Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
23. lis 2009

jo tak toho ještě neznám 😀 jinak jsem vykupkana a připravena holky to musí vyjít jako Kasince bo mě už trefí 😝 🙄

petra123
23. lis 2009

Verči jinak jo jsem Petra 🙂 a ty jdeš dneska jen na kontrolu??budeš tam i s manžou nebo přítelem?? 🙂

verca777
23. lis 2009

jo jdu na kontrolu,a budu tam sama,,,,neni duvod aby se mnou chodil manžel,nepotřebuji ho tam k ničemu,,musi chodit do prace))))

kasa
23. lis 2009

Ahojki holky tak ať vám to dneska dobře dopadne.Peti a tobě ať se zadaří při IUI.Budu držet pěstičky.A nezapomeň na svíčku. 🙂 🙂 🙂 Ať spermijky doputují tam kam mají.Hlavně se nestresuj. 🙂 🙂 🙂 .
Krásný den všem.
Pohlazení pro Očko a Kačku.Stále na vás musím holky myslet.Snad to brzy přebolí a bude líp.

petra123
23. lis 2009

kasinko děkuji udělam dívala jsem se ti před tím do alba a byla jsi tam vyfocena tak hned jak dorazím domů a chlop mě vysadá jdu dělat svíčku a po IUI tulili jste se ještě nebo jste čekali jesli to vyjde??právě uvažuji že to zítra ještě pojistíme at aspon mam klid na duši a povede se určitě

petra123
23. lis 2009

Varuš ja musím dneska s chlopem bo je můj dárce 😀 ale jinak musíme jezdit spolu bo máme jen jedno auto a do POlanky to mám 25KM tak nevím a budem nebo pěšky bych to nedala,chlop i když nerad se vytrhne z práce však se tam ještě vrátí je v uvozovkách mistr a má lidi pod sebou zadal chlapům práci v lese a přijede pro mě a pak za nima zase dojede 😀

beruska81
23. lis 2009

ahoj holky tak máme net zase zprovozněný, snad se k tomu to psisko už nedostane.
Je tady opravdu velice smutno,myslím na vás všechny 🙂
V pátek jsem byla s holkama zapít všechen žal, všechno to na mě tak nějak padlo, spala jsem u našich a manža mi hned ráno volal, ať už přijedu domů, že se mu stýská, o všem jsme si promluvili, říkal, že to co mi všechno řekl nemyslel vážně, jen chtěl ať si konečně všechno to co mi vždycky vytýkal uvědomila, že mě nemůže přestat milovat a tak. No není to ještě všechno úplně v pořádku ale hodně se to mezi náma zlepšilo. Tak jsem za to moc šťastná.
Katrinko malý je úžasný 😵 , ty záda ti teda nezávidím 😒
Jo a asi taky nejsem stará garda, žádná IP 😕

adrim
23. lis 2009

Ahojky, nevíte holky co Očko, už to má za sebou? ☹ Já dnes byla na té hysteroskopii a hydrolaparce, tak vejcovody mám průchodné, akorát jsem měla vyšší sliznici,tak mi vzali nějaký vzorek tkáně a na ko jdu za 10 dní,to už by měli být výsledky. Víc mi k tomu neřekli,tak nevím... Ale jsem ráda,že vejcovody jsou funkční a zůstanou. Petro držím palečky na IUI. A copak Asmeenka dělá s Nelinkou asi? 😉
A Cienka nemá jít teď někdy na kontrolu s mimískama náhodou?
Jinak mě břicho nebolí skoro vůbec, ms mě bolí mnohem víc,ale tu narkozu jsem asi úplně nesnesla neb jsem docela dost mi bylo zle zimnice, potom doma jsem zvracela i to co jsem snad nesnědla, dnes jsem stejně nejedla skoro nic.. Ale už to snad ustoupilo.

adrim
23. lis 2009

Jo holky a nemáme do kontroly sexovat, za 10 dní už snad bude po ovulce pokud nějaká bude,nevíte jak to tedy je? Teď by teda netoo,protože i krvácím,ale třeba za pět dní? Co?

petra123
23. lis 2009

Ahojky trochu smutně tak IUI se nekonalo tak jedem ted přirozeně byl mi pichnut pregnil tak ted máme 3 dny snahy před sebou tak holky držte palce jinak Veruš nepoznala jsem tě tak se nezlob 😉

radule82
23. lis 2009

Ahojte holky....

Beruško, to jsou pozitivní zprávičky, takže ted už bude jen líp 😵

Adrim, tak to je super, že nenašli žádný problém a vejcovody jsou ok, takže hodně štěstí při snaženíčku 😵

rozi.nka
23. lis 2009

hezký večer kelišky 🙂

katrin nezkoušela jsi kojit v leže na boku? třeba by to byla menší námaha pro ty záda, já jsem tak kojila v porodce a teď občas i v noci když se mi nechce vstávat a kojit v sedě 😉
jinak jsme na tom s váhou stejně, po porodu 9kg dole a teď se to pomalu sune ten zbytek. ještě mám 6kg nahoře, tak doufám že je brzo setřepu 😅

adrim
23. lis 2009

Petruš a jaktože IUI neproběhlo??

radule82
23. lis 2009

Kelišky, jdu popřát dobrou nocku 🙂

beruska81
23. lis 2009

holky taky přeji dobrou noc, jdu na superstar

kasa
23. lis 2009

Ahojki tak snad už bude lépe.A smůla se snad brzy prolomí.
Hlavně posílám pohlazení všem smutným beruškám.
Dobrou noc.

miky123
23. lis 2009

ahoj holky ,byva mi posledni dobou 😝 tak jsem vas došla jen pozdravit a opatrujte se 😉

hnedoocka23
23. lis 2009

ahoj holky,tak včera jsem byla na revizi v naší nemocnici..sice jsem měla jet dneska do polanky,ale už jsem věděla,že to nevydržím,protože začaly bolesti a krvácení...už to mám zasebou...a začínáme zase znovu 😔
díky holky všem za podporu...

jinač s fertimedem končím(ztratila jsem v nich důvěru a už jich mám plné zuby,k ničemu se nemají,manžel je už taky otrávený)...chci poslat veškerou dokumentaci k mému gynekologovi
a tak se chci zeptat,zda stačí jen zavolat..nebo jít tam osobně,at mi to pošlou a že snimi končím...??díky holky... 😉

beruska81
24. lis 2009

očičko zlatíčko moc na tebe myslím, držím vše co mám ať už mám konečně miminečko v náručí.
s tím ferťasem neporadím
jinak všem dobré ráno

luciik
24. lis 2009

Dobré ránko.

Peťko, moooc na tebe myslím. Přeju mnoho, opravdu mnoho sil, tohle budete oba potřebovat.
JInak co se týče dokumentace, tak tvůj gyn. by ti měl dát žádanku o tu dokumentaci nebo jí tam zaslat poštou. Bez ničeho ti to nedají.
Drž se holka 😉

princ
24. lis 2009

Ahojky, je mi moc líto hnedoocko co se stalo. Já jsem taky ztratila důvěru k fertimedu a šla jsem raději do FN ol. úplně jiný přístup než ve fertasu.
Držím ostatní moc palečky ať vám to vyjde

abig
24. lis 2009

Ahoj holky ..
Očko: já se tady sice občas objevím, ale my dvě se neznáme .... hlásím se taky jako přeběhlice z Fertimedu ... normálně jsem napsala Sobkovi mail, že je žádám o kopii dokumentace, že se stěhuji (lhala jsem) a oni mi dělali za 150,. výpis, je to sice jeden cár papíru, ale přeci jen tam mám to nejdůležitější, abych mohla jít do nového Caru a nemusela veškeré vyšetření postupovat znovu (jinak v lednu jdu do Reprofitu)

Přeji hodně síly ...

kasa
24. lis 2009

Očičko tak hodně síly,ať se bolístka na dušičce brzy zahojí a máte sílu jít do dalšího pokusu a brzy se dočkáte toho vytouženého mimíska.
Já jdu na kontrolu zítra tak už taky doufám,že už budu snad moci chodit ke své gynekoložce,protože byť se nám zadařilo,tak ten přístup je tam opravdu jiný než na začátku. 😒
Ale teď se hlavně modlím ať je brouček v pořádku,protože jsem taky teď bojovala s nějakým bacilem.Tak doufám,že už je snad z větší části pryč a už se nevrátí,mám teď sz těch chřipek celkem strach. 😒
Tak se mějte aspoň trošku hezky a smutným beruškám foukám bolístko.

adrim
24. lis 2009

Ahojky,
Očko posílám hodně sil,je mi to moc líto ☹
Mně tu laparku dělala včera dr. Koutná a byla docela milá, já si zatím stěžovat nemůžu na přístup,ale je fakt,že nás IVF teprve čeká. A hlavně si teď dáme min. měsíc dva pauzu od dr. a pak budem zvažovat jak dlouho zkoušet a snažit se anebo zda jít do IVF hned. Včera tam jedna paní na pokoji byla na tom samém co já a měla nějaké komplikace,protože za ní přišla přímo dr. a že s ní pojede autem do nemocnice v Prostějově a že tam bude muset být asi týden,že má nějakou komplikaci - poranění střeva a budou ji tam muset hlídat a řešit to laparoskopicky☹

rozi.nka
24. lis 2009

Ahoj holky, dnes jsem byla s malým na poradně. Váží 5240g, za měsíc nabral 1300g, docela mazec 😕 😀

očičko myslím na tebe, a na kaczku jabysmet 😔

katrin111
24. lis 2009

ahoj holky moje konecne mam chvilku tak honem tady za vama!!!ocicko taky zlaticko myslim na tebe a je mi z toho smutno 😔 tak samo myslim i na karinku 😢 holky zlate drzte se..............rozi matysek je pekny macek.ale to je jen dobre,my jdeme do poradny zitra tak jsem taky zvedava kolik pribral za 14dni.ted je domisek po jidle a poblinkal se a krasne se vykadil aje spokojeny................ 🙂 zada me bolet prestaly samy od sebe.takze jsem moooc rada.........kojim uz i vna boku ale maly ten cicek nechce bojuje semnou.............berusko holka nase z tebe mam taky velkou radost ze se vam konecne doma vraci vse do normalu 😉 a neboj bude lip..................

kasa
24. lis 2009

Jé Rozinko tak to je malý šikula. 🙂 🙂
Katrinko to je super,že už záda nebolí.
Očičko a Kačko taky na vás stále myslím a věřím ,že bude brzy líp.
Beruško sluníčko je super,že už doma zase svítí sluníčko.A věřím,že za chviličku bude svítit zase všude.Budu držet pěstičky aby to tak bylo.

kasa
24. lis 2009

Evi ,Daneček je nádherný.Takové spokojené miminko.A ta kombinézka je opravdu super,dobrý tip ti Alfi dala. 🙂

asmeena
24. lis 2009

Ahoj holky, tak mi to zase nedalo a trošku nakukuji.

berus: držím pěstičky, ať je to s manžou jen a jen lepší. Už teď máte zase krásně nakročeno. 😉 To je fajn, že si manža uvědomil, že mu chybíš. Třeba budou další líbánky 😵

rozi: teda Mates je kus chlapa, zachvilku ho neuneseš, už teď máš určitě pořádné bicáky. 😉

očko: já teď můžu taky posoudit když srovnám Fertimed a Reprofit, že mi přijde, že ve Ferťasu je to v poslední době o penězích. Dobří lékaři odešli (pro mě to byli dobří lékaři, ty nové teda neznám, nemůžu soudit). Ale Dr. Machač je plný energie a jak on umí povzbudit a vznést elán do dalšího snažení, to je úplně něco úžasného.
Drž se, moc na tebe myslím.

evi: dnes jsem se v práci nudila (nechtělo se mi nic dělat) a tak jsem si říkala, že ti zavolám, mám v práci volání zdarma, ale pak mi to bylo blbé. Tak možná zítra. 😉

radule82
24. lis 2009

Ahojte holky, jdu jen pozdravit 🙂))

AS: stále držím pěstičky!!!!! Snad nás brzy povbzudíš pozitivním testíkem!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru