Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
12. dub 2009

jj ja mam taky super gyndarku............

rona2
autor
12. dub 2009

No proto už jsem se lekla! 😀

rona2
autor
12. dub 2009

Moje je taky v pohodě,akorát se mi nelíbí,že zaplatím za každý prd.

rozi.nka
12. dub 2009

jo tam mi brali krev, taková sestra že kdybych na ni zařvala tak se sesype. praskla mi žíla a ona se mi furt omlouvala, že jí to moc mrzí. přitom mě to bylo jedno, hlavně že to odebrala napoprvé 😉 výsledky budou ve středu. no a róza podle mě měří kolem 10cm protže na tom jednom utz má trochu pokrčené nohy a je tam délka 8,3cm tuším.
každý se mi směje čím to krmím, že roste jak blázen 😀 zase byla o 3dny větší, dohromady je o 10dní vetší podle utz než podle data menstruace 😀 to bude golem 😕

underground je třeba Kurt Cobain z Nirvany, nevím jak to popsat korále, řetízky, pohodář s delšíma vlasama 🙂

rona2
autor
12. dub 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš Dne 18.4. od 16 hod. v restauraci Taurus v Ostravě Radvanicích.
Účast přislíbily:
Katrin
Evča
Rona
Michina
Rozinka
Spasinka
Kacza
Asmeen
Sido

Ostatní pokud souhlasí ať se připíšou

rozi.nka
12. dub 2009

rono a to počkej jak se budeš těšit v těhu 😀
to já vždycky popoháním hodiny, ať už jsem na řadě 😀

rona2
autor
12. dub 2009

No tak Nirvánu nemusím,ale tak nějak jsem si to dala dohromady.Hm tak to musí být frajer. 😀

rona2
autor
12. dub 2009

Pošoupla jsem tabulku ať je více na očích.

katrin111
12. dub 2009

se tu chlamu malemu golemovi 😀 😀 😀 ty jo tak to je hodne velka................to moje škvrne meri ted asi 2 cm si myslim kdyz v utery melo 1,35cm.............mas pravdu rozi taky se tedka tesim na gyndu jen ne jak si stoupnu na vahu......to pak prukajdu neukazu nikomu..............

rozi.nka
12. dub 2009

ta nirvana byla jen pro představu toho sestřihu, fakt byl sympaťák, veškerá tréma ze mě opadla a ani mě nenapadlo, že by to vyšetřeí nedopadlo dobře.
nakonec rozinku pochválil že je ukázková a tím si nás získal úplně, tak jsem ani nešklebila tvář když jsem platila 950,- za vyšetření a dvě fotky 😀

katrin111
12. dub 2009

takze tam jeste musis jit pro vysledky???nebo to poslou tvemu gyndari?????fotky ti dali automaticky nebo sis musela rict??????

rona2
autor
12. dub 2009

Taky jsem měla goléma,ale hlavně ať je to zdravé.Mě těsně před porodem řekli,že malý bude mít 3500 gr. a za pár hodin jak se narodil měl 4150,tak rozinka může být větší cvalda neř ti říka ultrzvuk.

katrin111
12. dub 2009

ty brdo rony teda honzik byl pekne sluně 😀 😀 😀 😀 sambo vazil 3,83kg

rozi.nka
12. dub 2009

katrin já jsem domluvená se sestřičkou, že jí jen říkám váhu a vážím se doma. zatím mi to lítá kolem 66kg za což jsem nesmírně ráda, teď jen aby se to nerozjelo 😅
no ale předpokládám, že u nás veškeré tuky bere rozinka s tím jaké má pokroky 😀

katrin111
12. dub 2009

tak to mas super.....jj rozi ti veme vsechny tuky a ty budes twiggy jak pujdes rodit

rona2
autor
12. dub 2009

Nás budou mít zítra holky rády.Tolik prodrbaného.Měla bych si jít dát sprchu,ale tady je dneska fajn.Manža to vzdal a šel spát,ví,že semnou dneska nic nebude,že koník je silnější a vyhrál. 😀

katrin111
12. dub 2009

jj kasli na sprchu taky to kalim pak se honem sprchnu...............ale uz me boli tady zada ale jeste to neni take akutni............

katrin111
12. dub 2009

no ale mas plodne dny a ty tady!!!!!!!

rona2
autor
12. dub 2009

Prý jsou děti velké když se berou v těhu ty vitamínky různe.Já jsem chtěla malinké miminko a měla jsem takové slůně,že se mi po 4 měsícich nevešel ani do kočárku a to jsem ho měla hodně velký.Jak vidím ty dnešní mini kočárky tak tam bych ho asi nenarvala ani omylem. 😀

rozi.nka
12. dub 2009

katrin taková pohádka to asi nebude ☹ 😀 ale tajně se uklidňuju, že se mnou mamka přibrala jen 9kg tak kdyby to bylo genové..... 😀 jo a já jsem měla 4350g, to už by genové být nemuselo 😕 😀
rono nechoď ještě, manžu potom vzbudíš, to oni mají nejradši jak se ženská dožaduje 😀

rona2
autor
12. dub 2009

Kajík říkal,tak pondělí IUI,ale to by musel udělat on a soukromně. 😀 😀 😀,protože do olmíku se mi nechtělo.Ale já myslím,že to bude tak uterý aspoň jsem to tak vždy měla tak se podlo toho teď řídím.Tak tady může sedět. 😀

katrin111
12. dub 2009

to jo......tady po karvine je jedna extravagantni holka ma uz 3 deti to nejmladsi se ji narodilo v prosinci a ma starou 20 let libertu se zaclonkama,des a hruza a to mimco se jmenuje igor taky hruza

rozi.nka
12. dub 2009

calibrum jsem měla jen první a asi druhý měsíc, teď už jím jen listovku tak snad extra nenakyne. ale i kdyby hlavně ať je to zdravé miminko, že. 😉

rona2
autor
12. dub 2009

Manžu necham hajat! Rozi moje mamka u všech třech přibrala do 10 kil a já? Jak slonice 24 kilo. jsem byla jak sumo.

katrin111
12. dub 2009

jj ale zitra na to hupsnete bo pred ovulkou se rodi holky.................

rozi.nka
12. dub 2009

katrin sbírám se zpod stolu... 😀

rona2
autor
12. dub 2009

Pokud nezapomenu vemu fotku na srazím jak jsem vypadala blbě. 😀

rozi.nka
12. dub 2009

rono nestraš mě ☹ 😀

katrin111
12. dub 2009

ja taky pribrala 20kg...............taky jim femibion 800 to je listovka v lepsi forme to mi rikal kajik a jeste beru i calibrum babyplan ale stridam to

rona2
autor
12. dub 2009

My jsme na to vlítli ráno,ale jen tak letecky. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru