Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
12. zář 2009

takze jedes sama jo???ja myslela ze te kuba hodi.ja dneska varim kuratko na zeli a knedlik.chtela jsem dneska rychlovku at me hned neboli zada.uz se to pece..........a zase me pali ta zaha.dala jsem si renie ale ted jsem sezrala pernik a je to opet tady.........

rozi.nka
12. zář 2009

né, Kuba je v práci jedu sama 😉
no to se nedivím, že tě po perníku pálí 😕 já s tím teda extra problémy nemívám, ale když jdu spát najezená tak cítím jak se mi to jídlo tlačí zpátky, taky nic moc 😝
kuře na zelí, hmm. já nevím co vykoumám. asi nic 😀 😀

katrin111
12. zář 2009

ty jo ja si musela na chvili lehnout udelalo se mi nejak spatne a i ted se necitim nejlip.nevim co to je..............asi mozna tlak...............sakra tezko rict............

kacza.b
12. zář 2009

tak jsme prave dorazili s polska

jo,jo bellko my jsme domluvene budu te vyhlizet 😉

ja dneska nevarim,Tomas se najedl v polsku a ja si dam neco v havirove.

tak zatim pa,pa na sraziku 🙂

rozi.nka
12. zář 2009

katrin taky mi zabylo zle, polilo mě horko jako prase, ale už je mi ok když jsem se napila

j.cien
12. zář 2009

Mam HLAD chci PIZZU a HNED 😀 😀 😀 s chillil paprickama!!!

katrin111
12. zář 2009

a taky dneska rozi???to je mazec vubec nejsem ve sve kuzi.snad mi bude dobre...........okna mam vsude dokoran a chcipam i tak ja pujdu normalne v cuklich.........marti vydrz prtka vydrz.....no vidis kaczka to ma s jidelem krasne vymyslene

rozi.nka
12. zář 2009

jj, kolem té jedenácté. venku je dusno to je tím 😝

radule82
12. zář 2009

Ahojky, uf funím po obídku 🙂 dneska jsme byli nakupovat v globusu, OMG! tam bylo lidiček 😀 😀 takže mě to zmohlo, ted si na chvilku hodím šlofíka a na čtvrtou jsem tam jak na konikovi!!! 😀 😀 😀

radule82
12. zář 2009

Adrim, taky tě vítám 🙂))) a jestli můžeš, tak přijd na srazík 🙂 já taky znám jen osobně jednu Kelišku a zbytek poznám až na místě a moc se už těším 🙂)))

katrin111
12. zář 2009

ja uz jsem taky po obidku.pujdu si dat sprchu pak se trosku upravim...samika mam venku s deckama tak on se naji potom..........

evcaa
12. zář 2009

ahoj holky takze rekapitulace rezervace je v picerii max u autobusoveho nadrazi uan naproti kauflandu kdyz vejdete do picerka date se doleva a u baru reknete ze jdete na sraz a oni vas navedou

jinak co se tyka tech co prijedou k elanu budte tam prosim kolem ctvrt na pul je rezervacka sejdeme se na velkem parkovisti u sportovni haly slavie je to tady jak pojedete z kruhace smerem na centrum dojedete
k elanu tam se date na svetlech doleva a dojedete na dalsi semafor tam odbocite doprava a po leve strane je parking my mame tm.. modreho renaulta scenika s nalepkou oranzovo bilou a me poznate jsem mala tlusta blondyna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
12. zář 2009

evi myslis to parkoviste kde byly ty kolotoce???aSI JO ZE????

katrin111
12. zář 2009

EVI ME TAKY POZNAS JSEM TAKY PROMELIROVANY MELOUN A RONA JE VYSOKA STIHLA CERNOVLASKA A MA FABII MYSLIM ZE TMAVE MODROU.........

evcaa
12. zář 2009

jj katrinko tam kde jsou vergle a ty si melounek mozna ale jsi tehu kdezto ja neeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

bellka
12. zář 2009

Aj já jsem malá blondýnka s plnými tvary😀

bellka
12. zář 2009

Adrim a já znám osobně 2 berušky, ale připadá mi, že znám všechny🙂

bellka
12. zář 2009

Katrinko, Rozinko, holky zlaté, těhulkovaté, ať vás ta nevolnost honem přejde🙂

rozi.nka
12. zář 2009

holky tak to budu jediná klustá bruneta? 😀 😀

kacza.b
12. zář 2009

tak ja jsem si taky musela hodit na chvilku sloficka byla jsem nejak unavena a byla mi zima na oci 😀

jeste honem udelam zeleninovou polivku,Tom porad otravuje.

bellko doufam ze nas havirov ja uz tam nebyla tak 10 let a uz to tam asi nepoznam 😅

uz se to blizi 😉

bellka
12. zář 2009

OMG, z ní to leze až teď, že to tam nezná😀 né, náhodou Elán znám, ale to je vše😉 Rozinko, za chvilku jdeš rodit, OMG, a ona, že prý je klustá! Radulka je taky brunetka, ale hubená😉

bellka
12. zář 2009

Tož se jdu chystat, tak zatím papapa😉

j.cien
12. zář 2009

😀 😀 😀 se z vas picnu 😀 😀 se tu chlamu,az se embrousci natrasaji 😀 😀 jedna pry klusta,jedna melounek 😀 😀 a ja 2metrova almara 😀 😀
moc se na vas tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 🙂 🙂

rozi.nka
12. zář 2009

holky jdu se pomaloučku vychystat 🙂

evcaa
12. zář 2009

holky tak ja uz si umyla sisku a namalovala oblicej na xsicht 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ddanielek asistoval a porad se smal kdyz jsem rikala ze si maminka myje hlavu a ze se maluje aby byla hezka tak mi asi uz fakt nic nepomuze 😀 😀 😀 😀 😀

adrim
12. zář 2009

Holky já i tak nemám hlídání,ale stejně tak otrkaná nejsem 😀 Já měla min. cyklus taky IUI a taky u 2. už byl folík prasklý, tento to vypadá,že zatím neprasknul a dva IUI v cyklu mám za sebou 😒 Tak jak to čtu,vás tu moc z Havířova není,že tu máte srazík 🙂

evcaa
12. zář 2009

ahoj adrim vitam te nn ja jedna jsem z havirova a srazik je tady kvili naseho naleho pokladu z fertimedu meho synka Danielka ma ted dva mesice a at nemusim do OV a at ho hloky vidi tak je srazik tady 😉 🙂

prijd nestyd se 😉

asmeena
12. zář 2009

ahoj holky, ať vám srazík dobře dopadne. Hodně mě to štve, že nejdu.

evcaa
12. zář 2009

asme to je mi lito ze te bacil ten debilni bacil

asmeena
12. zář 2009

už je to lepší, ale rýmu mám. Tak snad bude další srazík co nejdřív. Jsem chtěla vidět Daníka a kulatá bříška od rozinky a katrin.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru