Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
28. dub 2009

jj kaja vi ze kefir je dobry na spermie 😀

verca777
28. dub 2009

no sy myslim že penizky judit nevratili,,,jen se to počíta jako neuspěšny pokus že??? takže vlastně pořad ti ještě hradi pojištovna 2 pokusy že??

katrin111
28. dub 2009

je to ale v riti leky drahe jak cyp a vysledek neni jisty

spasinka
28. dub 2009

Myslíte holky za Synarel (ketrý se stejně nemá platit 😠 ) a Puregon? Nene, nevrátili, to jsme spotřebovala, takže nee. Jak jsem šla na OPU, platila jsem zálohu 5000 a pak mi ji vrátili bez 500 za narkózu. Dokonce jsem neplatila v pátek ani v neděli 60,- kč, ale to se možná neplatí

verca777
28. dub 2009

no taky sem si říkala katrin,, že co když nenastimuluji nic ani jedno vajico...a co když nepřežiju narkozu 😀 a co když dostanu ten syndrom,,,no ono mě napadali ruzne myšlenky,,takove same pozitivnííí 😀 😀 aq nakonec z toho byli 3 embroušci a stejně nic z toho ,,ale napodruhe vam říkam,,,musi se to podařit sakra všem tady 😀

katrin111
28. dub 2009

je to fakt bordel.ale jsou tak milosrdni ze jsi neplatila tech 60kc..................

verca777
28. dub 2009

no takže si platila za puregon a narkozu a synarel,,a možna že ve dny pracovniho volna,,,se nepúlati 60 kaček 😀 😀

katrin111
28. dub 2009

no ale lepsi tak radsi at se nezadari hned na zacatku nez si pak prozit to,co bobek michinka

verca777
28. dub 2009

jo to říkala marta že těch 5000 si berou před narkozou,,,protože co kdyby ses nevzbudila 😀 😀 tak at maji nějaky zichr 😀

verca777
28. dub 2009

no to maš pravdu katrin,, ☹

spasinka
28. dub 2009

jj, Katrin, taky to tak beru.
Vy jste ale fakt tragédky 😀 Mě vůbec nenapadlo, že nebudou vajíčka, že se neoplodní...nějak na to horší nemyslím, nebo spíš netuším, že se to může stát. Ale pak to jsou šoky 😀

katrin111
28. dub 2009

je to ale zvlastni ze treba po tak silnych lecich se nevytvori vajicka...................a pak ze se neoplodni.....to je uplne zajimave............tomu uz vubec nerozumim

katrin111
28. dub 2009

spasi a do kolika jsi v praci??????????????

verca777
28. dub 2009

si dělam ted srandu,,ale myslet si měla ,,tragedky 😀 😀 ale ne,,ono to boli,,ja vim,,mi večer před ET říka muž že si myslí stejně že je to zbytečně a ja mu přikyvuji,,že jo,že tomu nevěřim,,no takže jsme takovy pesimisti oba dva,,,víš ja si říkam že opravdu když otěhotnim tak to bude zazrak,,,,po tolika letech,,,letos to už bude 10 let...v zimě,,a ja pořad nic,,takže opravdu sem tomu ani nevěřila že by se nam to povedlo,,a to proto,,,kdybych možna věřila tomu tak se to povede 🙂

spasinka
28. dub 2009

Katrin, asi do 16 hod, dneska mě to tu nebaví, když jsem počítala s tím, že budu tento týden doma 🙂

verca777
28. dub 2009

jinak katrin těch 60 kaček teda spasi vytrhne 😀 😀 když je neplatila,,,že jo ??? 😀

verca777
28. dub 2009

ja fičím,za pul hodky je doma chlop. a ja musim něco zpachtit na pecu,,,,papa a pěkny den 🙂

spasinka
28. dub 2009

Věruš, snažím se brát věci tak jak jsou a jak přijdou, to mám už asi od Romana 🙂 Ale někdy to jsou nervy, chtěla jsem být tak strašně v pohodě, před Vodičkou jsem to ustála, pak i cestou do auta, to jsem si nadávala, že jsem neplodná a k ničemu a v autě jsem bulila a bulila 😢 Hlavně že jsem se frajerka nahoře po OPU namalovala 😀

spasinka
28. dub 2009

Si nepamatuji, jestli jsem při 1.IVF těch 60 platila v den OPU a pak při ET!

spasinka
28. dub 2009

Náhoud Věruš, 2x 60 = 120,- kč, to už je na hambáče a šejka v Macu, ne? 😀 😀 😀

spasinka
28. dub 2009

mělo být "NÁHODOU" 😀

rona2
autor
28. dub 2009

Já jsem si teda koupila testík,ale tady v zapadákově nemají mamatest tak mám nějaký obyčejný,tak testnu když je ta Katrin tak napnutá,ale nějak nevěřím.

rona2
autor
28. dub 2009

Tak jsem testla a nic!

asmeena
28. dub 2009

ahoj holky,

rony: třeba je ještě brzy na testování, aby jsi se zbytečně nestresovala. 😵

ahoj Věruš: taky dost, že se ukážeš a nejsi pořád jenom inkognito. 😉 Tak 3kg dole? To jsi šikulka. Já teď držím dietku a dnes jdu na spining, tak jsem zvědavá jestli zítra budu moci chodit.

Co asi ta beruš, moc jsem jí celý den držela pěstičky, aby to dobře dopadlo.

j.cien
28. dub 2009

Ronooooo,tak to je skoda,uz jsem se tesila ,ze mame dalsi tehuli 😉 🙂

asmeena
28. dub 2009

cien: rony bude těhule, jenom je ještě na testování brzo. 😵

rony: co tvůj manža bere za léky na lepší spg?

asmeena
28. dub 2009

Já jsem dnes volala tomu homeopatovi co nám dala kontakt Michi a tak mi řekl, že prý bude problém, když jsem byla už dvakrát na IVF, že jsem plná hormonů. A že by bylo nejlepší, kdybychom přišli až po imunologickém vyšetření.
Na imuno jedeme do Brna 10.6. tak jsem si říkala, že to vezmeme jedním vrzem a ten samý den bych se k tomu homeopatovi objednala. Tak jsem mu řekla, že je pro nás Brno trošku z ruky a je problém se tam jindy dostat, tak jestli nás toho 10.6. nevezme a on mi řekl, že mám zavolat za pár dní, že si to musí rozmyslet. No tak jsem z toho dnes tak trošku rozlazená.

asmeena
28. dub 2009

Původně jsem mu totiž volala s tím, že problém je někde asi na manželově straně, když já už prošla všema možnýma vyšetřeníma a že máme horší spg. Tak se mě potom ptal, jestli já se sebou nic nechci dělat, jenom teda s partnerem, tak jsem mu řekla, že pokud to pomůže, tak se sebou klidně něco dělat budu a na to se mě právě ptal, jestli jsem už podstoupila nějaké IVF, tak jsem mu řekla, že dvakrát a na to on, že to bude problém, když jsem plná hormonů. No tak nevím co si o tom mám myslet? Jako, že jsem úplně na hovno???

asmeena
28. dub 2009

Jsem mu řekla, že neočekávám ,že ze mě ty hormony vyprchají během jednoho měsíce, že právě proto si teď dáváme minimálně rok pauzu.

j.cien
28. dub 2009

Asmee,tak to je divny pristup toho homeopata...a on je lekar,jako MUDr? nebo jen nejaky pseudo ..?
Jinak tady v Ceskem Tesine funguje docela oblibeny Mudr,homeopat dr.Paszanda...kdybys chtela,poslu ti tel.do IP...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru