??a ona spadla z višně,ne??? 😀 podle mě to 8tisíc se vlezeš...

luciik
2. dub 2009

Kéž by, ale ono to klapne, cítím to 😀

verca777
2. dub 2009

maš pravdu očko,neříkam že se ma skakat ale prostě normalka))

hnedoocka23
2. dub 2009

za to já se vůbec necítím 😠 břicho už týden bolí,snad to brzy dostanu,už mě to nebaví!!

luciik
2. dub 2009

To doufám, že po mě nebudou chtít tolik, to by mě asi piclo 😠
Já budu ležet tak do úterý, v uterý jdu na nechty 😀

larri
2. dub 2009

Holky,ja si neodpustim reagovat,jak jste tady psaly,ze by jste nechtely byt slavne.
Kdyz jsem prisla do Prahy,tak jsem i ve svem veku byla na ne zvedava,ale,ze budu takhle zklamana,neverila jsem.Jak se chovaji nekteri na rautech,hruza.Ale koho muzu,to je Filip Renc.Nehraje si na nic,prohodi par slov,akorat je maly,hubeny a roky jsou na nem znat.
Ja chodila pul roku s Jankem z filmu At ziji duchove.Hruza a nejradci bych tohle obdobi vymazala.

Ocko,at ti to v praci utika,Berusko,ty mas noveho manzela? Ne opravdu mu to moc slusi,jiny clovek.Ale kdyz mel vetsi vahu,tak vypadal taky dobre,proste kus chlapa. 😉

hnedoocka23
2. dub 2009

luciik přesně tak,,vyprdni se na nějaké zbytečné ležení zdlouhavé..užívej si..samozřejmě nic těžkého nezvedej,necvič..ale procházky neuškodí..prokrvíš aspon pánev 🙂

verca777
2. dub 2009

😀 😀 😀 no ot je duležitety nechty 😀 😀

hnedoocka23
2. dub 2009

Filipa Renče mám ráda,ale dost mě zarazilo jak se zachoval na pohřbu od Karla Svobody..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru