Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
29. čer 2009

HOlky za chvili zavirame kram 🙂 a ficim koupit milackovi neco k svatku 🙂 a pak jdeme na bazen s neteri,strasne se tesi,tak ji to chci doprat 😅

Tak pekny vecer vsem 🙂

asmeena
29. čer 2009

pápá

hnedoocka23
29. čer 2009

asmeen,až budou fotitelné,testíky sem přidám 🙂 ..asi před hodinou jsem se dozvěděla jednu novinku,která mi není až tak přjemná 😒 ...moje švagrová je těhule asi začátek 2.měsíce....vůbec se nesnažili...řekl mi to manžel,až jsem se v klidu posadila,protože věděl,že mě to nasere a nasralo,je to totiž nespravedlivé 🙄 Ale co..snad se zadaří i nám...
tchýně má dneska 60let a o víkendu slavíme,tak ji to chtějí říct v sobotu..manžovi to řekl jeho brácha už dneska,at nejsme v tu sobotu z toho vyjevení a nasraní,ví že se dýl snažíme a nic,no...

larri
29. čer 2009

Ocko,tak to bude mit tchyne dvojitou radost,svagrova i ty budete tehotne.

Svagrova ma kolik roku a ma nejake deti,ze se nesnazili?

hnedoocka23
29. čer 2009

švagrová má 25let,jsou spolu 6 let..děti nemají..

larri
29. čer 2009

Ja si totiz myslim,ze vim,jak vypada tvuj svagr,ale pokud si to nepletu.Ale uz z drivejsi doby.Mozna,kdybych ho videla,tak budu prekvapena,ze jsem si myslela celou dobu,ze Kraj....vypada jinak. 😀
Ale on neni takovy mlady,ze ne?

hnedoocka23
29. čer 2009

ale jo,přeju jim to...jen je to nespravedlivé,někdo si švihne jedenkrát nebo vysadí antiko a je těhu hned 😅

hnedoocka23
29. čer 2009

manžamá 37l a švager 31l 🙂 možná myslíš toho mojeho 😢

hnedoocka23
29. čer 2009

špatnej smajlík 😀 😀 ( 😢 )

verca777
29. čer 2009

ahoj holky,očko v klidu,znam plno takovych co si to vubec nezaslouží 😖

larri
29. čer 2009

Ocko,to by se musel zmenit nebo ho podle fotky nepoznam.Ja taky kdysi mela 58kg.Kdyz prijedu do Opavy a nekoho dlouho nevidim,tak na sebe koukame.Ale nastesti i ti chlapi pribiraji a na hlave uz toho moc nemaji.
Viz moji spoluzaci. 😉

verca777
29. čer 2009

😀 😀 ahoj larri,hezky si to napsala že chlapi přibiraji a na hlavě nic nemají 😀

larri
29. čer 2009

verco a neni to pravda? Je fakt,ze jsem to ted brala podle spoluzaku.To jsou tatove od rodin a vite kolik spoluzacek ma v dnesni dobe tri deti.Uplne jsem cumela a to prirozene.
Jeden spoluzak ma po umelem holcicku a do dvou let maji prirozene druhou. 😉

asmeena
29. čer 2009

očko: nic si z toho nedělej, ty si taky těhule ale dovedu si představit, jak tě to asi nasralo. Mě by to taky pěkně zvedlo ze židle. 😖

hnedoocka23
29. čer 2009

TAK JSEM ŠOUPLA DNEŠNÍ NEHTÍKY DO ALBA,CO JSEM SI DĚLALA A JEDEN TESTÍK,ALE JE TO ROZMÁZLÉÉÉ 😠 MOŽNÁ NIC ANI NEUVIDÍTE... 🙂

asmeena
29. čer 2009

očko: a nehtíky taky pěkné. Já bych to jednou rukou nezvládla. Levou možná ještě jo, ale pravou bych nedala.

verca777
29. čer 2009

ja jí vidim!!!!! a nadherne nechty 🙂

kacza.b
29. čer 2009

ocko ja taky tu carecku vidim i kdyz trosinku rozmazane 😀 a nehtiky krasny

larri
29. čer 2009

Ocko,ja 12 den nemela na testu nic,az 16 den,to ty budes mit testik nadherne viditelny.
A nestresuj se,ja si jdu zitra pro spatnou zpravu,ale jsem ted v pohode.Datluji tady,nemam vyzehleno,nemam koupelku uklizenou a je mi to jedno. 😉

verca777
29. čer 2009

lari,kašli na to,,tez se mi do ničeho nechce,ja měla dneska cely den v praci,,,a jsem totalně vyvřízena 😝

hnedoocka23
29. čer 2009

holky díky moc....mě dneska bolí celý člověk,od nohou až po záda..ale břicho nebolí,semtam píchne ve vaječnících 😉

larri
29. čer 2009

verco,to vis,ze na to kaslu.Jeste si chci hodit barvu na hlavu a ani to se mi nechce.

kacza.b
29. čer 2009

larri porad na tebe myslim,ja mela po prvnim IVF podobny problem,tak se mi to tak nejak v mysli vratilo. HCG stoupalo,ale ne jak melo. ale i presto me holub tehdy hlidal a doufal.....

hnedoocka23
29. čer 2009

jsou to ale nervy že holky....my si to vůbec takové trápení nezasloužíme..nene

verca777
29. čer 2009

no nervy to jsou,a mě už to nějak přestava bavit,, 😖 na jedne straně to kašlu,nějak bylo nějak bude..a na druhe straně co ja bych dala aspon za jedno dítko,ostatně už sem to tady psala,vím že tady jsou pary,kteří bojují za druhe dtko,ale měli by se každy den modlit že maji doma aspon to jedno,,,,,,,co ani my tady nemame,,,a je mi to jedno jeslti mě odsoudi,,,uplně šumak mi toje, a ne se hroutit že nemužou mit druhe...co mame říkat my ostatní,,to bysme se museli uplně zblaznit

hnedoocka23
29. čer 2009

holky,jdu už do postele..jsem zbitá..testit budu zase odpo zítra 🙂 hezký večír,pápá 😎

verca777
29. čer 2009

a myslim si nechci mluvit za vas co tady pravidelně chodime,,,a ale myslim si že citite to same,,taky byste jasali aspon nad jednim drobečkem,,nic jineho si tady nikdo nepřeje jen mit aspon to jedno,,mam pravdu???

larri
29. čer 2009

Ocko pa a zitra dam vedet.

asmeena
29. čer 2009

verci: souhlasím s tebou, aspoň jedno by mi stačilo, ale už aby to bylo a né pořád čekat a stresovat se.

kacza.b
29. čer 2009

jojo holky jedno dite,jedno jedine a nic vic od zivota uz nechci.....jen to zdravicko at ho vychovam!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru