Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
15. zář 2009

TY VOLE TY NASE TRAGEDKO NADHERA!!!!MAM UPLNOU HUSINU...................TED AT TI KAJA POLIBI PRDELKU

rozi.nka
15. zář 2009

my jsme měli svatební koláče minulý týden 😉
žemlovka už se peče, to si dáme do čumáčku 😵 😵 😵

katrin111
15. zář 2009

JUVA TO JE KRASA TEDKA TOHLE V SOBOTU DALSI BOOM.BUDES MLADA PANI

bellka
15. zář 2009

No konečněěě, tak obrovská gratulka letí a k tomu pusina veliká, těhulkooo🙂 teď už Ti můžou, víš co? A můžu si jít lehnout. Katrinko, na oběd mám halušky se zelím, ale vezmu si je na noční.

bobinka1
15. zář 2009

teda j.cien tak to je super fratuluji 🙂

evcaa
15. zář 2009

martinkoooooooooooooooo paradicka nejvetsi to je krasne aco mas v planu jit jeste do polanky???? 🙂

bellka
15. zář 2009

Jj, v sobotu budeš mladá paní a to je důvod k dalšímu srazíku, to še muší ošlavit😉 Rozinko, si taky pochutnáte, mňam.

katrin111
15. zář 2009

jee belli halusky mam taky rada..............ted jsem poslala smsky karince a verce taky byly holky zvedave.marti tak jake jsou pocity????nepopsatelne ze???????????????

monickaku
15. zář 2009

gratuluju cienko moc

evcaa
15. zář 2009

holky majda ma pravdu kdy se slezem 😀 😀 😀 😀

bellka
15. zář 2009

Já to jdu poslat Radul a Evi a jdu si lehnout🙂 Rozinko, taky si pochutnáte, mňam. Katrin, já mám taky ráda zapékané brambory. Pa, holky zlaté.

luciana101
15. zář 2009

ahoj kočenky!!!!jak se všechny mate?už jsem tady dlouho nebyla ale už od rana tady čekam na vysledky cienky a musim moc pogratulovat,je to parada!!!!!!!!!!!!!! 😀 🙂 😀 🙂

rozi.nka
15. zář 2009

ježííííš tak jak tu vysedávám nic se neděje a jen si skočím dát fotku do alba a tady se mele taková novina 😵
cienko jsem ráda že je to dobréééééééé, všechny ty potíže stály za to!!!!!!!!!!!!!!! jupíííí kelišky zase těhotní 😵 😵

katrin111
15. zář 2009

papa majdi jen si odpocin................teda to je parada,dneska to tady diky cience pekne jede............uplne me to pozitivne nabilo jeste u nas zacina svitit slunicko to je nadheraaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............................

katrin111
15. zář 2009

martasku kde jsi zmizla????????????????????

katrin111
15. zář 2009

a zase nam to vyslo...co sraz to nova tehulka.................takze je treba pripravit dalsi srazek................

rozi.nka
15. zář 2009

jj katrin, až je to divné že to tak vychází 😎
já už bych jedlaaaaa 😀 dneska jsem se vážila a mám nahoře 0,5kg za týden 🙄 doufám, že mi zítra řeknou kolik váží krasaveček 😉
Marťa už vypisuje nemocenskou 😀

j.cien
15. zář 2009

Holky moje zlate 🙂 jsem si musela breknout,mela jsem metrovou husi kuzi a tresavku 🙂 uz jsem OK 🙂 🙂 🙂 a straaaaaaaaaaaaasnou radost mam,akorat nechapu,ze pri takovem HCG Kajos videl jen defekt 😠 😠 no ja mu dam 😠 😠

abig
15. zář 2009

Přidávám se ke gratulacíííí ... jupííí !!!! 😲

sweethy
15. zář 2009

cien moooooooc gratuluju, to je úžasná zprávička 😵 Já byla na hcg u nich po 14 dnech od Et a taky trvalo, než jsem se dovolala a pak mi řekli, že je to něco přes tisíc, že mi nemůžou říct přesně, tak buď ráda, že za to čekání mám aspoň přesnou informaci 😉 A řekla bych, že s takovým velkým číslem to na jedno miminko nevypadá 😵 Tak si to užívej 😉

evcaa
15. zář 2009

mel blatfus pres oci kreten 😀 😀 😀
nic zlaticka ja si pujdu lehnout dnesni noc nebyla nic moc 🙂paaaaaaaaaaaaaaa

j.cien
15. zář 2009

Holky moc vsem dekuji,ze to se mnou prozivate...jste zlaticka!
Dekuji Sweet!!

katrin111
15. zář 2009

jj marti je to parada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rozi ja radsi na vahu ani nestoupam stejne ji nemame mi staci jak chodim v poradne na vahu to se pak nestacim divit 😀 😀 😀 😀 to mas super ze mas jen 0,5kg nahore za tyden to ja tak v prumeru mam 1kg tydne nahore 😀 😀 😀 😀 pristi tyden mam poradnu tak mi udela i utz tak jsem taky zvedava kolik prdola vazi...............

spasinka
15. zář 2009

Ahoj, Kelišky 🙂
Marti, obrdobr garulace 😵
Jsem teď dočítala od rána 3 sstránky a normálně jsem tu slzela smíchy, jak jste netrpělivě všechny čekaly na výsledek od Martinky 🙂 "Naštěstí" jsem dopoledne neměla na Koníka čas, jinak bych vás asi přiučila pár sprostých slov na adresu Fertimedu 😀
Je to paráda...mám obrovskou radost. Marti, vidím to taky min. na dvojčátka, tak doufám, že mě někdy necháš povozit kočárek 🙂

j.cien
15. zář 2009

Ditusko dekuji,to si pis,necham te s radosti ridit 😉 😀 😀 moc dekuji,jste zlaticka 🙂

adrim
15. zář 2009

Cienko moc moc gratuluji 😉 Je to nádhera a to chování docela děsné,ale to komentovat už nebudu. Můžu se zeptat jak dlouho jste se snažili a jestli to bylo 1. IVF?

rozi.nka
15. zář 2009

katrin já mám někdy půl a někdy kilo, vždycky to poznám na poradně podle celkového přírustku 😅
už se cpu a je to vynikajícní 😵 😵 😵
cienko jsem šťastná za tebe 😉

rozi.nka
15. zář 2009

a na to hlavní jsme se nezeptaly, co na to nastávající otec a ženich v jedné osobě??? 😎

katrin111
15. zář 2009

ja se pomalu chystam na tu tridni schuzku a premyslim co si mam oblect.................... 😒

capenka
15. zář 2009

Cien gratulace ode mně ,já se směju štěstím tak jak ta 18 letá ze Superstaru,kdo to viděl a ted jsi mě navnadila ,že si zítra půjdu koupit test,sice nic nepocituji

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru