Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

lenka129
2. dub 2011

Ahoj no já jsem byla taky na kontrole a taky jsem platila za ultrazvuk už podruhé před měsícem jsemmmmmmtoplatilaarvněa tak jsem se zeptala jak to je a řekla m setrže ultrazvuk je hrazen pojišťovnou celkem 6x a počítá se to od prosince takže když jsi byla třeba na ultrazvuku víc než 6x tak po sedmé a ty další se už hradí z vlastní kapsy, je to dost, k tomu ještě injekce pregnyl objednání, vyšetření a je tu hned 500,- kolem 20.4. jsem se domluvila předběžně na hydrolap. ještě si zavolám, ale teda jak jsem četla ten papír s těmi komplikacemi co můžou nastat tak se budu modlit aby to proběhlo v pohodě a bez větších potíží, prý mám nárok od toho dne i na nemocenskou tak to asi využiju, třeba ji pak i prodloužím pokud bychom se rozhodli jit už na IVF.

petra123
2. dub 2011

@lenka129 aha tak to jo asi jsem opravdu měla 6x UTZ ale masakr no nic pujdu ještě jednou před KETem a pak doufám že v pondělí pokud bude KET tak už platit nebudu☹JInak hydrolaparoskopii dáš na pohodu měla jsme už v CARu dvě narkozy v Olomoucuí je tam super anestezioložka takova blondínka jak si matně pamatuji smaly jsme se 🙂a hydrolaparoskopie je v pohodě 3 dny budeš trochu špinit a 5 den nebudeš vědět že jsi na něčem byla a co se tyče nemocenské zbytečné vezmi si ji až na IVF mě ji tedy dali až 6DC dříve ti ji nedají:Já jsi vzala na hydrolaparku pár dní volna v práci.Tak se toho neboj🙂

silvie_77
4. dub 2011

ahoj holky,tak mi spadl pořádný balvan ze srdce... 🙂 prvotrimestrální screening dopadl na výbornou 🙂 doufám,že nás to štěstíčko neopustí... fazol má 6,5 cm 🙂 ale zlobil jak čert,byli jsme tam přes půl hodiny,prostě se nechtěl fotit,mával rukama,dělal kotrmelce a stojky,pořád se cpal hlavou dolů,no dr. byl už s toho neštastný 🙂 🙂 ale nakonec se zadařilo a vše se přemeřilo a vyfotilo 🙂 No srandy kopec už s tak malým prďolou 🙂 🙂 🙂

petra123
4. dub 2011

@silvie_77 jéé super jen tak dál🙂)

silvie_77
5. dub 2011

@petra123 Peti držím palečky ať to už tentokrát dopadne na výbornou a jsi těhulka,to byste měli krásný vánoční dárek 🙂

mysiiickaaa
5. dub 2011

@silvie_77 no tak to je úžasná zpráva 😵

petra123
5. dub 2011

@silvie_77 jj měli kéž by ☹

silvie_77
5. dub 2011

@mysiiickaaa díky,těš se na screening,je to nádhera,manžel byl unešený jak tam fazol mává rukama nohama a dělá stojky,byl včera nějak moc akční a doktor s něj na nervy,nebo ho nemohl poměřit 🙂 🙂 🙂 ukázal nám i srdíčko,žaludek, ručičky,nožičky,no prostě ,že mu nic nechybí a je vše jak má být 🙂

silvie_77
5. dub 2011

@petra123 Já si pouštěla lampion přání v prosinci ,no teda spíš asi 6 jsem jich pouštěla 🙂 a přála si mimi a ono to vyšlo,ted jdeme na naše výročí pouštět s manžou ještě další,tak pustím i jeden za tebe abys byla těhulka 🙂 🙂 už aby se vám to povedlo,už by bylo na čase,já vím jaké je to trápení ,první synátor se nám taky nedařil a ted jsme čekali skoro dva roky ☹ Tento rok má být prý plodný,tak věř,že už dojde i na tebe a splní se vám s manžou vaše přání.

petra123
5. dub 2011

@silvie_77 díky moc pust a že jsi ho moc přeji🙂čekam už 6 let a řekni že moc si ho přeji aspon jedno

mysiiickaaa
6. dub 2011

@silvie_77 ahoj, já jsem u doktora včera taky dopadla dobře, mimís odpovídá 8+3 tt a měla jsem být 8+5 tt takže dohání ten 10 denní skluz ze začátku a vypadal nádherně, 26.4 dostanu žádanku na prvotrimestriální screening, včera jsem se cítila skvěle, doktor říkal, že mimís se vyvíjí krásně ale dnes už se zase bojím ☹ ☹ , joo a už máme průkazku

mysiiickaaa
6. dub 2011

@petra123 já jsem si ty lampiony pouštěla na Silvestra a asi na 6 jsem si přála mimíska 😀

mysiiickaaa
6. dub 2011

@petra123 a na 4 domeček 😀

silvie_77
6. dub 2011

@mysiiickaaa gratuluji 🙂 no vidíš,vše je o.k a mimísek to krásně dohnal,tak si užívej klidu a těš se na screening,vem i manžílka at vidí mimíska ,je to moc hezké 🙂

silvie_77
6. dub 2011

@mysiiickaaa ono ty lampiony asi fakt fungují 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mysiiickaaa
6. dub 2011

@silvie_77 asi fakt jo 🙂 , na screening se mnou manžel půjde na 100% 😉

petra123
6. dub 2011

čauky holky tak 300kč budu platit vždycky bo jsme promarnila prí už 7 UTZ za rok mazec ☹ ale zajdu si ještě na pojištovnu jesli by mi to neproplatili??uvidím co mi řeknou bo mě to zrujnuje tolik platit na každé prohlídce.Jinak dneska predemnou byla paní a byla těhulka smala se s panem doktorem a ukazovali si se sestrama fotečku mimiska jsme byla najednou takova smutna ☹

mysiiickaaa
7. dub 2011

@petra123 ahoj, co máš za pojišťovnu? já za UTZ platila vždy jen 200 Kč, chápu, že ti to bylo líto, vydrž, na tebe to štěstí čeká už za rohem 😉 , moc ti přeju aby jsi nám za chvilku hlásila // 😵

petra123
7. dub 2011

@mysiiickaaa jj kéž by ty už v 10tt a ja pořad marně čekam na zazrak ☹ ach jo ja chci taky už konečně se těšit na UTZ jak je tam mimišek jak si tam plave a kupovat pomalu věcičky a ne pořad čekat na zazrak jak debil☹Jo ja mam revirní bratrskou mě hradí asi 7UTZ co jsme pochopila a ted platím 240+60 jejich korun

petra123
7. dub 2011

@mysiiickaaa promin jsme zoufalka

mysiiickaaa
7. dub 2011

@petra123 neomlouvej se, je pochopitelné, že už tě to čekání nebaví, ubližuje ti to a vyčerpává, tohle kdo nezažil tak asi nikdy nepochopí 😢 , kdy vás čeká KET? ještě si k tomu těhulkování přej přeskočit tu hranici 12. týdne, ten strach je hrozný, jsem v totální depce a nic mě nebaví ☹

petra123
7. dub 2011

@mysiiickaaa máš dva tři tydny před sebou a můžeš si odechnout a lidlu budou mít krasné věcočky pro mimiska a pro maminky.JJ je to 6 let a to čekaní je hrozné jsme si myslela že to nezažiju že budu po matce má tři děti a slozene hned jak si řekli a ja nic nerozumím je to ten černobil jsme asi v tom 86 hodně litala po venku a musela jsme být hodně zasažena bo jinak fakt nevím proč to nejde.

mysiiickaaa
7. dub 2011

@petra123 těžko říct čím to je, já to nechápu, že někdo rodí jak jabloň a někomu nejde ani to jedno ☹ , já asi na pár týdnů omezím koníka, vždycky se tu dočtu něco negativního, jako třeba zamlklé těhu a podobně takže nevím jestli bych vydržela do další kontroly ☹

silvie_77
7. dub 2011

@mysiiickaaa ty zase zlobíš a stresuješ?? 🙂 Mimísek je vpořádku nic se nestane ńeboj, Potřebuje veselou a vysmátou maminku 🙂 Radši si čti vtipy,at tě to rozveselí 🙂 Máš desátý týden,tak už jen 30t a máš mimíska v náruči 🙂 🙂

mysiiickaaa
7. dub 2011

@silvie_77 jako já mimísovi na jednu stranu věřím že přijde v listopadu ale na druhou jak tady čtu ty příspěvky některých holčin tak si říkám, že mám poslední dobou nějak moc štěstí a můj klid je v háji ☹

silvie_77
7. dub 2011

@petra123 Peti a přišli tobě,nebo manželovi při vyšetření na něco ,nebo jste oba vpořádku a jen se prostě nedaří?? Toto třeba nechápu,že když jsou oba vpořádku,udělají jim umělé otěhotnění a ono se to neudrží,ta příroda si zahrává. Moje kamarádka byla i s manželem vpořádku a taky čekali 8 let a podařilo se až třetí umělé,měla chlapečka no a za dva roky otěhotněla aniž by to plánovala a dvojčátka 🙂

silvie_77
7. dub 2011

@mysiiickaaa se s tebe zblázním,řekni manželovi,že mu vzkazuju at ti odpojí internet 🙂 🙂 🙂 Je pravda,že kdysi byly maminy vklidu,nebo se na netu nedočetly ty děsné příběhy. Taky mi nedělá dobře číst ty příběhy se smutným koncem,tak se tomu vyhýbám,nebo bych se zbláznila strachy 😒

mysiiickaaa
7. dub 2011

@silvie_77 máš pravdu, nebudu nic číst, já jsem pesimista takže se mnou je to těžké, ale to je asi tím jak jsem byla vychovávaná, já už se na toho prcka tak těším až si někdy říkám, jestli to není jen krásný sen, hlavně teď, když už má takovou tu lidskou podobu a vypadá tak krásně 😅

silvie_77
7. dub 2011

@mysiiickaaa užívej si to naplno,ono to těhulkování uteče jako voda .... Pak přijde šrumec kolem miminka a hlavně nervy kolem běžných dětských nemocí apod.
Radši si kup nějakou krásnou knížku a uvidíš jak ti bude líp 🙂 Já zrovna jednu dočetla 🙂

petra123
7. dub 2011

@mysiiickaaa nebud pesimista a zbytečně se nestresuj nemáš púroč prostě jsi těhulka a jak říka Silva musíš být v klidu a smát se a ne se tady stresovat ja jsme taky narozena v listopadu tak jak budeš rodit budu mít 31 mazec mam vždycky depku z narozenin nechci být tak stara chci mít tak 25 a znova začít se snažením z druhé strany.
@silvie_77 před 5 lety jsme byla na vyšetření HSG a vejcovody a vše bylo v naprostém pořadku ale prostě nic pak jsme začali stavět tak naše snažení se nezkončilo ale jak někdo napíše že ,,začnete stavět a uvidíš to příjde samo"omyl nepřišlo spíše si myslím jak jsme dřela na stavbě tak jsme si odneska pár zanětů a to dospělo do fáze že minuly rok mi na hydrlaparoskopii zjistili že mam neprůchodny jeden vejcovod a druhy stěží a tak jsme absolvovali 2 IUI a nic a ted když už jsme zdrava nemam žadné zaněty a prostě nic nebrání početí a ovulaci a vajíčka mam docela super a chlap by mohl být dárcem prostě to nejde tak ted ještě KET a pokud ani ten nevyjde čeka mě jen práce a o miminu nechci nic slyšet na dlouho než na další pokud našetřím a budu mít sílu bo mě to docela vyčerpava jak jsme neschopna počít a že jsme opravdu defektní doslova řečeno všichni otěhotní a ja nic ☹ Vlasně si přeji jen jedno aspon jedno dítko přeji fakt moc asi jo☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru