Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
9. čer 2009

v 9.55hodin...víš ten výtok mě zarazil ☹ takový mám v době ovulky nebo před..

capenka
9. čer 2009

jejda já vás dočítám,co mě čekám tak tě čtu -Očko,začínala jsi vínem ,aby jsi dostala mršku,pošlu chlapa pro vínko,at se rozjede,ale už kouká za rohem jenže já vždy špiním tak týden před ,no jsem zvědavá,já mám taky dlouhej protokol,
jo a co když vyjde kontrola 9DC jak s tím Syneralem ,vyjdu???
tedy holky roky mám ,že bych mohla být bajbrle,ale prd vím o tom,1IVF tak nic nevím no,
jo mám bez problémů Prednison,což u Fertasu je známo že jsou proti imunitě,mám ho brát ,že prý ho píší i v jiných CAR,,prednison tlumí protilátky a já jich mám ,

capenka
9. čer 2009

jsem to zmrskla otázka znovu,co když vyjde kontrola sobota,neděle ,9 DCjak s tím Syneralem ,je ho tam dostatek ,v sobotu tam nejsou ,že v OL

hnedoocka23
9. čer 2009

capenko,já pila dva dny víno+horké koupele,mrcha dorazila...a o víkendech jsou v Olmíku... 😉 tak neměj strach..synarel máš na 80dávek 😉

asmeena
9. čer 2009

capenko: a kdo ti napsal prednison? Mně ho Kájoš nechtěl napsat. Zítra jedeme na imuno vyšetření do Brna a když nám doporučí prednison, tak nevím kdo mi ho potom napíše, když Kájoš je striktně proti tomu.

hnedoocka23
9. čer 2009

a proč jsou proti tomu?

j.cien
9. čer 2009

Asmenko hodne stesti na zitrejsi imuno.vys.!!! 😉

j.cien
9. čer 2009

Asmenko pokud ti imunolog doporuci napr.Prednison,tak ti ho musi napsat treba i obvodak!! 😎

asmeena
9. čer 2009

děkuji cien. I obvoďák? No, tak to by potom nebyl žádný problém. Ale slyšela jsem, že se při jeho užívání prý nějak deformuje obličej a hodně se přibírá.

hnedoocka23
9. čer 2009

s přibíraním souhlasím..ale záleží kolk bereš..manža ho bral 3 měsíce 3xdenně a přibral 20kilo!O obličeji nic nevím...já brala prednisoon měsíc,ale jen 1tabletu a nepřibrala jsem nic..

asmeena
9. čer 2009

jdu dělat pražené mandličky, nějak jsem na ně dostala chuť a manža otevřel vínečko, tak to bude mňamka. Ale jsem nějak šíleně unavená. Protože včera jsem vstávala ve 3:30 a šla pozdě spát (psisko tak brzo dostalo průjem a zvracela, tak jsem měla včera pestré vstávání)

hnedoocka23
9. čer 2009

mnamka mandličky s vnem..to si můžu jen nechat zdát 😀

asmeena
9. čer 2009

tak ty si můžeš dát ty mandličky a víno až po porodu. 😵

hnedoocka23
9. čer 2009

jdu s pejsanem na prochajdu..

j.cien
9. čer 2009

Asme Prednison je kortikoid-hormon,ma mraky nezadoucich ucinku a v dusledku poskozuje organismus...Ale pokud neni zbyti,tak se proste uziva...tzv."mesickovy oblicej" takovy ten kulaty spuchly ksich-tan byva az pri delsim uzivani...kratkodobe to neni hruza,ale jinak neni o co stat....

asmeena
9. čer 2009

pá očko, užij si procházku a jenom pomaličku. 😉

cien: no uvidíme co nám v tom brně zjistí a co nám vlastně nakonec doporučí.

j.cien
9. čer 2009

jj,treba to bude vse OK...ale pak uz by to byla k nasr....nikde zaden problem a IVF se nedari....

A ty mandlicky bych si fakt dala 😀 druhy den hubnu -pomoooc-ani latecko nebylo....

hnedoocka23
9. čer 2009

tak nakonec šel manža..at si neuškodím 😀

j.cien
9. čer 2009

jj,OCko,radeji fakt polehavej...do zitrka,pak te Kaja uklidni a bude zase dobre 😉

hnedoocka23
9. čer 2009

já měla prednison,clostil a ještě cosi,myslím duphaston na ovulaci na 3 měsíce,ale ten prednison jsem měa jen na měsíc..a pomohlo..

asmeena
9. čer 2009

a k čemu ti očko prednison pomohl?

cien: tak já začnu hubnout asi od čtvrtka, protože dnes mandličky a zítra něco dobrého v Brně 😀

asmeena
9. čer 2009

ale jak píšeš cien, bylo by fajn, kdyby už se nějaký ten problém kvůli kterému to nejde našel.
Loučím se s vámi a jdu na ty mandličky. Pápá.

hnedoocka23
9. čer 2009

pomohlo mi to v úpravě cyklu a začla mi ovulace..

hnedoocka23
9. čer 2009

lky,hezký večer přeji pápá a zítra odpo napíši..kontrolu mám v 10hod..ale ještě jedeme po ko s bráchou do ikey...pápápápápá bojím bojím ☹

kacza.b
9. čer 2009

hezky vecer kelisky

na zitra drzim palecky vsem co to potrebujou...asmeen,ocko....

larri ty hezky pupickuj 😉

hnedoocka23
9. čer 2009

díky kaczi 🙂

larri
9. čer 2009

ocko,budu na tebe myslet,at je vse ok.pekne se vyspinkej do ruzova ,at mas ruzovoucky cely den.

kacza.b
10. čer 2009

dobre ranko kelisky,zase jsem prvni 😀 a to uz varim bramborovy gulas.

dneska je tam zakaboneno,to se bude po nocni dobre spinkat 🙂

tak holky pfuj,pfuj pro stesti!!!

larri doufam ze se citis dobre a hezky pupickujes 😉

j.cien
10. čer 2009

Dobre ranko holky!
Larri pekne dal pupickuj 😉 Asmee drzim palce na imuno,at to pomuze 😉 aOcko tfuj tfuj tfuj,at tam jsou jaja v hojnem poctu 😉

Ja jsem si rano obehala to predopeacni vysetreni...a jako spravny traged jsem jela napred do Nemocnice Podlesi,kde me vyfakovali,pac pry s Fertimedem nemaji smlouvu..takze sup do druhe nemocnice na opacnem konci mesta 😝 ale mam to hotovo,v patek si to vyzvednu a v pondeli to vezu Kajovi 😉

capenka
10. čer 2009

ahoj holky tak rudá armáda dorazila,začla jsem tím Syneralem fuj je to jak ocet,má se to vtáhnout až pomalu do krku já nevím jestli to dělám dobře,?
prednison -Sobek byl proti ,že protilátky obejdeme ICSI,Koutná že jo Prednison,tak beru ten měsím 5 mg denně,na to ještě anopyrin 100mg že to chtějí pojistit,
Prednison mi tlumí protilátky,které jsou vytvořené ,z štítné žlázy ,atd,však uvidíš co ti najdou na imuno,to koukáš co jsi za nemoci prodělala ani o tom nevíš

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru