Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
12. lis 2009

Nic jdu vařím oběd.

katy.m
12. lis 2009

a gratulka i všem novým těhulkám 🙂 😵

j.cien
12. lis 2009

Holky ,mam z tech fotek husinu po celem tele!!!
Totalne me to dojalo...Katrinko,ten je nadherny!!! 🙂 🙂 🙂

Ahoj Katy.m!Jak se citis tehulinko?Vse v poradku 😉 ?

katy.m
12. lis 2009

j.cien,děkuji ,cítím se báječně 🙂 😵 😵 a co ty a dvojčátka?Už cítíš pohyby? U dvojčátek jsem je cítila poměrně brzy...

j.cien
12. lis 2009

Tak supr Katy,ze se citis tak skvele 😉
Ja zatim pohyby necitim...ale manzel prisahal pred par dny,ze je citil,jak zatlacil dlani na brisko 😉 uz se moc tesim,az je ucitim!Treba se pak trochu prestanu bat...ze budu vedet,ze tam jsou 😉

kasa
12. lis 2009

Jé Cien ahojki,neboj určo jsou s tebou a budou už napořád. 🙂

kasa
12. lis 2009

Nic jdeme obědvat. 🙂

adrim
12. lis 2009

Ahojky. Aha Evi tož už to chápu 😉 Beruško to je super, že to jde u vás dobrým směrem, náš malý je taky plaváček,chodíme od 4 měsíců na kurzy plavání až doteď a asi nikdy nepřestanem,protože to zbožňuje,můžu jen doporučit 😉 Malý Dominiček je úžasný 😀

evcaa
12. lis 2009

Ted jsem mluvila s katrinkou tak je na normalnim pokoji porodnice praska ve svech jsou 4 na pokoji rikala ze maleho ji zatim nosi jen na krmeni a je ji tam smutno prej aspon spustila tv za deset korun 😀 😀 😀 😀 jinak se ji uleilo jak ji vytahli ty dreny to je fakt ze se ulevilo i me a maly neni narozeny 11.11. ale 11.09. ale i tak to vychytal 11.11.09 v 11.09.hodin 😀 😀 😀 😀 😀 a domu je pusti asi za sest az sedm dni 😒

evcaa
12. lis 2009

Vsem vam moc dekuje a pozdravuje vas 🙂 🙂 🙂

adrim
12. lis 2009

Evi a nevíš proč jí ho vzali nakonec císařem? Neotvírala se?

evcaa
12. lis 2009

nevim netusim adrim 😒 😒 😒

evcaa
12. lis 2009

ale asi tak jak rikas mela to i u samika

petra123
12. lis 2009

jéé čtu že je tu nový přírustek 🙂 velké gratulace katrin a ja jsem taky 11.11. narozena ale o půl 11 😀 je to super že jsou v pořadku a hlavně ať nosí jen štěstíčko.

Jinak jsme s mojim objednaní na 20.11 do POlanky tak uvidíme jak jsme dopadly a konečně se možna dozvíme přoč to nejde.

Evči ty jsi byla na HSG??ja taky jednou a naposledy jsou tomu 3 roky ale ta bolest co jsem u toho zažila byl mazec byla jsem ve Frýdku vše sice dopadlo na 1 ale stejnak už by mě na takovy zakrok nikdi nedostal 🙄 😀

kacza.b
12. lis 2009

ahojky kelisky jen vas jdu v rychlosti pozdravit 😉

a katrince pogratulovat,tak kocko moc ti gratuluju k narozeni syna,preji dominičkovi zdravi,stesti a lasku. at vam dela jen samou radost. a ted je samik velky bracha 🙂

beruska81
12. lis 2009

kaczo ahoj 🙂

kasa
12. lis 2009

Ahojki,Evi ,tak Katrinku hodně pozdravuj,až s ní budeš mluvit.

kasa
12. lis 2009

Holky co jste dneska podnikali,já jsem tu měla celé odpoledne dceru od kamarádky,má 8 a koukali jsme na pohádky,hráli bingo,a osadníky,tak mi to rychle uteklo.Večer musím žehlit. 🙂

asmeena
12. lis 2009

katrin: Domiček je nádherný, se tady rozplývám

evi: ten vzkaz od Daníka je úžasný, jsem se aspoň dobře zasmála.
Dnes jsem byla na kontrole u svého gyndaře (Radul - pan doktor je moc příjemný) a tak sliznici mám 8mm, tak jsem to hned psala Machačovi a ten mi odpověděl, že to vypadá velmi dobře a že mám začít od soboty brát utroš a ve čtvrtek KET.

j.cien
12. lis 2009

Asmenko tak ti budu moc fandit na Ketik 😉

beruska81
12. lis 2009

Asmeen super zprávička, držím palce na ket 🙂

asmeena
12. lis 2009

děkuji holky, po tom emailu co jsem dostala od Machače, jsem zase nabuzená do dalšího boje a moc se těším. Tak doufám, že se embroušek rozmrazí a zůstane celý.

beruska81
12. lis 2009

asmeen moc ti to přeju, to je super, že jsi takhle odhodlaná, to je půl úspěchu 😉

asmeena
12. lis 2009

já jsem velký bojovník, já to nikdy nevzdám, protože miminko si moc přejeme.

Holky mám dotaz, nemáte někdo doma časopisy Čtyřlístek? Klidně odkoupíme, potřebuju pro manžu na vánoce 😀

j.cien
12. lis 2009

As bohuzel nemam 🙄

kasa
12. lis 2009

Asmen tak budu moooooc držet pěstičky,tobě i Verči,myslím,že jde už teďka taky někdy na ket. 🙂 🙂 Posílám hodně štěstíčka a pozitivní energie,ať je to poslední cesta za mimískem ,poslední a vítězná. 🙂 🙂 🙂 Prostě to musí vyjít. 🙂

beruska81
12. lis 2009

asmeenko tak to bohužel nemám 😔

kasa
12. lis 2009

Krásný večer,jdu se ponořit do žehlení,a koukat na ordinaci. 🙂

kasa
12. lis 2009

Dobrou noc a krásné sny. 🙂

adrim
12. lis 2009

Asmeenko opravdu moc držím palečky ať to vyjde, máš super pozitivní přístup a zmrzlinka to zvládne 😉
Já uklízím skříně, máme jich nějak moc, vždycky nechápu když jsou nějaké pořady kde dělají nové bydlení a ti lidi v těch bytech nemají žádné skříně,já i tak nemám už kam co dávat 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru