Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

adrim
14. zář 2009

Kasul tak nevím,ale určité věty,které řekl si myslím,že s nějakým nátlakem nemají co dělat...To měl asi fakt dost blbý den. A je to teda ten dr. co tam byl i min. středu? Ve středu si tam byla taky? Já taky, nějak po desáté hodině...A nikdy jsem tam 10 min neležela, max. do pěti minut,většinou mi taky řekli,že už můžu jít.

radule82
14. zář 2009

Holky, tak já se pro dnešek loučím, přeji všem dobrou....

.... a CIENKO, ZÍTRA TFUJ TFUJ TFUJ, AT HLÁSÍŠ PĚKNÉ VELKÉ ČÍSLO!!! 😉

bellka
14. zář 2009

Ahoj berušky, přeju pěkný večer, jsem už taky konečně v pyžamu. Evičko, copak to čtu, OMG? Doma dusno? Neboj, zlatíčko, pěkně si s Jirkou promluvte a bude dobře, uvidíš. A pozdravuj maminku🙂 Cien, zítra budu čekat na to skvělé Hcg, ano? Rozinko, tož maliník, jo? To co nevidět bude Matýsek na světě😉 Kašo, já myslím, že i kdyby byl dr. pod jakýmkoliv tlakem, tohle si nesmí dovolit!

bellka
14. zář 2009

Berunky, jdu do pelíšku k telce, tak vám všem přeju dobrou nocičku, krásné sníky a pěkně se vyspinkejte, ať je zítra líp.

kasa
14. zář 2009

Holky dobrou noc a krásné sníky ,jsem dneska opravdu ko tak jsem vytuhla u tv ted se přesunu akorát do postýlky a jdu spinkat.Belli já ho neomlouvám ,neměl by si to dovolit,ale když je pokaždé vstřícný a tak vím ,že může mít ,každý někdy den blbec a není vždy každý ,každý den vstřícný,ale určitě tohle si dovolit neměl.
Adrim jo je to ten doktor co tam byl v tu středu.Tak pa pa 🙂 A zítra jen dobré zprávy Cien 🙂 Držím pěstičky.

kacza.b
15. zář 2009

krasne ranko kelisky

martinko tobe na dnesek hodne stesticka at mas krasne ciselko a ne zadny defekt 😉 myslim na tebe

asmeena
15. zář 2009

Dobré ráno.
cien: dnes pevné nervy a pěkně vysoké HCG. 😉

evi: proč máš mamku v nemocnici? Že ji zdravím a ať je co nejdřív doma. 😉

j.cien
15. zář 2009

Dobre ranko 🙂 vcera mi nejel doma konik..vlastne nic mi nejelo,tak nevim,co jsem zase pokazila ☹
Spala jsem jak zabita,ale ted uz nerviky zacinaji pracovat...jsem zase vpredu,v prvni bacilacke linii,pac kolegyne ma zanet mocaku a nechci ji tu nechat...v 10budu volat,OMG,je to na bednu...furt cekani a furt ve strachu....
Moc dekuji za palusky 😉 jste zlaticka 🙂

evcaa
15. zář 2009

Ahoj mysky
hendle to musim napsazt martinko to bude vse ok uvidis a hcg bude uz pres 1000 uvidis 😀 😀 😀 a nesmol me s tou bacilackouz linii no co tak ma zanet mocaku ale ty si tehu sakrys 😠 😠 😠

asmenko mamka lezi na rehabilitacich ohledne kycli vis tak tam s ni cvici pac ambulantne by toho mela moc ale ppozdravila sem ju a mam vam vyridit srdecne pozdravy a ze se mate opatrovat berusky

katrin111
15. zář 2009

krasny den kelisky vcera uz jsem se tady nedostala.........takze jsem vas docetla az ted............evi neboj to bude dobre.musi...ale jak je tchyna na p..u tak to je fakt na p..u 😉 kaci kocik nevyfotim pac je krasne rozlozeny kazdy kus je v igelitu rozlozeny byl jen na prodejne a tam jsem ho fotit nechtela a ted ho mame u babicky a tam uz jsem ho nechtela rozbalovat..........ale je krasny fakt mam z nej dobry pocit.snad bude i jezdit dobre......marti jsem napnuta jak ksandy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evcaa
15. zář 2009

katrin doufam ze to bude ok jinak nevim ☹

verca777
15. zář 2009

ahoj holky,,,,taky jsem napnuta jak kšandy 🙂 ješte hodinka,,,,skara vubec to neutika 🙂

katrin111
15. zář 2009

holky jdu neco porobit,v 10 tu budu jak na koni

monickaku
15. zář 2009

zdravim vas vcera jsem zacala spinit bricho boli jako pri ms cienko drzim palce at ti to vyjde

verca777
15. zář 2009

😀 😀 katrin v deset tu budeš jak nakoni 😀 😀 ja taky 😀

beruska81
15. zář 2009

dobre ranko,nejak mi blbne konik,od vcerejska mi nejde nic odeslat,tak snad ted,ja jsem taky napnuta,drzim vsechno co mam.

bellka
15. zář 2009

Dobré ranko, berušky, přeju všem pěkný den. Martínkooo, taky držím i nemožné a čekám, sluníčko, na to krásné hcg.

rozi.nka
15. zář 2009

krásné ráno holky 🙂
ceinko držíme s Matýskem všechny palce co máme 😉
dneska je zase kosa coo 😖
holky od zítra už chodím na KO do porodnice, kurde přituhuje 😕
a musím se pochlubit, že máme dnes na obídek žemlovku, mňamooo 😵 včera jsme dovezli od babi tašku jablek, koupila jsem hromadu rohlíků tak bude celý pekáč, už se těším 😎
jo a Matýsek dostal včera od Kubovy tety hromadu hraček, hodím foto 🙂

jdu si nachystat sníďu a jak se vrátím tak ať je tady to nejkrásnější číslo dnešního dne 😵

evcaa
15. zář 2009

kruci ty hodiny stoji 😠 😠 😠 😠

evcaa
15. zář 2009

holky jsem debil na tuhle stranku http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...
jsem nahrala tuhle fotu danika https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nemuzu ho zaha najit pomooooooooooooc najdete mi dite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
15. zář 2009

jsem tu, snídaně skoro snězená a do telefonátu zbývají 3minuty 😕

evcaa
15. zář 2009

jj rozi je to masakr 😀 😀

rozi.nka
15. zář 2009

člověk je snad víc nervozní než u vlastního 😀 už ať napíše 🙂

evcaa
15. zář 2009

Vážená / Vážený Eva,

rádi bychom vás informovali, že fotografie vašeho miminka, kterou jste k účasti ve výherní soutěži Pampers „Každé miminko je krásné” nahrál(a), se v současné době moderuje. Pokud bude fotografie odpovídat Pravidlům výherní soutěže, objeví se na internetové stránce do 5 pracovních dnů.

tohle mi prislo na mejl 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
15. zář 2009

jj rozimko pripadam si jak by se jednalo o me

rozi.nka
15. zář 2009

evi super, snad to těch 5ti dnů soutěž neskončí 😀 nechápu co na tom tak dlouho kontrolují...

evcaa
15. zář 2009

danik se pokadil musim prebalovat sakrys 😠 😠 😠 😠

rozi.nka
15. zář 2009

o kruci, tak rýchlo 🙂

bellka
15. zář 2009

Mě nešla načíst kobyla, OMG! Ani nedýchám.

j.cien
15. zář 2009

Holky me jebne,mam volat nejdriv az za HODINU 😠 fuj ,to nedam asi.......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru