Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

schimi
23. říj 2009

Ahoj holky, tak dnes doberu utrouš 🙂 😉 ..
kasa gratuluju 😀 .. Taky jsem byla na IUI, ale je to teprve 10 dní 😅 ...

sido
23. říj 2009

kasi: obrovská gratulace 😉 😉 😉 tak ty jsi testovala až 14 den? to jsi teda dobrá že jsi to tak dlouho vydržela 🙂
vidíš že i když říkají že je při IUI jen 10 - 15 % uspěšnost tak to jde 😉 😉 😉
já jsem ráno volala do OL a pro milášky si jedeme zítra na 9 hodin z těch pěti 4 buňečných jsou 4 osmibuňěčné a říkala laborantka že vypadají hezky tak proto ještě jeden den budeme kultivovat 😉

verca777
23. říj 2009

ahoj boži,,tak držím palečky,,,kasi gratuluji a verčo co oty???

sido
23. říj 2009

no ahoj verčo konečně jsi tady jsem tě vyhlížela na skypu ale ty nikde 😉

bobinka1
23. říj 2009

ahoj holky,no kasi tak to ti gratuluji moc moc,to je síla tady budeme za chvíli úplně všechny těhotné,ale kasi ty jsi to vždycky psala,že do vánoc nám to vyjde všem,moc gratuluji 🙂

petra123
23. říj 2009

kasi dívám se že se zadařilo tak mocinky gratuluji je to super že se povedlo jen tak dál🙂)

kacza.b
23. říj 2009

krasne den kelisky,dneska jsem si nejak prispala 😅

kasi gratuluji k // drzim palecky at je vse o.k.

to se nam to tady hezky rozrusta s tehulkama a maminkama 😵 a budou dalsi 😉

j.cien
23. říj 2009

Pekne patecni poledne Kelisky 🙂
Kasi mocinky gratuluji!!!To je uspech jako hrom!!!A jestil muzu radit,na krev si skoc kdekoliv do laborky jako samoplatce,das sice cca 200,ale vysledek mas hned!!Ve Fertasu das 60.-o cesta a vysledek az druhy den!!!
A znam to,jak je clovek nedockavy a kazdy minuta natoz hodina je nekonecna!!! 😀

Ja dnes od rana pecu,vari a ceka me velky uklid,pac o vikendu slavime narozky a dnes se ohlasila kamoska-ta dokonala 😀 co denne 3hodiny v noci uklizi barak a ma vse nalestene a sterilni 😀 😀 tak musim udelat zatah na psi chlupy a tapicky 😀 pac to by asi neprezila 😀 ona kazdy tyden myje okna v celem baraku 😀 OMG,vypada jak modelka,cvici,obe deti maji milion konicku a treninku..doko rodinka 😉 😉 ...takze si slavnostne umyju svou mastnou hlavu a zamaskuju dalsi nedostatky 😀

rozi.nka
23. říj 2009

ahoj holky 🙂
kasi gratuluji a držím pěsti ať se mimi potvrdí 😵
dnes je u nás na návštěvě švagrová tak se malý zase nosíčkuje, to je jeho nejoblíbenější aktivita 😀
dnešní noc byla opět jedna z divočejších, ale nic strašného. ještě když se usměje je vše zapomenuto 😵
jdu rychle něco puklízet dokud mám volné ruce 😅

kacza.b
23. říj 2009

holky vy jste,ale sikulky 😉 jedna mamina a druha tehulka s dvema mimiskama pod srdickama a vsechno stihate a ja jsem se vyhrabala v jedenact s postele a nechce se mi ani nic,no jsem ostuda 😅 a za chvilku ficim do prace to bude dneska smena 🙄

tak se holky mejte MVR 😵

kacza.b
23. říj 2009

rozinko tak jsem jeste nakoukla jestli nemas nahodou nove fotecky a jsou tam 🙂
no maly je nadherny moc se vam povedl a jak se umi krasne sklebit,no moc hezke miminecko 😵 😵 😵

adrim
23. říj 2009

Ahojky, Kasi tak to moc moc gratuluji to je po IUI, no to je paráda a dodalas mi naději, zítra začínám s clostíkem a jdeme na další IUI 😉

asmeena
23. říj 2009

ahoj holky, tak mi to nedalo, ráno mě tak kasa navnadila, že jsem taky testla, ale bohužel mám jen jednu čárku. Manža o tom neví, nechci ho tím raději stresovat, protože mi testování zakázal.
Jinak nám dnes přišel dopis z Reprofitu, že máme zamražené 1 embryjko, tak pokud se nezadaří, tak si pro něj hned pojedeme. 😉

evcaa
23. říj 2009

veru jeste je brzo ne 😲

schimi
23. říj 2009

asmeena, mně taky říkali, že jsem testovala brzo 😉 😉

katrin111
23. říj 2009

cago belo kelisky.teda super kaso ze se zadarilo taky potichounku gratuluji...............asmi ty nemutni jeste je brzo na testovani..............my pujdem za chvili k mamce a konecne jsem se dneska sbalila do porodky...............

asmeena
23. říj 2009

ofic mám testovat až ve čtvrtek, tak si z toho moc hlavu nedělám. Třeba se ten testík ještě umoudří a když né, tak mám v záloze krásnou blastocystu. 😉

evcaa
23. říj 2009

8 dni po et je brzo
ja testila 13 nebo 14 ted nevim

asmeena
23. říj 2009

katrin: tak jupííí, konečně to máš nachystané a uvidíš, že teď se zase Domíkovi nebude chtít ven, když už si nachystaná 😀

evcaa
23. říj 2009

as a jestli se zadari tak jsi otehu presne o jeden dem pozdeji nez ja tudiz rodit bys mohla cca 5.7.2010 😀 😀 😀 😀

katrin111
23. říj 2009

jj asmi to tak urco bude ze se mu nebude chtit jit ven a urco budu prenaset............

asmeena
23. říj 2009

jé, já bych chtěla rodit 4.7. to bude mít manžel 33 let, by to dostal jako dárek 😀 😀 😀 Bych porodila holčičku a pak bych jí namluvila o rok staršího Danielka z Havířova 😀
rozi: koukla jsem na fotečky a jde vidět, že malému se líbí koupáníčko, ale mazáníčko už moc néééé.

asmeena
23. říj 2009

katrin: jo, to tak bývá, tomu se říká zákon schválnosti
😉

katrin111
23. říj 2009

presne asmi 😉 taky jsem koukla rozi do alba a matysek je kouzelny..........dneska taky se na moment pred barak stavila kamoska se 6ti denni holcickou no uplne me to pozitivne nabilo je krasna malinka 😵 uz se taky nemuzu dockat toho meho pokladu.a jeste ta kamoska ma stejny kocar jako ja tak jsem ho povozila a vozi se uzasne..........

asmeena
23. říj 2009

katrin: a ty ten kočár ještě nemáš doma?

asmeena
23. říj 2009

jdu asi chrupkat, nějak mě to v práci zase zmohlo. 😉

katrin111
23. říj 2009

mam ho u babicky..............ja jsem poverciva tak ho doma nechci

katrin111
23. říj 2009

me zas boli silene ty zada.................. 😠

katrin111
23. říj 2009

asmi ale taky jde na me unava taky se mi oci zaviraji ale nejdu si lehnout pac bych zase vecer neusla.............

evcaa
23. říj 2009

katrinko ja su tady ve stavu chodici spci danula ma divoke noci at uz je ten zuban venku bo me picne 😀 😀 😀 😀 ale vzdycky se na nej podivamn rikam si ze je to jeste dobre ze je sikovny nekteri sou na tom hure dite jim proplace celou noc to danulik neplace tuk tuk tuk 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru