Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
21. říj 2009

pa radul dobrou nocku 🙂

j.cien
21. říj 2009

Radulko i ostatni kelisky-dobrou nocku a krasne snicky a Sido stesti na zitra-urco bude PK 😉 a vsem MVR 🙂

j.cien
21. říj 2009

Katrinko jj,psala jsem to tobe a nevim,proc jsem zacla Asmee 😀 asi tehu demence 😉

katrin111
21. říj 2009

jj asi jo 😀 😀 😀 😀 byla ses kochat s hadrikama pro mimca???????????????

j.cien
21. říj 2009

JJ,Petr mel jeste prac.schuzku v MC 😀 takze jsem mela prase napred snidani-croasan a pak 2x cheese a kapucino 😀 a celou dobu jsem myslala Katrin na tebe 😀 😀 a pak jsme byli v IKEA,ale ty postylecky jsou takove nejake vachlate..a ty prebalovaci pultiky stoji silene penize a je to jen preklizka...takove vratke,vyviklane..OMG,to je radeji budu prebalovat na stole 😀 a pak jsem se kochala v CA mimi haderkama,uzasne komlety cca 500,-zatim jsem nekupovala,pac jsme uz nemeli po Ikea prachy 😀 a na karte mam 00prd,bo byl ten doplatek z CEZu,tak jsem na nule..

katrin111
21. říj 2009

jeee mekac to bych si taky dala 😀 😀 😀 😀 jsi hodna ze sis tam na me vzpomela 😵 coste nakoupili v ikey??????ja mam jen prebalovaci podlozku na postylce to uplne staci nez drahy prebalovak ktery je potom na nic...........

j.cien
21. říj 2009

ALe takove prkotiny a tisicovka v prd...pribory,bo nam furt chybi ciste..mycka je pozira ve velkem 😀 ,predlozky do koupelny,ramecky na fotky...no same nesmysly 😀 jako vzdy 😀 ,sla jsem tam pro praci potahy na nasi pohovku,ktera je uz pekne jeta... nacez jsem zjistila,ze na tuto pohovku se praci potahy nedelaji 😝

j.cien
21. říj 2009

Holky nelekejte se,zmenila jsem si fotku za vychlamanou 😀 😀 😀

asmeena
21. říj 2009

cien: tak super, že jsou broučci tak čilí a fotečka super. Aspoň taková pěkně barevná. 😉

adrim
21. říj 2009

Ahojky holky, já si do svého alba přidala také údaje o našem snažení...Gratuluji k nové těhulce, pochopila jsem dobře,že to tedy není z Fertimedu? Ale i tak je super slyšet,že ta IVF tak vycházejí.
Cien my byli v neděli v ikei a potkali jsme tam zrovna známé co taky čekají dvojčátka z Ferťasu a dívali se po tom samém - přebalováku, postýlce a nevybrali - prý hrůza.
A ještě mám takový začátečnický dotaz, když mám brát clostilbegyt 5. den cyklu a ms se rozjela v 21 h večer počítá se to i tak jako 1. den cyklu anebo až ten další? Děkuji 😉

asmeena
21. říj 2009

adrim: já jsem se na to teď ptala doktora a prý musíš ten první den cyklu krvácet alespoň osm hodin, aby se to dalo brát jako první den cyklu
cien: ty utrogestan polykáš? Si právě říkám, že ho ze mě hodně vyteče jak jsem v práci, protože tam si ho v poledne zavedu a potom jak chodím tak to jde ven, tak uvažuju že ho budu v poledne polykat.

adrim
21. říj 2009

Jinak my koupili postýlku v Polsku v Těšíně - ne na burze,ale v norm. obchodě s kojeneckým zbožím takovou vepředu vyřezávanou s hvězdičkou, měsíčkem a tu stejnou prodávají i u nás i v Ostravě v normálních obchodech Chicco jen o pár stovek dražší. Taky jsem tam tak koupila těhu kalhoty - zahradniky za 750 a ty samé měli v lasu za 1450 - úplně stejná barva, značka, visačka...

asmeena
21. říj 2009

tak teď jsem se v tom příbalovém letáku utroše dočetla, že se v těhotenství smí užívat pouze v prvním trimestru a pouze vaginálně.

j.cien
21. říj 2009

Tak diky za tip Adrim 😉 ,stejne se chci kouknout casem na kocarky vPL,tak tam budeme muset...ale to ma jeste cas.Jj,tak ,jak pise Asmee,zacni brat az druhy den,pokud jsi dostala MS vecer 😉

As.to vkladani Utrouse ma vyhodu tzv.fist pass efek tj.ze v miste podani je nejvyssi koncetrace,coz je tady zadouci,ale nevstreba se do krve plna davka,pac neco z tebe proste vytece..pri polykani docilis vyssi celkove hladiny progesteronu v krvi a snizis pripadne vedl.uc.toho zavadeni,coz je lokalni podrazdeni,svedeni...
Oni v CAR vseobecne preferuji zavadet az do potvrzeni tehu,pak se prechazi na polykani..ale komu nevadi zavadeni,muze dal zavadet anebo stridat tj,ranni davku treba polknes a vecerni zavedes 😉

asmeena
21. říj 2009

tak já to budu teda asi v poledne polykat a nevadí, že v tom příbalovém letáku je napsáno v těhu pouze vaginálně?

asmeena
21. říj 2009

cien: ty ho zavádíš nebo polykáš?

j.cien
21. říj 2009

As,ten letak take neuvadi davku 3X2...pac se v nem nepocita s IVF,kdy se zveda davka 😉

asmeena
21. říj 2009

aha, tak v poledne budu polykat.
Pomalu se nám probírá hafinka, už je mimo od 13:00, je na ni hrozný pohled. Ty stehy co má na břiše, má postříkané stříbrným sprejem. Vypadá jak mimozemšťan.

j.cien
21. říj 2009

AS poslednich 14dnu jen polykam,pac me to uz svedilo ...a hned svedeni prestalo 😉 a staci mi tim padem jen 2x1 a ted uz mam jen posledni krabku,coz vyjde akorat do konce 3.mes 🙂

j.cien
21. říj 2009

As to stribrne bude rouska,ktera je tam jako ochrana te vlastni rany 😉 rouska je vsita do kozni rasy a teprve pod tim je sesita ta vlastni rana do bricha 😉 ,Keri to mela stejne...a povedlo se ji cast te rousky z toho vykousnout..tak jsem silela,ze pod tim uvidim ranu do bricha..ale maji to dobre vymyslene 🙂 a navic ta rouska slouzi jako dren a jako indikator pripadneho hnisani

j.cien
21. říj 2009

Dobrou,jsem KO..nervama jsem nemohla dospat 😉

asmeena
21. říj 2009

cien: ona tam nemá nic všitého, má to postříkané, má to i na cecíkách a měla to i v koutku oka stříbrné. 😀

kasa
21. říj 2009

Cien super zprávička,Sido taky gratuluji,ale hlavně Rozinko a Matýsku vítám Vás doma. 🙂 🙂 🙂.Malý je úžasný a úplně jsem to tu obulela ,ty tvé příspěvky.
Holky jen krásný den zítramjdu do hajan, 🙂

miky123
21. říj 2009

Ahojte,

ted sem vas dočetla
Schimi:mi dělali v gc-ov taky inseminaci 2x po sobě,ale pregnyl jsem teda měla jen jedenkrat,a všechno od Jaroše.

Cien:dobře si to s tim utrošem vysvětlila,sem chytřejší 🙂

Princ:gratulujuuuuuu,další štastni lidičky 😵

Dneska sem šla s kamarádkou si přivydělat nějakou tu korunku na vic,na uklid po vyměně oken.Ti lide kterym jsme to uklízeli byli velmi zamožní.Při mytí okna si ona dala stolek za mnou 😕 ,takže sem si musela ještě davat pozor abych jí při zeslízaní ze stolku nevlezla na nohu 😝 😒 ,a to seděla a nic nemluvila,divný pocit 🙄 Pří vstupu na wc se osvětlily 2velké dlouhe stěny které byly na konci zakončeny zachod.misou,na nich byly zrcadla.Sem nepochopila ,co jim to da že se na sebe dívají když tam prdí 😀 😕 ,jo a když jsem vylívala špinavou vodu tak začla hrát hudba,a zmačkla jsem to co se mačka aby tekla voda a ono se hudba změnila z moderní na takovou co se spíva v krojich(si nemužu spomenout jak se jmnuje) 😕 Jsme čuměli,a lakalo mě to splachnout ještě jednou ale neriskovala jsem,co kdyby začly hrát famfary 😀 😀

kacza.b
21. říj 2009

hezky vecer holky tak koukam ze tady dneska jsou jen same krasne a pozitivni zpravicky to mi delate velikanskou radost,mocinky vam to vsem preju.

tak a ted uz jdu hajat a necham si neco krasneho zdat...... MVR 😵

miky kde si se to prosim te dostala,hrajici zachod se zrcadlama 😀 😀 😀

miky123
21. říj 2009

kacza:byl to ředitel zdravotni pojištovny .........,my když jdeme na nějaky takovy přivydělek tak musíme podepsat papir že co uslyšíme ,uvidíme nesmíme o tom mluvit.Ale si myslím že takové věci teda nejsou takové že by uškodily,ale je to stejně lidská přežranost 😔 🙄 😀

A mi Jaroš říkal že IVF.po schvaleni pojištovnou ma trvanlivost 3 měsíce 😉

schimi
22. říj 2009

Hezké ráno 😉 .. Tak jsem testla a jasně jenom jedna čárka ☹ - žádný náznak ani stín druhé 😝 😝

asmeena
22. říj 2009

schimi: třeba je ještě brzy.
Já jsem měla dnes pernou noc, pejsek se nám začal po té narkóze probouzet až ve 22:00, ale nemohla pořád na nohy a nad ránem už se snažila vlézt nám pod peřinu, přitom ležela mezi námi na posteli na své dece. Měla jsem strach, aby se mi třeba nepoblinkala nebo nepočůrala na mou peřinu. A jak jsem jí tak celou noc sledovala, tak jsem z toho příšerně unavená.

schimi
22. říj 2009

asmeena - uvidíme 😉 .. Ale myslím, že z toho nic nebude ☹ ☹ ..
To s tím psíkem, znám, měli jsme na kastraci kdysi kocoura a já z toho byla děsně nemocná 😅 😅 -byl takovej neohrabanej, že jsem spala u něho a poslouchala, jestli dýchá 😅 😅

rona2
autor
22. říj 2009

Krásné ranko holky,jdu vás jen pozdravit,nestíhám dočítat tak nevím co je tady nového.Mějte se krásně a zatím papa. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru