Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
24. čer 2009

ahoj kaci jo pred 2 rokama jsem byla u heckove hodne lidi si ji chvali.............nebyla spatna ale tedka uz zadne asi neverim kdyz budeme mit synatora vsechny mi rekly ze to bude holka a vidis................ale me to vubec neva...........ona to vyklada v kine reflex............

evcaa
24. čer 2009

ahoj holky tak uz mam uklizeno pak jsme byli na dlouuuuuuuhatanske prochajde s izzi a ted si jdu dat meloun a nohy hore pac je mam jako papuce a chytaj me krece 😝 😝 😝 😝

lari brouku to je bajecne gratulace no holky vy mi delate jen radost a hup hup vsechny do jinace je to parada i ty nohy jsou uzasne po takove dobe cekani 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacza.b
24. čer 2009

ahojky evco
kazdy den letim z prace rovnou na konika jestli uz nahodou nejsi 1+1 😀 a ono se daneckovi porad nechce 😵

ale ja se dockam a ty budes maminka 😉

kacza.b
24. čer 2009

katrin nikdy nevis i ultrazvuk muze klamat a treba je to vazna holka 😀

takze si u ni byla joo. a splnilo se ti neco?

katrin111
24. čer 2009

kaci vse je mozne uvidim zeptam se i v ove jak pujdu na ten skrining co mi povi a jestli taky reknou kluk tak je to tutovka 😀 😀 😀 mozna je to proto ze jsem vlastne neotehotnela prirozene ale.vsak vis..........a asi rychlejsi klucici spermijka to vyhrala 😀 😀 😀 😀 ja ti ani nevim jestli se mi neco splnilo hodne mi rikala ze tak za 2az 3 roky ale moje kamosky si ji hodne chvali...............

rozi.nka
24. čer 2009

katrin tak ty budeš mít taky kloučka??? to mám radost 😵 😵 a 400g je teda macík 😉
jinak jsme se včera s Kubou nasmáli když jsem si přečetli že se Marešovi narodil Matěj, ještě že jsme to všem řekli dopředu že chceme Matěje jinak by nás nařkli, že je to kvůli Marešovi 😀 😀
evco ty to Daníkovi něčím zpříjemňuješ, že se mu nechce ven, co? 😀

asmeena
24. čer 2009

ahoj holky,

teda larri já jenom koukám a tlemím se jak debil, to je nádhera, tak ať hcg stoupá a na utz je krásná bublinka. Nám dnes v práci jedna kolegyňka (30let) oznámila, že je těhulka, měla už za sebou jedno IVF a 2xKET, ale bohužel po IVF potratila v 7 měsíci a po KET ve 3 měsíci a teď se zadařilo přirozeně, ani o tom nevěděla, že by mohla být těhu, ale byli jsme minulý týden na vyšetření kvůli rakovině (platil nám to zaměstnavatel v rámci sociálních výhod v práci) a ona měla hodně vysokou hladinu u hodnot vaječníků a bylo to opravdu strašně moc zvýšené, tak se mě na to ptala a já jí řekla, že to nemusí být hned rakovina, ale že to může být i těhotenství a ona jak jsem jí to řekla, tak si hned koupila těhu testík a zkusila ho a představte si byly tam //, přitom měla normálně menstruaci a je v 9tt a srdíčko už krásně tluče.Kdybychom nešli na to vyšetření rakoviny, tak to možná ještě teď ani nevím.
Jenom mi řekla, že teď přestala na těhotenství myslet, nějak to vypustila z hlavy (pořád nechápu jak to někdo dokáže) a hned se zadařilo.

kasa
24. čer 2009

Ahoj Lari ,tak to je super zpráva,tak jen držím palečky ať to dobře dopadne.Jinak Evi zkus břišní tance,já je vyzkoušela a je to bomba,a prý to pomáhá i při porodu,třeba když se začneš vlnit,tak se bude chtít Danečkovi rychle ven.Je to v podstatě jen vlnění boky a pánví.Já jsem letos začala a tak mě to chytlo,že si teď i doma pustím hudbu a jen tak pro sebe se vlním,je to totiž skvělé i na bolesti zad,no a taky od té doby nemám menstruační problémy,i když to se tě teď netýká. 🙂 .Nic jdu na chvilku kuchtit do kuchyně,musím upéct margotkovou bábovku,Peťa měl dneska 1 vysvědčení na večerním nádstavbovém studiu,tak ho musím něčím překvapit. 🙂 .Ještě se dnes ozvu.pa

katrin111
24. čer 2009

jj rozi je to kluk jako buk...............a je to macek asi bude baculaty po me 😀 😀 😀 ale hlavne ze je zdravy a roste tak jsem zatim pribrala 2,5kg tak snad se to nevysplha na 20kg,jj jsem cetla o maresovi

katrin111
24. čer 2009

rozi kde jsi byla na tom srdicku???ja jedu na fifejdy...........na to detske kardio

asmeena
24. čer 2009

ahoj katrin: takže se broučkovi něco bimbá mezi nožkama? A třeba je to holčička a má tam pupeční šňůru, aby se maskovala. 😀

rozi.nka
24. čer 2009

2,5kg??? 😕 to já mám 7kg nahoře 🙄 ale co hlavně že je macík spokojený a chutná mu tak mu dopřeju 😎
to jsem zvědavá který z těch dvou kluků našich bude větší, Mates už má taky pěkně nastartováno 😀

katrin111
24. čer 2009

ahoj asmenko to jsem si predtim myslela taky jak mi delala utz minule,bylo to jeste male a neslo to moc poznat ale ted to asi fakt je lulik dokonce mi ho i ukazala no cely tatka 😀 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
24. čer 2009

na kardiu jsem byla u nás na poliklinice 😉

asmeena
24. čer 2009

katrin: tak celý taťka? A nechceš nám taky šoupnout novou fotečku? Né taťky ale Domiška. 😀

katrin111
24. čer 2009

rozi zatim jen 2,5kg ale mam tedka apetit jak svina a furt jen zeru tak ty kilca pujdou pekne nahoru,vcera jsem jedla kus vysociny a zajidala jsem to jogurtem 😀 😀 😀

asmeena
24. čer 2009

tak to je katrin super kombinace a nic ti z toho nebylo? A byl ten jogurt aspoň ovocný? 😀

katrin111
24. čer 2009

asmenko radabych ale fotecku tedka nemam reknu v ove at mi nejakou udelaji,moje dr.nedela pekne fotky ona je nema na tom papiru co ma vyjet z utz ale dela to pres tiskarnu a neni to pekne............takze jsem ji uz ani o fotku nerikala

katrin111
24. čer 2009

nn nic a jogurt byl fantazia s kousky cokolady ten muzu.............. 😉

rozi.nka
24. čer 2009

jj, taky bych se jenom cpala. Včera to pro mě bylo nejhorší, kvůi té glukoze jsem nesměla od šesti večera jíst a to byly muka 😠 a dneska mi z toho bylo smaozřejmě špatně 😝 no hnus
já jsem zatím na váze kterou jsem měla než jsem tak moc zhubla, takže se pořád ještě necítím úplně hrozně ale jednou to přijde 😅 a to pak tu váhu nechci vidět 😀
asmee kolegyňka měla štěstí jako blázen 😵

asmeena
24. čer 2009

katrin, tak ten srazík můžeme posunout třeba už na 10.7.?Holky jak vám to se srazíkem vyhovuje?

rozi.nka
24. čer 2009

a co takhle 6.7.? To je státní svátek 😉

asmeena
24. čer 2009

to jsem na jižní moravě

rozi.nka
24. čer 2009

ahá 🙂 já zatím nic nemám, takže je mi to vcelku jedno kdy. zatím teda 😎

katrin111
24. čer 2009

ja nevim holky 8 jedu do ovy a ze by se mi tam chtelo zase hned dalsi den tak to se mi moc nechce ted to cestovani mi neni moc prijemne........na tu cukrovku se netesim mi to stacilo v unoru jak to po me chteli z fertase............

asmeena
24. čer 2009

pápá
tak holky napište komu to vyhovuje 10.7. a komu 11.7. a nebo nadhoďte jiné datum. 😉

katrin111
24. čer 2009

me ani jedno datum je to pres tyden a nemam hlidani a toho 11 ma chlop birthday

asmeena
24. čer 2009

ono to teď bude asi přes prázdniny problematičtější se sejít, protože spousta lidí bude mít dovolené nebo jiné aktiviny.

rozi.nka
24. čer 2009

tak leda nějaký víkend 😉 a nebo já nefim 😀

hnedoocka23
24. čer 2009

ahoj holky 🙂 kaczi u mě prozatí vše ok..první test si udělám v pátek den 8

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru