Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
13. lis 2009

ahojky holky tak jsem u jeden den nebyla a nestíhám vás dočíst
Katrinko Domísek je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasný mocinky moc ti gratuluji a přeju ať jste oba zdraví a ať jste co nejdřív doma 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉
😅 tak koukám že marodíte ☹ tak vám přeju ať to brzo vyležíte a jste fit 😉 já jsem byla ve středu v Polance tak to vypadá že ovuluju 😉 😉 a sama bez hormonů 😉 v neděli musíme do olomouce na ko jestli folík správně zraje a příští týden si snad půjdeme pro milášky 😉 🙂 ve středu byl v Polance Holub, já jsem ho zažila poprvé a musím říct že je v poho dost jsem se ho vyptávala a na všechno mi odpověděl tak jsem byla spokojená 🙂 uvidíme v neděli

radule82
13. lis 2009

Ahoj Sido, taky chodím k Holubovi a nemůžu na něho říct nic špatného 🙂)) na chvilku jsem se přišla ukázat, zbaštila jsem véču a zas pofičím do postýlky 🙂

asmeena
13. lis 2009

sido: tak to budeme mít spolu příští týden zmrzlinky u sebe. 😉

Holky pro dnešek se loučím, zítra jdu hned na 7:00 k holiči a pak jedeme do Jeseníku. Tak pápá a pěkný víkend.

kasa
13. lis 2009

Tak vás jdu jen pozdravit,a jdu se zababuchat do peřinek k televizce,protože je mi strašná zima najednou.Před chvilkou odešli kamarádky,tak jsme zdrbli.
Holky tak vám přeji ať je ketík úspěšný.
A verčo hezky si to v Jesenikách užij. 🙂 🙂 🙂

asmeena
13. lis 2009

dík kasi, a ty se pořádně zahřej ať taky neochoříš.

sido
13. lis 2009

as jsem fakt zvědavá kdy půjdem jestli to fakt nebude "náhodou" ve stejný den 😉 🙂

adrim
13. lis 2009

Siduš a Asmeen to zkrátka musí vyjít !!!!
Já si teď pročítala stránky znamylekar.cz a přišla jsem na to,že dr.Holub z ferťasu je asi ten gynekolog z Havířova docela oblíbený,byl tady i primářem v nemocnici a znám jeho dceru,pracovala se mnou. Tak to se ho na ni musím zeptat jestli jsem to nepopletla 🙂

kacza.b
14. lis 2009

krasne ranko kelisky a prijemny vikend 😉

bellka
14. lis 2009

Ahoj berušky, přeju krásnou sluníčkovou sobotěnku🙂 Kaczkooo😉

radule82
14. lis 2009

Dobré ránko Kelišky 🙂 taky přeji krásnou sluníčkovou sobtou 😉

j.cien
14. lis 2009

Krasnou sobotenku holky 🙂
KAczko ahoooj!!tobe obzvlast preji slunicko 🙂 🙂 🙂 a pohodicku na dusicce 😉

Tak Asme,Sido-pristi tyden teda musi byt konecne ten pravy plodny!!! 😵

Miky leky volil dr.jen lokalni,coz je samo setrnejsi-hlavni efekt je na sliznici a nezatezuji tolik cely organismus-takze OK 😉 a co vy holky nachlazenky-uz je lip?

Ja jsem sama pres vikend,ale prijde mi mamka na noc,tak jsem rada..Petr jel pracovne-vydelavat penizky 😀 😀
Odpo se chystam konecne ven,trochu na prochajdu s pejskou 🙂

radule82
14. lis 2009

Cienko, mě už je líp, tak jsem ráda, asi jsem to podchytila hned ze startu (třikrát klepu na dřevo).. takže jedem na ty narozky 🙂 ale nebudem tam moc dlouho 🙂 obídek, zákusek a odpo pofičíme domů 🙂

Cienko a co ty, už jsi zdrava? 🙂

kacza.b
14. lis 2009

ahojky kocky moje,MVR

zrovna jsem dokoukala na film kosmeticka a zvire a rvu tady jako želva,to ty hormony no 😀 😀 😀

asmen ,sido taky se pripojuji a drzim palecky 😉

koukala jsem na fotecky dominicka to je teda macik,kolik mel vubec miry?

nierika
14. lis 2009

Ahoj Adrim.. DR. Holub dělal v Havířově,ale momentálně dělá primáře v Bohumínské nemocnici..a má tam v okolí perfektní reputaci..všichni ho tam mají rádi..působí prý sice trochu jako morous,ale prý vůbec není. Zjistila jsem ,že ve Fertimedu v Polance je už jen ve středu.. něco se tam děje? či co? proč ty personální změny? 😨

j.cien
14. lis 2009

Radulko neni to u mne jeste 100% OK,ale snazim se to zahnat 😉

Nieri ja uz nemam prehled,jak je kdo ve Fertasu...ale urco zmeny tam budou,pac Jaros odesel..

kacza.b
14. lis 2009

jo holky jaros tam nebyl ani v pondeli,tak asi uz fakt skoncil,byl tam mlady sobek,ale novinkou je ze uz polanka fici od po-pa kazdy den. jsem zvedava co tam jsou za zmeny.

kacza.b
14. lis 2009

a to ze bude holoubek jen ve stredu 😕 to at mi nedela 😒

evcaa
14. lis 2009

CAu lejdyz zdravi do nadherne proslunene soboty konecne na nas vykoukl oskarek hnedle je veseleji ja od vcerejska uklizim uz mam uklizino na vanoce obyvak detsky a polovinu loznice polovnu proto ze mi ji ted okupuje spici dite 😀 😀 😀 😀 😀 😀 izzinka je taky konecne vypustena na zahradu ajirkajel nakoupit az se vrati nakrmim mu maleho a jdou na zahradu a ja jdu pokracovat v uklidu no na to ze jsem spala jen tri hodky su akcni vecer padnu na hubu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karinko milacku jak je casto moc casto na tebbe myslim a vubec na fsecky co maj neco pred sebou Sida verunka atd a taky se za vas vecer primlouvam tam nahore myslim ze to mate jisty co tuk tuk tuk 😎 😎 😀 😀 😅

martinko a radusko to je dobre ze uz je vam lepe jen tak dal lasky moje MVR moc moc moc

evcaa
14. lis 2009

ja holuba nemam rada rekl mi at jdu rodit na pole 😠 😠 😠 copak su nejaka kolchoznice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipinka666
14. lis 2009

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat na kontryhel. Zítra jdu na punkci v Olmiku a mám nízkou sliznici. Dr. Koutná mi řekla, že nemám pít kontryhel, který jsem do ted pila. Že prý bylinky nejsou vždycky dobrý. Ale já se bojím, že když jí budu mít nízkou, tak se embryjka nebudou mít, kde uhnízdit. Nemáte někdo zkušenosti s nízkou sliznicí nebo kontryhelem? Děkuju moc.

bellka
14. lis 2009

Pipinko, sliznice musí být minimálně 7 mm, ale větší šance je, když je od 10ti mm výš. Kontryhel Ti určitě tu sliznici nezkazí, já taky pila bylinky až do ET a vždy všechno fachalo tak jak má, spíš bych hledala jinou příčinu. A jak vysokou máš tu sliznici? Holky nachlazenky, ať jste brzy fit🙂 Asmee, Sido, budu držet a moc myslet🙂 Kaczko a takhle to bude pěkně dlouho s Tebou cloumat😉

j.cien
14. lis 2009

Ahoj Pipi,tezko radit s kontryhelem 😖 ...a kolik mas te sliznice a nedaji ti nejake hormony,aby vic narostla?
Od punkce do Et bude cas...2-5dnu,tak se to da asi zlepsit 😉

bellka
14. lis 2009

Marti, kdes vzala to číselko tt🙂 vždyť je to nedávno, cos hlásila //😉

hnedoocka23
14. lis 2009

ahoj holky,tak jsem si už nastavila týdny,ale tak jak to sedí podle UTZ..podle ms bych ma být sice 8-9tt..ta nevím....možná je to tím,ž mám ovulku pozdě,až 20-22den..a než dojde k zahnízdění...je pravda,že 4 dny po očekávané ms jsem měla na testu čárku sotva viditelnou..tk snad je vše ok,a sedí to,jak má být...

adrim
14. lis 2009

Ahojky Evi na pole jo? 😀 Pipi ptát se dr. na kontryhel to je jak dráždit tygra bosou nohou 😀 Ne,dělám si srandu,ale myslím,že kdybys pila jen do ovu tak uškodit nemůže.
Já mám už jenom rýmu,ale teda šílenou smrkám non stop,hlavně ji mám hrozně v pravé dírce a jde mi to do oka,tak ho mám celé nalité a poloviční než to druhé 😝 Ale je to jen rýma,tak to snad bude brzy pryč.

hnedoocka23
14. lis 2009

co myslíte?poslední ms byla 11.9.,ovulka podle mě byla 30.9-nebo 1.10.než dopotuje oplozené vajíčko,prý trvá 3-7dní...a další ms jsem měla dostat 8.10.testovala jsem 11.10. a čárka byla sotva viditelná..pokud došlo k zahnízdění v tom týdnu,jak jsem ma dostat ms,tak by to mělo sedět,tak uvidíme další týden,zda u buuou obrysy a srdíčko 🙂

hnedoocka23
14. lis 2009

adrim,tak at rýma brzy ustoupí..... 😉

bellka
14. lis 2009

Očkooo, však Ty víš🙂 adrim, tak ať rýma co nejdřív odtáhne pryč.

hnedoocka23
14. lis 2009

bellko,no můžu se jen domnívat 😀

j.cien
14. lis 2009

Ocko podle MS jsi 9tt..ale mohlas mit ovuli jinak nebo 2x v cyklu a treba to klaplo az na tu druhou 😉 ,uvidis,jak ti pomeri mimi na UZV a hlavne at je vse OK!!!

Belinko ahoj,mne se to vlece jak smrar...ale tehu ostatnich mi taky vzdy utikalo rychleji 😉 😀 😀 😀 Treba Katrin mam stale pred ocima,jak jsme byli v Polance spolu na IUI 😉 a Domik uz je na svete 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru