Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

martin72
20. čer 2009

Ahoj holky.
Dnes byl dopoledne super den.Manželka v klídku leží a odpočívá,tak jsi říkám,jak to pěkně uteče do pondělí
a odpo mi řekla,že začala trošičku slabě krvácet ☹ Jsem z toho na prášky a mám šílený strach 😔

asmeena
20. čer 2009

Ahoj holky, nemám čas vás dočítat, jenom jsem si přečetla o cience jak jí dopadla lapárka, tak už to máš holka naše za sebou a třeba i s tou endoškou vyjde hned první IVF.

Holkýýýý udělejme srazík, já bych vás tak ráda zase viděla. A u Mc Donalda ve Futuru se dá sedět i venku. 😉

asmeena
20. čer 2009

Já jsem momentálně v Jeseníku u našich a nechci moc vysedávat u počítače, tak jen tak zdravím

A jinak vítám všechny nováčky. Martine, vím že to je hodně psycho situace ,ale ty musíš být manželce velkou oporou. Doufejte, že všechno dobře dopadne. Moc vám držím pěstičky. 😉

hnedoocka23
20. čer 2009

ahoj asmeen 🙂 jsem si říkala,kde jsi a ty relaxuješ u rodičů.... 🙂
Martine,vyčkejte do pondělí,ted nic jiného nemůžete dělat 😒 at to dopadne dobře..

kasa
20. čer 2009

Ahojki taky jsem ráda ,že jsem to našla.Já beru Elevit,a femibion-kyselina listová,tak uvidíme.Teď se jdem projít,ať se uvolníme,pak prožijem pěkný večer a zítra hurá do Olomouce,jsem zvědavá,jedu tam poprvé a třeba se stane zázrak a bude stačit jen jedna cesta,ale uvidíme,říkal ,že se mu zdá,že mám něco na jednom vaječníku,takže spíše počítám s tím ,že bude následovat hydrolaparoskopie a následná léčba,naštěstí naši i teta říkali ,že by nám finančně pomohli tak uvidíme.Tak se mějte všichni krásně.A Romi jak budeš mít cestu kolem tak cinkni a stav se na kávičku,musíme zdrbnout.pa pa Peťka 🙂

larri
20. čer 2009

Ahojky,mrcha dorazila,tak se jdeme projit

hnedoocka23
20. čer 2009

ahoj larri ☹ je to na houby....nevím,co napsat..snad výsledek krve bude pozitivní!

j.cien
20. čer 2009

Larri je mi to lito 😔

Martine musite vydrzet do pondelka,co rekne Dr...to cekani je hnus,ale je treba to brat tak,jak to je.

Asmenko tak ty si lebedis v Jeseniku 🙂 jen si to pekne uzij a vymysli nejaky terminek na srazik!!Jsem pro vsema deseti 😉

Ocko ty pekne pupickuj,at jsi na sraziku nase nova tehule 😉 🙂

hnedoocka23
20. čer 2009

No,jsem zvědavá na můj výsledek..denně mě chvilkama pobolívá břicho,když něco dělám dýl..tak jsem zvědavá k sakru ☹

kacza.b
20. čer 2009

dobry vecer kelisky

larri to je mi lito 😒 na to ani nevim co napsat,ale vim jak ti je 😔 . uvidis v pondeli co ti rekne doktor a jak dopadne HCG

j.cien
20. čer 2009

Holky tak bych vam vsem prala jen uspesne IVF!!!
Je to k vzteku,clovek udela pro to vse a stejne neni zadna jistota,zadna zaruka...je to fakt loterie,vyjde nevyjde..
Kaczko ahoj!Co je u tebe noveho?Ohledne darcovstvi..cekas az ti daji vedet,jsi v tom poradniku,jo?
Byla tam na laparce se mnou holka,co ji rekla Koutna hned pri 1.IVF,ze se svymi vajicky nema sanci...ale pak trefila na jineho dr.ve Fertasu,tehdy jeste nebyla Polanka..takze v OC byla pokazde u jineho lekare..a ten ji zase rekl,at klidne zkousi IVf se svyma..jenze to pak zase nevyslo..az ted po 3 neuspesnem IVf s darkyni ji navrhli laparku!Ale vlastne ji nenasli nic,vse v naprostem poradku...to je v prd...
Zdrava mlada holka...a NEJDE TO!!

j.cien
20. čer 2009

Ocko mas v planu testit,myslim treba po tydnu?Nebo jsi ohdodlana vydrzet az na krev?
Jak zvladas ten Utrous,da se to??

j.cien
20. čer 2009

Holky napadlo me,ze v patek,jak jdu vytahovat stehy budu 13 den...a zkusim se zeptat,jestli by mi rovnou neudelal IUI?
Jestli to pujde...nevim..bude to tyden po hysteroskopii,jestli to uz bude mozne ..kazdopadne se zeptam Kajosa 😉

hnedoocka23
20. čer 2009

j.cien,jsem šíleně unavená z toho utroše,už mě bere spaní,takže po raftácích jdu na kutě... 🙂 testit nevím,moc se mi do toho nechce,abych praavdu řekla ☹ ale asi 1.7.zkusím budu 12den po ET..
holky,pápá...hezký zbytek večera

hnedoocka23
20. čer 2009

a na krev jdu 7.7. 😉 štastné sedmičky..tak snad to bude štastný odběr krve 😀

martin72
21. čer 2009

Dobré ráno všem.
Dnes je to u nás zase naopak a velmi super.Manželka už nešpiní a
je jí celkem špatně(zvracela).Né,že bych jí to přál,ale je to dobré znamení 🙂

j.cien
21. čer 2009

Krasne nedelni rano!
Martine drzim palce,at se zitra potvrdi,ze je vse OK 😉
Ocko pekne odpocivej,pupickuj a ty 7micky-ty to jisti 😉 😀

Ja jsem dnes uz uplne v poho,tesim se na prochazku,pujdeme do lesa kouknout na hribky 😵

hnedoocka23
21. čer 2009

ahoj,přeji krásný den..venku je nádherně a hned je mi lépe... 🙂 vařím obídek a pak jdu opět k ségře,bude tam i mamča,tak pokecáme,sednem na balkon 🙂
Martine:tak to je fajn,že manželka nekrvácí 🙂 držím stále palečky...

j.cien,to odpočívání mě už nebaví...spala bych pořád,ale potom jsem jak pitomá 😀

jinač vše prozatím v pořádku,akorát v noci mě bolelo břicho,vlastně i včera...tak nevím,co to má být

evcaa
21. čer 2009

ahoj hlky hlasi se stale 2v1 dnes uz sem vtavala v sest tak jsem se najedla a zaborili jsme to az do ted dnes jdeme k nasim na obed a pak do ikeii nakupovat jeste malickosti pro danielka a pak navsteva mekace

hnedoocka23
21. čer 2009

ahoj ještě těhulko 🙂 takže jsi celá...užij si dnešní den Evi...a mekáče a nakupování pro Danečka závidím 🙂

rencav
21. čer 2009

Ahoj hnedoočko.
Taky bývám často po těch kuličkách ospalá. To nic za čas ti to nepřijde a přejde to. Ze začátku jsem byla jak lední medvěd, pořád jsem jen spala. Ted už je to ale lepší.

hnedoocka23
21. čer 2009

ahoj renco:a měla jsi taky bolesti břicha?mám je jen mírné občas když dýl stojím nebo něco dělám...jsem teprve 3den po ET..snad to bude dobrý,no....

evcaa
21. čer 2009

ocicko me taky pobolivalo bricho jak kdyby me nekdo tahal za vajecniky

rencav
21. čer 2009

ocko to je normální doktor říkal že je to po tom odběru. Bolelo mě to minimálně týden a pak to zmizelo.

kasa
21. čer 2009

Ahojki tak my jsme se už vrátili z Olomouce ,ale tak jak smolně den začal tak i skončil.Ráno nás měli vést naši autem od sestřenice,která porodila před 5 měsíci,po 3 pokusu v Olomouci,krásnou zdravou holčičku,tak když jsme ji řekli,že bychom potřebovali půjčit auto,tak nám okamžitě vyšli vstříct,včera ho dovezla,taťka ho zaparkoval před barák přímo pod okna,no a byť ho asi 5krát byl v noci zkontrolovat,tak ráno zjistil,že je mezi 5 vykradenými auty ve 2 ulicích.Tak nás nemohli odvést,tak jsme v 6 ráno v neděli zháněli odvoz,nakonec se nám podařilo vytáhnout z postele kamaráda,dojeli jsme tam,ale ranní stresy a jedno z druhým zavinili ,že se přítel nedokázal uvolnit ani po procházce po Olmiku,a tak jsme nemohli tu inseminaci podstoupit,tak mi udělal jen kontrolní vyšetření ultazvukem a odebráním vzorku a musím čekat na měsíčky a objednat se na tu hydrolaparoskopii,a ještě aby toho nebylo málo,tak jsem při procházce Olomouci někde vytratila svetr.Takový hodně starý,ale stále hezky,a hlavně oblíbený,ale aspoň jedno pozitivum,dělala jsem si pořádek v peněžence před chvilkou a zjistila jsem ,že jsem vyhrála 5 ve sportce.Malá náplast,ale třeba je to odraz k lepším zítřkum,každopádně si necháme asi sperma zmrazit,přece jenom cesty do Olomouce nejsou nejlevnější. 🙂 Tak se mějte všichni krásně a už se těším na nějaký sraz,až Vás poznám všechny osobně.Tak pá pá Peťka

j.cien
21. čer 2009

Kasa akojky,tak to je teda fakt den blbec 😝 ...
A nemas to blize do Polanky?

Holky co vsechny delate v tom hnusnem pocasi,ze nekonikujete?
U nas je teda od rana hnusne...ted sice neprsi,ale jinak nonstop...Byli jsme se trochu projit v lese,uz jsou uplne modre boruvky!To teda cumim,zda se mi to brzo...Snad jsem to neprehnala,at mi ty dve doury nepopraskaji 😀

hnedoocka23
21. čer 2009

ahoj holky..kaso:to je teda den D..někdy to tak prostě je..když se sere..tak se sere..
j.cien,u nás bylo tak do 16hod pěkně..ale jinač pořád teplo..já se tedkom vrátila od ségry 😉

katrin111
21. čer 2009

dobry vecer kelisky a kelisaku..........teda vikend o nicem diky pocasi............vcera jsme byly u znamych a pak na moment u tchyne....papkali jsme u ni fazolacku a zemlovku a dala nam na dnesek segedin tak jsem varit nemusela..........jinak uz asi citim prcka jak mi pekne kope ale nevim to jiste nepoznam to.mam jen zafixovane silne kopance jeste jak jsem cekala samika..............pekny vecer,rano nakouknu 🙂

hnedoocka23
21. čer 2009

ahoj katrinko..fazolačku a n to dneska zelí??a nevybuchla jsi? 😀 já tyto jídla miluji,ale jsem potom jak balonek,špatně to snáším 😠
tak to je super..určitě kope mimísek,to musí být úžasnééééééé

hnedoocka23
21. čer 2009

hezký večer všem přeji..pá

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru