Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
5. kvě 2009

Princatko zase bude lip,drz se!! 😉

princ
5. kvě 2009

Díky, ale i tak je z toho člověk nekde. Poslední dobou mi připadá že si ani s manželem moc nerozumím. Je z toho taky špatný, ale chodí do práce, tak že jak pracuje tak na to nemyslí jako já, když sedím doma.

j.cien
5. kvě 2009

PRincatko udelej pro to vsechno,abys nasla praci!!To premysleni doma,to je silene pro kazdy vztah,to je sileny zahul!!
Vem cokoliv,jen at nesedis doma!!Ja vim,radi se dobre a realita je jina...ale ja bych nechtela byt doma,to bych se po case zblaznila,jsem pak totiz strasne protivna!

princ
5. kvě 2009

Já bych šla ráda do práce, to je pro mě takový relax něco dělat. Celkově se mi v životě nedaří. Mamka mi zemřela před 6 roky, a babička před měsícem a půl. Takže mi zůstal jenom manžel, tatka, brácha a děda.
Babička moc chtěla pravnoče a ani se toho nedožila.
Takže fakt nevím za to všechno mám. Já vím bude líp,ale až mi někdo řekne přesné datum kdy to bude, tak budu šťastný to člověk.

j.cien
5. kvě 2009

Princatko co na to rict....nekdo ma zivot hrozne snadny,nekdo ho ma tezky...a nekdo moc moc tezky....
Ale je to jediny zivot,ktery mame a tak si z neho musime vzit tolik dobreho,kolik jen se da a KAZDY den si udelat nejakou malou radost pro sebe a pro sve blizke ...
😉

katrin111
5. kvě 2009

ahoj holky jdu vas pozdravit,zhruba jsem vas docetla...............

kacza.b
5. kvě 2009

tak uz jsem zpadky. usnula mi na rukach a pak uz si ji vzali. v jednu hodinu si mam pro ni prijit. je to jen pes a ja bulim jako zelva 😅

to chci videt co budu delat u miminka 😕

katrin111
5. kvě 2009

kaci neboj baruska bude v poho.................... 😵

j.cien
5. kvě 2009

KAczo vim presne jak ti je!!!Ale bude dobra,uvidis! 😉

katrin111
5. kvě 2009

princatko,neboj stesti te taky potka,miminka se dockas.................. 😵

kacza.b
5. kvě 2009

tak m i volali driv. uz ji mam doma zivou a zdravou. mota se jak opila,tak ji dam spinkat. hlavne ze uz to mame za sebou....

spasinka
5. kvě 2009

Kaczi, tak super 🙂

kat77
5. kvě 2009

Ahoj holky, přeji hezký den....

Kaczko tak zítra se určo uvidíme 😉 už se těším, jak poklábosíme

rozi.nka
5. kvě 2009

ahoj kelišky, po dlouhé době píšu a ne zrovna radostnou zprávu. Dneska jsem ve schránce našla dopis, že se mám zítra dostavit do genetické ambulace. Z odběrů krve je patrné zvýšené riziko downova syndromu. Jsem z toho na prášky, volala jsem doktorovi a sestra řekla ať se nestresuju, že to nemusí nic být. Jenže nestresujte, že. Nevím co dělat, a vím, že momentálně stejně nic dělat nemůžu . Moc doufám, že naše miminko bude zdravé 😔
Nerada vás tady tím zatěžuju, ale potřebovala jsem vám to napsat. Je mi hrozně.

kat77
5. kvě 2009

Ahoj rozinko, neboj to bude dobré, kamarádce to taky tak vyšlo na genetice a vše bylo v pořádku 😉

rozi.nka
5. kvě 2009

snad jo, teď uvažuju nad tím, že ten NT screening má vyšší pravděpodobnost odhalení než ty triply ze kterých to vyšlo. No moc doufám, že to bude dobré, nechci o rozinku přijít 😔

kat77
5. kvě 2009

Bude to dobré rozi uvidíš, znám i víc takových holek, co jim to tak vyšlo a vše bylo v pořádku 😉 , hlavně se tím netrap, mimísek potřebuje klid

rozi.nka
5. kvě 2009

snad jo, musím fičet do práce i když se mi vůbec nechce. tak díky a zatím pááá

spasinka
5. kvě 2009

Ahoj, Rozinko.
Sestřence od Romana poslali to samé, šla na odběr plodové vody a před 14 dny se jí narodila krásná zdravá holčička. Měla strach i z toho vyšetření a pak říkala, že to bylo úplně v pohodě, nebolelo to a výsledky měla, myslím, i celkem brzy. Takže neboj, držím palce!!!

kat77
5. kvě 2009

Holky pozdravuje vás beruska, už neleží, že prý se to nedá vydržet, už jí nebolí bříško a jde na malinkou procházku, v neděli se chce testnout, tak jí držme pěstičky 😉

kacza.b
5. kvě 2009

rozinko vsechno dobre dopadne uvidis!!! vsechny jsme s tebou a drzime i palecky. rozinecka bude zdrava!

kat77
5. kvě 2009

Kaczko v kolik zítra dorazíš do Polanky?

kacza.b
5. kvě 2009

kat taky moc pozdravuj berusku,at to moc s tim pohybem neprehani a v nedeli urcite na ni budu myslet a drzet palecky!!!

zitra se uvidime v polance. prijedu cervenou octavii tak me vyhlizej...

kat77
5. kvě 2009

OK, možná budu stále uvnitř, kdyby ne, tak počkám venku u auta tmavě modrý Opel Astra Combi.

kacza.b
5. kvě 2009

kat v 9:45 tam mam byt. tak tak nejak.

kat77
5. kvě 2009

No já taky zřejmě nebudu na řadě jen tak rychle, ale to neva aspoň budeme mít dost času si pokecat 😀

kat77
5. kvě 2009

Tak že si vezmeme ty krabice a růži ať se poznáme?... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

spasinka
5. kvě 2009

Kat a Kaczi, ty tictaky, přeceeee 😉

asmeena
5. kvě 2009

rozi: to ještě opravdu nemusí nic znamenat, moje sestřenka měla to samé, ale rozhodla se, že i kdyby to bylo postižené miminko tak si ho nechá a na další vyšetření nešla - no a v březnu se jí narodil krásný zdravý chlapeček. 😉 Ale věřím, že to určitě s tvýma nervama zamávalo, když si to v té schránce našla a teď budeš asi do zítra nervózní, ale to nesmíš, mysli na své zdravé miminko.

asmeena
5. kvě 2009

cien: kdy bude ségra vědět výsledky jestli má malý mononukleózu?

Holky, dnes jsem chtěla jít na spining, ale muselo se opět s psiskem na veterinu a tak jsem místo spiningu zahájila uklízecí a vařící manévry, tak se pro dnešek loučím

Kaczi: určitě to s Baruškou dobře dopadne - nás čeká to samé za měsíc.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru