Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
28. kvě 2009

Krasne rano a cely poho den 🙂

hnedoocka23
28. kvě 2009

krásné ráno holky..jdu si stříknout synarel,spapkat kájenský pepř... 😠včera jste se rozjeli kočeny...já zalomila poměrně brzo...venku je nádherně,tak odpo jedu na kolo 😉
menstruace nikde,snad dorazí,ale pochybuji sakra..jinač musím volat Kájíkovi..
asmenn:fotečka moc moc pěkná,připomínáš mi na ní moji sestřenku...jo a to jsem vám neřekla,sestřenka je těhu asi měsíc 😉 snažili se od prosince a už se zadařilo..mají ještěě roční Jůlinku 🙂
Babetu citronovou moc dobře znám,je to výborné a jako malá jsme to jedla na snídani skoro denně..

verca777
28. kvě 2009

krasne rano holky, 🙂

hnedoocka23
28. kvě 2009

dneska se tady zase nedrbe?? 😠

j.cien
28. kvě 2009

Cusek Verco 🙂 jak se mas?

j.cien
28. kvě 2009

OCko asi se kuknu po te citronove babetce 😀 ,jestli je to takova mnamka 😀
Jeste pockej,mrcha je asi trochu zabrzdena tim Synarelem...mas jeste do zitrka cas...jinak volej,vsak mas mobil na Kajosa

larri
28. kvě 2009

Ahojky ,
ocko mam kratky protokol a picham merional,zrovna jsem prisla z injekce.V utery jdu na utz,tak uvidime.

kacza.b
28. kvě 2009

ahojky kelisky.

ocko ja brala synarel az od prvniho dne mrchy. kazda to mame jinak tak nevim za jak dlouho ti teda dorazi 😕

koukam ze se tady s tou stimulkou roztrhl pytel,tak holky hodne stesticka at vam to vsem klapne a po novem roce pekne rodite.

cien tak tu citronovou babetku si urcite sezen,stoji to za to....ja se jdu taky kouknout jestli nahodou nemaji u nas v ham-kramu 😵 jste mi udelali chute

katrin tak drzim palecky at mas za tyden ty nejlepsi zpravicky!!!

asmeen fotecka super.ale ja si zase nemuzu pomoct zase uplne moje spoluzacka ze zakladky 😀 proste ta podoba tam je,no.

hnedoocka23
28. kvě 2009

larri::pěknou úrodičku přeji...dej vědět 😉
ta babety je dobrá s kakaem..mnamka..sakra,asi si ji půjdu koupit taky na zítřejší snídani 😀

Kája řekl,že se sice má brát od 1dc..ale že to vůbec nevadí,když ho začneš stříkat,ikdyž ms ještě není...dneska si dám tak půl litra vínečka a ona přijde,musí 😀 😀

hnedoocka23
28. kvě 2009

počasí se začíná nějak kazit sakra!!! 😠 jdu si vylepšit ksicht s pejsanem ven a uvidí se co dál...pápá děvčata

kat77
28. kvě 2009

Zdravím vás kelišky, něco jste včera ještě večer podrbaly😀 ,....hlavní téma zdravotnictví a babetka😀 😀 😀

kacza.b
28. kvě 2009

babetka u nas neni 😒

jinak me to pocasicko momentalne vyhovuje protoze mam za chvili odpoledni 😅

kat vcera to tady po delsi dobe zase jelo,to bylo asi tim skaredym pocasim. pockej na podzim to budou same tehulky na nemocenske tak to zase budeme trhat rekordy
😀

kacza.b
28. kvě 2009

ocko babetka s kakalkem,mnam. tak to musim mit v sobotu na snidani stuj co stuj!!!

kat77
28. kvě 2009

ahoj kazcko🙂

no už aby jsme tady byly všechny těhulky 😉

hnedoocka23
28. kvě 2009

holky,vy mi ale děláte chutě...taky si udělám o víkendu nebo zítra na snídani kakao s babetou..
takže litr červeného a kofolu mám doma,tak můžu začít pít..snad na tom kole nespadnu 😀 😀

a stím,že se tady na podzim bude psát osotšest souhlasím..to zase bude hnusně a všichni se budou zdržovat doma v teplíčku u pc 🙂

kat77
28. kvě 2009

ocko ty teda celej litřík? 😀 😀 😀 to bude fičáááááááááák 😀 😀

beruska81
28. kvě 2009

ahoj baby, kat co nikki už jsi byla na té veterině?škoda že jsme se včera nemohli vidět, ale napravíme to, já už začínám stresovat z té Prahy, už ať je neděle a já jsem zpátky doma 🙂

beruska81
28. kvě 2009

no nic, nikdo tady není, tak já zase mizím, kat ozvu se příští týden a domluvíme se, mějte se hezky, pá 🙂

rona2
autor
28. kvě 2009

Ahoj holky,tak jsem dorazila domů a hned jsem se dala do čtení koníka.Vpráci super,sice mi tam jedna kolegyňka nesedí,ale to je všude.Je takový morous.
Asi příští měsíc ještě vyzkousím to IUI,tak nějak nad tím zase uvažuju.
No nic jdu pro malého a pak se jdu pokoušut si udělat nové nehty,sama sobě to budu od gelu až za ušima.Tak zatím pááá. 😉

asmeena
28. kvě 2009

holky babetu mají teď v Tesku v akci do příštího úterý, tak neváhejte. 😉

kat77
28. kvě 2009

holky jste tu někdo?🙂

asmeena
28. kvě 2009

jsi tu kat?

asmeena
28. kvě 2009

takže nikdo? Se tady trošku míjíme, tak já jdu do sprchy a do postýlky číst nějakou pěknou knížečku. 😉 Konečně je zítra pátek a my jedeme do Jeseníku - jupíííí.

hnedoocka23
28. kvě 2009

ahoj holky,ve čtvrt jsem přijela..najela jsem 23km...ALE..pěkně jsem po zpáteční cestě zmokla..zmrzlá,že neššlo mluvit,jak mi ztuhla huba..tak jsem hned šla do horké vany a 15min v ní ležela..už je mi fajn,dělám si večeři zeleninku se sýrem...a k tomu vínečko s kofolkou... 😀

hnedoocka23
28. kvě 2009

kat né celý litr najednou..odpo jsem si dala asi 3 decky a ted mám dvě...pak si dám ještě dvě a jdu spát 😀 a snad mě ráno červená překvapí 😉

hnedoocka23
28. kvě 2009

no holky,kde zase jste??ordinace je vlastně,takže všechny kukáte.. ☹

Rono:já myslela,že půjdeš na laparku..nevím proč..asi si o tom mluvila někdy,ne?každopádně at se zadaří další iui..
beruško:užij si to v práglu.... 😉

hnedoocka23
28. kvě 2009

Asmenn,taktéž si to užij v Jeseníku..až na to počasí...ale budeš mít kolem sebe lidičky,které máš ráda..tak počasí nepočasí 🙂
holky,tak hezký večer teda...pápá

j.cien
28. kvě 2009

Dobrou holky,byla jsem na kosmetice,tak mam nove rasy,oboci a prisla jsem o knir 😀 a o 400 😀
Zitra konecne patulinek,jak rika Spasinka 😉 v sobotu sice delam,ale pak se tesim,dorazi kamoska ze Saudske a pokecame,jako za starych casu 🙂

verca777
29. kvě 2009

dobre rano kelišky,,,marto ty si přišla o knir a ještě si zacalovala 4 kila 😀 😀 😀 😀 no to je mazec....ja teda knir nemam,a když tak je tam jen světlounky naznak ,,ale to je normalní každy ma chloupky 😀 😀 tak to si mě zase rozesmala 😀 😀

katrin111
29. kvě 2009

krasny destivy den kelisky...............to je teda picasi co????vubec se mi nechtelo z postele ale dala jsem samika do skolky a tedka jsem dorazila z obchodu a snidam jogurtek a loupacky.............pak budu trosku uklizet a opet varit 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru