Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

hnedoocka23
16. čer 2009

po porodu to vše shodíš,jak budeš v jednom kole 🙂

hnedoocka23
16. čer 2009

rozi a už máš představu pokojíčku pro malého rozináka? 🙂

rozi.nka
16. čer 2009

no roste jak divé, už mám nahoře 6kg, možná i víc 😖
pokojíček zatím neřešíme, bude s náma v ložnici a basta 🙂

hnedoocka23
16. čer 2009

jen 6 kilo,tak to je tak akorát,jsi už víc jak v půlce... 🙂 to máš jen v bříšku a určitě prsou..a kdoví,jestli ti i vlasy neporostli,to máš taky zátěž 😀

rozi.nka
16. čer 2009

celý den je mi dneska nějak šoufl 😝
šest měsíců jsem v pohodě, bez nevolností, energie na rozdávání a teď najednou jako když utne 😕
nevím čím to je, ale vůbec se mi to nelíbí 😅

hnedoocka23
16. čer 2009

to máš asi naopak 🙂 třeba ti dělají špatně ty výkyvy počasí...

rozi.nka
16. čer 2009

no to mám spíš v zadku a nohách 😀 😀
né, jako nestěžuju si, mohlo to být horší. zatím se pořád vejdu do svých původních věcí. sice ty bez elastanu už jsou obtížnější, ale pořád se to dá 🙂

hnedoocka23
16. čer 2009

rozi,jdu kukat na zprávy...

rozi.nka
16. čer 2009

jj, já se jdu něčeho napít a uložit se do polohy ležmo 🙂
tak pááá

hnedoocka23
16. čer 2009

no vidíš,přibírání patří k těhu..jsem zvědavá jak budu já vypadat.. 😀

hnedoocka23
16. čer 2009

pápá,hezký večer

larri
16. čer 2009

ocko,ja delam v restauraci,ale u nas se neroznasi.Je to delane formou bufetu a kdyz jsem venku,tak si stejne lidi chodi za nami.Nic tezkeho nosit nebudu,to uz mam domluvene.

U Apolinare se neschopenka dava jenom na OPU.Nevadi mi to,budu na sebe davat pozor.Jestli jsem tehotna to jeste nevim.Ale u Apolinare tvrdi,pokud se ma plod udrzet,tak se udrzi.A tim,ze budu doma lezet,tim nic nezachranim.Je fakt,ze budu na sebe davat vice pozor,ale nechci nic prehanet.Dve holky od nas delaly do 6 mesice a maji zdrave deti.
Vim,ze ja jsem neotehotnela tak jako ony,ale jedna z nich otehotnela,kdyz sla resit,jestli neni neplodna. 🙂 a je ve veku jako ja.

parecek
16. čer 2009

Ahoj všichni,
v pátek jsem byla na transferu embryí po ICSI (Fertimed v Olomouci). Můžete mi poradit, jestli můžu chovat sedmikilovou tříměsíční neteřinku? 🙂

hnedoocka23
16. čer 2009

larri:já budu ležet jen jeden den a to v den Et a pak budu normálně fungovat tak jak jsem zvyklá,až na nějaké těžké tahání věcí,vysávání atd...jsem toho názoru,že pokud se to má povést,tak se to povede...a ničím to neovlivníme,ikdybychom se na hlavu stavěli...
parecek:sedmikilovou??to asi nééééé...na přetažení si dávej pozor...

larri
16. čer 2009

ja bych to nedelala,mozna v sede,ale to zalezi na tobe.Radci bych byla jeste opatrna.

Je,ten dr.co ted mluvil o te pani co skocila do koleji metra je nas zakaznik.To je hruza,porad poznavam v televizi nekoho kdo chodi k nam.

Nejvic si pamatuji toho politika co chce zaridit,aby se nekourilo v restauraci.Klidne napisu jeho jmeno Boris Stastny.byla jsem v praci nova a zeptala se ho,jestli chce na maslo brambory.To jste neslysely,jak zacal rvat,cela restaurace byla potichu.Pry at se ho na to uz nikdy neptame.

Tenhle muj hlas nedostane nikdy. 😠 😠 😠

hnedoocka23
16. čer 2009

parecku:hodně štěstí a brzy na testu //..kolik ti zaváděli embryjek a koluk buněčné?

hnedoocka23
16. čer 2009

larri,co to je za blbeček...se chtěla si předvést a být středem pozornosti 😀

parecek
16. čer 2009

Holky díky. asi ani vozit kočárek nebudu riskovat ☹

Hnedoocko, zaváděli mi dvě a kolikabuněčný byly to vlastně ani nevím, na tu posleldní kontrolu před transferem jsem byla u docenta a ten toho moc nenamluví. Řekl nám, že dvě se vyvíjí perfektně přesně jak mají a ty mi dá. Ty ostatní byly prý o chloupek horší, ale zkusili jsme je zamrazit.

larri
16. čer 2009

ocko,to se predvedl,no.Pro mne to byl obycejny kravatak,az pak jsem se dozvedela ze dela pro ods a v te dobe mel nejak bliz ke Klausovi.Ale co presne delal,nevim.Bylo mi divne,ze chodi do restaurace,kde musi stat frontu,vezme si tac jako ve skole.Takovy by si mel sednout v restauraci a nechat se obsluhovat.

Vis ocko,ja jsem zmenila nazor na nektere lidi hodne.Nekoho jsem mela rada a ted koukam,na co si hraji.
Uz jsem to psala,ale mam rada Rence.Ten nas tam uz zna dlouho a staci,kdyz se na nas usmeje a mas pekny den.Ten je hrozne uprimny.
No a mam rada holky z pojistovny stesti.Vzdyt ta co hrala mrchu sekretarku Jirinku,tak je z Moravy.

Ja teda jsem se rozepsala,ale s neplodnosti to nema nic spolecneho.Myslim,ze Renc neplodnost neresi,vzdyt ma holcicku,aniz by o ni ze zacatku vedel. 😉

hnedoocka23
16. čer 2009

aha,tak at se pořádně zahryznou a už se nepustí....ozvi se... 🙂

hnedoocka23
16. čer 2009

holky,hezký večer,jdu do vany a na kutě...zítra dám vědět,pokud bude ale ET,tak až večer.ppppppáááááááááá 🙂

asmeena
16. čer 2009

Ahoj kelišky, očko: na kole jsem nebyla, bych tam nedej bože zmohla. Byla jsem dnes dlouho v práci, pak jsem vařila, ukllízela a pak sedla k počítači. Úrodička pěkná, to je dobře že máte PK, to se ještě ukáže která jsou nejlepší a ještě se ti rozmnoží buňky a zavedou ti ta nejlepší.

cien: kdybych se tady zítra nedostala, tak držím pěstičky na laparku ať pokud tam něco máš, to pořádně vyčistí a IVF se potom zadaří jedna báseň.

spasi: tak to je fajn, že sis tak užila víkend a spánek se dá dohnat později. 😀
kaczi: to teda nechápu, jak zvládneš 16 hodin v práci, já bych tam usnula.

kacza.b
16. čer 2009

ocko drzim palecky at jsou zitra embryjka jeste lepsi a postylku v brisku uz maji nachystanou 😉

larri drzim palecky at je to tehu priznak a ne zadna mrch...tu pekne na 9 mesicu odezen 😉

jdu honem spinkat rano ve 4 vstavam a dojdu zase az vecer,tak pa

j.cien
16. čer 2009

Ahojky,jen vam jdu poprat dobrou noc,jsem dnes totalne unavena- KO ...ale docetla jsem vas 😉 ...co se tyce novacka s 5mes.snazenim=no comment,ale preji hodne stesti 😨

Ocicko hezky se vyspi na zitrejsi ET-mam tuseni,ze bude zitra 😉
Asmenko jak jsi na tom s duslednosti v hubnuti?
Ja mam uspesne 1kg dole
😀 😀 haha,zatim je to pro smich,ale chipsy po vecerech uz tyden nezeru...na veceri jen salat...a zadne sladkosti 😠 ,zatim je to v poho,ale vic mi chybi vinecko,co jsme si skoro denne po vecerech davali...dnes jsem vymekla a dala jsem si...omlouvam si to tim,ze chci poradne dokrvacet,at jsem na ctvrek cista pro Kajosa 😀

Larri jsi dobra,ze vydrzis netestit!!Ja bych vymekla...vim rada hned,na cem jsem 😲

Holky moje vsechny se krasne vyspinkejte do ruzova a zitra zase papa 🙂

rona2
autor
16. čer 2009

Taky všem co zítra něco mají držím pěstičky a ať se nám to tady rozrůstá 😉
Já jen makám,ale je tam fajn a hlavně sranda a taky nemyslím na nějaké doktory a to vše okolo a je mi fajn.
Zítra se moc do práce netěším,přijede sám pan velký šéf a bude dělat dusno a on si prý nevidí do huby,hned prá nadá holkám do kur.. a do pi.. .Tak jsem zvědavá.Tak se jdu na to pořádně vyspat.Sice si s toho nedělám těžkou hlavu,ale nemám to ráda.Tak papa a dobrou noc. 😉

kacza.b
17. čer 2009

dobre ranko kelisky

cien ta laparka je uz zitra 😕 toto fici,tak to ti budu drzet vsechny palecky at to vsechno dobre dopadne a budu na tebe myslet!!!

ocko tobe taky moooc drzim palecky a taky na tebe budu myslet 😉

larri tobe taky mooc drzim palecky 😉

no a vam ostatnim keliskam taky drzim palecky,takze dneska vlastne budu drzet jen palecky a prace se me moc tykat nebude,bez ruk to proste nejde 😀 takze krasny den

rono sefa ignoruj a nenechej si od nejakeho arogantniho vola co je doma pod pantoflem a pak si to vyliva na jinych kazit naladu 😉

a tehulky vy se mi opatrujte a uzivejte si kazdy den toho krasneho stavu a hezky pupickujte 😉

hnedoocka23
17. čer 2009

ahoj,jdu vás jen pozdravit a vyrážíme...pápápá hezký den přeji 🙂

rona2
autor
17. čer 2009

Hezké ranko holky.
Očko tak pak písní jak to dopadlo,ale určitě to všechno výjde a budeš další těhulka. 😉
Kaczi to víš,že ho budu ignorovat,ale pokud bude tak sprostý tak nevím jestli mu něco neřeknu,chování by mít nějaké mohl.Taky je to jen člověk a nic víc.
Tak se všechny mějte moc pěkně a já zase dojdu nakouknout. 😉

j.cien
17. čer 2009

Ahojy.preji pohodovou stredu a Ocko preji ti dobre porizenicko 😉 🙂 !

bobinka1
17. čer 2009

ahoj holky pořád vás čtu,ale není co psát,jen v pondělí jsem byla v Polance od července beru antiko a v srpnu jdeme na IVF konečně,byly tam zase pěkné zmatky,byli tam nějací němci a všichni se z nich mohli .... 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru