Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
3. lis 2009

rano jsem se krasne vykadila jak uz dlouho ne a porad jeste jak by se mi chtelo.....teda cucim kdyz beru to hnus zelezo

evcaa
3. lis 2009
https://www.youtube.com/watch?v=IDwSss7TJog


takhle zabaleneho mi ho prisli ukazat 😉 😉 😉 stejne si toho moc nepametam sem byla oblbla 😀 😀 😀 😀

katrin111
3. lis 2009

rozi jo melas super porod.........................ja vubec nevim jak to je pry to neni podminka kdyz jsem poprve cisarem rodila ze tak musim i po druhe....fakt tezko rict jak to bude zitra se poptam dr.co a jak

rozi.nka
3. lis 2009

katrin to vypadá že už se něco blíží, ty tlaky na konečník 😉
jestli to na netu nepíšou tak si normálně zavolej do porodky a zeptej se, taky za otce u porodu jsme platili 400,-
jsou to svině, kdysi se neplatilo nic a teď všechno 😒
michi ahoooj 🙂

evcaa
3. lis 2009

ahoj michi neprijdes na sraz????

katrinko zavolej do porodky nebo mi rekni kde chces rodit a ja tam cinknu 😀 😀

rozi.nka
3. lis 2009

jé takový malý ufňukánek 🙂 to Mates řval na celé kolo, dvě holčičky co se narodily před ním tam jen tak zakňouraly a náš frája se tam rozeřval, nemluvě o tom že tu první noc co byl na dětském tam celou prořval chudáček 😔 pak už jsem si ho pěkně nechala u sebe 😵

evcaa
3. lis 2009

nn to neni podminkou ze se musi i podruhe cisarem ale segra tak stejne skoncila neotevirala se jak ja asi to mame v rodine

evcaa
3. lis 2009

no a on je takovy tichy porad tuk tuk tuk fakt jsem jeste nezazila jecak nebru kdyz je unaveny nebo hladovy od kamosky kluk rve furt

katrin111
3. lis 2009

evi rodit budu tady v karvine 😉 ja nevim rozi ted jsem tez sedla na wc bo me to furt bere a nic..............fakt nevim.............

evcaa
3. lis 2009

ale i presto place strasne potichu

katrin111
3. lis 2009

evi krasa a pamatka na cely zivot

asmeena
3. lis 2009

Tak jsem taky po obídku, měla jsem jen klobásky 😉
evi: Daňulka je úžasný a ukecaný
rozi: nechápu jak se na té fotečce můžeš ještě culit. Já jsem si dnes prožila porod ve snu a stačilo mi 😀
katrin: neboj, už to každým dnem přijde a ty budeš mít své druhé dítko v náruči a půjde to tak rychle, že ani epidurál nebudeš potřebovat 😉
michi: ahojky, jak se vede? O Kájovi nic nevím, já jsem z Fertimedu utekla a jak tak koukám, tak toho nebudu ani litovat, když už tam Kája nebude.

katrin111
3. lis 2009

u nas taky porod s otcem stoji 450kc ale to obetuju i prachy pokud se dostanu na nadstandart..............stoji na den 460kc

evcaa
3. lis 2009

jj nadstandart. je super nelituji za jsem ho vyuzila

katrin111
3. lis 2009

jj snad se tam dostanu pokud bude volny..................cinknes mi tam evi???? 😉 ahoj asmi

evcaa
3. lis 2009

katrinko sem ti tam zavolala tak pokud je indikovan z porodnickeho hlediska je zadara a pokud bude na tvou zadost tak stoji 500 😉

asmeena
3. lis 2009

evi: jsem slzu uronila, jak byl Daňulka úžasný hned po porodu. Už chci taky takové miminko. 😠 😀
a taky bych asi brala nadstandard, když je člověk tak po porodu unavený, tak je rád, že je sám a může se vyspat a mít mimiško u sebe a nebrat ohledy na druhé. A ještě když se tam pořád cárají návštěvy.

evcaa
3. lis 2009

jj mas naprostou pravdu 😀 veru

evcaa
3. lis 2009

dekuji za pochvalu syna to potesi

katrin111
3. lis 2009

jeee evi diky moc jsi zlato...........taky chci ten nads.uz i kvuli telky at se citim jako doma sice tam na pokojich taky tv je ale buhvi jake zenske chytim a treba jim to bude vadit...........a nemuzu si nechat ujit ulici,ruzovku,superstar 😀 😀 😀 😀

evcaa
3. lis 2009

jj a jeste chytnes nejakou neprispusobivou (romku) te se tam nazene 20 pribuznych a ahoj 😀 😀 😀

katrin111
3. lis 2009

no presne ikdyz cigosky davaji na pokoj jen pro ne.............no ale jak bude plno tak to daji vse do kupy............

katrin111
3. lis 2009

ja mam zas uplne tvrde bricho

rozi.nka
3. lis 2009

tak já jsem na nadstandartu nebyla a jsem jenom ráda. byla jsem na pokoji s holkou co jsme přijely zároveň na příjem, rodila asi hodinku přede mnou. skvěle jsme si rozuměly, byly jsme na pokoji samy dvě a díky ní mi to tam i uběhlo rychleji. byly jsme jedna druhé oporou když bylo něco špatně nebo tak 🙂 její miminko skoro pořád spalo a tom moje bylo pořád u ciciku takže jsme se nijak neobtěžovaly a když se dalo tak jsme se i vyspaly 😀
ale samozřejmě jsem mohla chytnout nějakou pipku a bylo by to úplně naopak 😖
a 500 za epi je kráááááááása, tiše závidím 😅

asmee to už bylo právě s epi, to by jsi se taky culila 😀

katrin111
3. lis 2009

rozi ja jsem taky byla na pokoji pro dve a chytla jsem super holku v mem veku ale odesla domu o den drive nez ja a dali mi tam peknou pizdu byla starsi druhorodicka a faKT JSEM SI S NI UZILA.....................................................bala se tmy tak jsme spaly pri svetle a nesmela jsem otevrit ani okno pac by jeji anetka chytla rymecku 😀 😀 😀 😀 jdu pro samika pak zase sednu tady k tomu

asmeena
3. lis 2009

holky mně stačila ta co jsem s ní byla na OPU, nikdy více paní lékařku, která hysterčí a ví vše nejlíp. Jdu se věnovat mužíčkovi, zatím pá 😉

adrim
3. lis 2009

Ahojky holky, Evi malý je úžasný, užívej každého okamžiku,protože to tááák strašně letí,ale jde vidět,že užíváš 😀 Já rodila ve Frýdku a za epi jsem taky neplatila,je fakt,že mi byl nabídnut teda asi indikován jak píšete. Já právě měla porod vyvolávaný 10 dní po termínu a vyvolávali mi to od pondělka do čtvrtka,takže vím,že kdybych byla v Havířově,tak bych měla císaře. Vím,že tady to tak dělají kolikrát už druhý den,když se ženská otevírá. Ale jestli by to bylo dobře nebo špatně to nevím,asi nejhorší je zažít všechny bolesti a pak ještě císaře s poporodníma bolestma... Ale jak to slyším je to 50 na 50, někdo si císaře "pochvaluje" a někdo říká,že je to horší než klasický porod - potom.

evcaa
3. lis 2009
https://www.youtube.com/watch?v=HDJadqoX_O0


holky jirka uz je doma jdu za nim a u tohohle videa jsem si uplne vzpomela ze to delal i danulka

evcaa
3. lis 2009

doufam ze se nezlobite ze jsem sem dala to vdeo

rozi.nka
3. lis 2009

jéé evi, díky za vzpomínku. i Mates to dělal. mi to břicho chybíííííííí ☹ ale jen v takových věcech, po nemotornosti se mi vůbec nestýská 😀
jinak se vám musím pochlubit, malý spí ZASE v postýlce a já se láduju sušenkama a čajíkem 😵 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru