Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

beruska81
17. dub 2009

cien třeba se iui podaří, i když se musím přiznat, že po svých zkušenostech tomu iui nevěřím. Když jsem do toho šla byla jsem si jistá, že to výjde a prd 😢
Tak doufám, že ivf výjde, i když vím že to taky není žádná sláva.
Dneska jsem se bavila se segrou, ona má jedno nevydařené ivf za sebou minulý rok a do dalšího nechce jít. Prý to bylo hrozně bolestivé jak fyzicky tak psychicky, no uvidíme co pak budu říkat já 🙂

j.cien
17. dub 2009

No ja v mem pripadne v uspech IUI neverim ani nahodou !
Az jsem se divila,ze mi to vubec navrhnul...kdyz hned na zacatku rikal,ze nebudeme ztracet cas a ze u nas jedine IVF...

j.cien
17. dub 2009

Berus a tva sestra uz ma dite,ze to vzdala ???

beruska81
17. dub 2009

no já jsem se taky u třetího IUI ptala jestli to není zbytečné, doktorka říkala, že by to nedělali kdyby to bylo zbytečné,ale už tomu nevěřím

beruska81
17. dub 2009

Právě že nemá, má 26 let, žije s přítelem, který je na hovno, nevydělává sere na ní a ona blbá zamilovaná. Říkala, že jak se jí do 30 nezadaří tak půjdou do adopce. Chci vidět kdo jim dá dítě?Ona se vůbec nesnaží, říkala jsem jí o vás, že pro mimi děláte maximum, ale ona nic, je takový flegmoš.

kat77
17. dub 2009

No mě doslova přemlouval ať IUI ješt jednou zkusím....

beruska81
17. dub 2009

cien a kat třeba se vám zadaří a já začnu znovu věřit v úspěšnost iui 🙂

beruska81
17. dub 2009

ti moji chlapi si už napustili plnou vanu a rochní se 🙂

kat77
17. dub 2009

No uvidíme, člověk si nikdy nepřestane doufat.
Cienko, proč žš ti stopnul IVF?

beruska81
17. dub 2009

cien asi už skončila v práci, tak už nepíše 🙂

kat77
17. dub 2009

Aha...já jsem to jen nepochopila, proč jí to IVF stopnul?

beruska81
17. dub 2009

no protože to schválení jí konči 24.4. a to by se nestihlo, měla začít stimulovat jako já, tz. že by měla opu kolem 26.4. takže proto.
Teď musí počkat na nové schválení a začít znovu
Snad jsem to napsala správně

rona2
autor
17. dub 2009

To víš,že se Evi nezlobím,ale je mi líto,že kvůli mě nejdeš.

kat77
17. dub 2009

Aha....teda to je síííla

beruska81
17. dub 2009

nazdar rono jak je malému?

kat77
17. dub 2009

Ahoj Roni...četla jsi už, že jsme se dnes viděly v Polance?

beruska81
17. dub 2009

Holky musím jít, dneska jsem se naštvala, manža mi řekl, že moje vlasy vypadají hrozně, pořád nemám čas na kadeřnici,i když mi jí dělá moje sestra, ta taky furt nemá čas, tak jsem si dneska jela do tesca koupit barvu a nabarvila jsem se,uvidím jak budu vypadat,nikdy jsem to ještě nedělala, ale mám to obkoukané od segry 🙂

beruska81
17. dub 2009

mějte se pádím, ať mi nevypadají všechny vlasy 🙂

kat77
17. dub 2009

Tak ahojky berus a ať se ti povede barvička

rona2
autor
17. dub 2009

Kat tak proč si se nehlásila???? Já teda netuším kde jsi teda seděla,máš malou fotečku a nejsi na moc vidět.

kat77
17. dub 2009

seděly jsme spolu...cienky vedle mě a ty naproti ní.. 😀

kat77
17. dub 2009

Roni...já si nebyla moc jistá....ale jak jsem už řekla, příště se určo přihlásím 😀

rona2
autor
17. dub 2009

Malý je v pohodě a už se mu to ani nerozlíza,tak snad tím projde jen tak z lehka.To jak si vzpomenu na sebe jak jsem byla obsypana,tak on oproti mě nemá nic. 🙂
Já jsem teď dve hoďky spala už jsem byla úplně hotová.

katrin111
17. dub 2009

holky vy zase drbete tak se k vam pridam,rony co videl kaja na utz????platila jsi ????

katrin111
17. dub 2009

samik jak mel nestovice tak jich taky moc nemel,ale pry je dobre kdyz jich ma hodne to je pak jiste ze uz to nedostane ale pry jak jich je malo tak se muzou vratit,ale nevim.............

kat77
17. dub 2009

Ahoj Katrin...
Roni, co jezdím do polanky, tak jsem ještě vůbec neplatila 30kč

rona2
autor
17. dub 2009

Kat já už tam teď delší dobu nepojedu,dávám si pauzu a stejně tomu IUI už moc nevěřím.
Katrin jen mi řekl,že ovulka byla,ale to vím i sama,podrbala jsem s ním o srazu a šla jsem.Neplatila jsem utz už je další čtvrtletí tak mám ty hrazené,jen jsem tam nechala 125 kč,dostala jsem clostil.na někdy.

rona2
autor
17. dub 2009

Tam neplatíš 30,ale rovnou 60kč.

katrin111
17. dub 2009

ahoj katy,to je tedazajimave zes tam jeste neplatila.........ja taky ale nikdy jsem neplatila 30 kc,protoze pokazde jsem platila 60 kc 😀 😀 😀 😀 ,za ty 2 mesice co jsme tam jezdily tak nas to stalo asi 4 tisice........

parecek
17. dub 2009

ahoj všichni,
vy všichni chodíte do fertimedu v olomloci?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru