Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
8. črc 2009

ocko hlavne nemysli na nejhorsi,ta psychika pak ovladacele telo hlavne mysl..............a treba patris mezi ty zeny co pri tehotenstvi spini ci krvaci a mimco v poho donosi...........

hnedoocka23
8. črc 2009

snad jo.......jdu zase do postele

kasa
8. črc 2009

Obrovská gratulace naší nové kompletní rodince,Evi Daneček je nádherný,krásný,až se to dá těžce vyslovit slovy,až jsem se zase rozbrečela.
Od včerejška už po třetí,takže ti Rozinko silně konkuruji.Včera u Jacksona u přímého přenosu,dneska u záznamu,no a teď ,když jsem viděla jak je Daneček nádherné miminko.
Očko,prosím tě nestresuj se zbytečně,Kamča to je moje sestřenice,jak čekala Simonku,tak původně čekala trojčata,a krvácela taky vždycky,když to jedno miminko,odcházelo,nakonec ji p.doktor řekl,že to bylo v pořádku,protože by se nemohli vyvíjet všichni,a mohlo by se stát ,že by nedonosila dnes už krásnou,zdravou Simonku.Tak je dnes ráda,protože taky ji předpovídali ,že nebude mít děti žádné.Uvidíš to bude dobrý,a třeba je vše v pořádku,a jen se čistíš.Hlavně klid. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 .
Jdu si dát kávičku.

asmeena
8. črc 2009

kasi: taky bych si dala kávičku, tak dobrou chuťku

očko: neboj, bude to určitě dobré, věř na předpověď, ta musí vyjít, věřím tomu.

katrin: ty jsi ale číslo, to jsi se teda pořádně nadlábla. Hlavně, když je chuť. 😉

Evi: moc, moc gratuluji, to je dobře, že už to máš za sebou. Daneček je moc krásný chlapák, už máme konečně první Kelišátko - taky jsem radostí uronila nejednu slzičku. 😵

hnedoocka23
8. črc 2009

přidala jsem do alba dnešní testík...
asmeen ty testíky a předpovědi mě drží nad vodou 😉 zítra o půl11 budu volat holky....

asmeena
8. črc 2009

očko: tak doufám, že se tam dovoláš hned napoprvé a nebude tě stresovat to čekání jestli se tam vůbec dovoláš. A kam budeš volat? Do Polanky nebo Olomouce? Oni už dělají vyšetření HCG tady v Polance?

asmeena
8. črc 2009

očko: tak krásný testík, to by bylo, aby z toho nic nebylo, aspoň jedno tam určitě bude.

hnedoocka23
8. črc 2009

asmeen do Olmíku..polanka je tedkom zavřená měsíc...snad se dovolám...

asmeena
8. črc 2009

aha, takže ty jsi dnes byla v Olomouci? Jsem vás moc nedočítala, jste strašně udrbané
A jenom dotaz, Evča dnes rodila přirozeně nebo císařem?

hnedoocka23
8. črc 2009

jo v Olmíku a další týden jedeme zase 😒 tu cestu nesnáším!!!
Evička byla na císaři,špatně ji změřili pánev,nebyla připravená,Daník byl velký

asmeena
8. črc 2009

jsem si právě říkala, ale hlavně že už to má za sebou a jsou oba vpořádku.

hnedoocka23
8. črc 2009

jojo..jsem moc ráda,že je vše u nich v pořádku... 😵 😵 😵 jdu do postele zase..holky,zítra tfuj tfuj tfuj 😅 pápápápá

kasa
8. črc 2009

Očko tak ta fotečka byť je dost tmavá,tak je s ní jasné ,že těhulka jsi.Takže opravdu se usmívej a užívej si ten krásný pocit,a nesmutni a nestresuj se,to by mohlo mimuškám ublížit.Takže 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵

asmeena
8. črc 2009

kasi: jaká byla kávička?

holky co s tím srazíkem tuto sobotu? Klapne to?

kasa
8. črc 2009

Asmenko,tak si dej kávičku taky,já to v práci stihám jen s vyplazeným jazykem,tak to mám doma vždycky za odměnu jako vzpruhu.A co podnikáš?Bulela jsi taky u Jacksona?Bylo to nádherné,byť to nebyl můj idol,písničky a tanečník byl úžasný a pro děti a charitu toho udělal taky opravdu hodně.No ,ale jak mluvila jeho dcera to už jsem se neudržela a řvala jako amina.

asmeena
8. črc 2009

asi bych taky bečela, koukala jsem se ale jenom chvilku a pak jsem to zabalila. Jsem teď po tom prodlouženém víkendu nějaká unavená - asi jsem měla nadmíru čerstvého vzduchu.
😉

kasa
8. črc 2009

Kávička je vždycky výborná,už se těším někdy na kávičku s vámi keliškami,ale tuto sobotu určitě nedorazím odjíždím na dovču,alis minitábor se spoustou dětí a jejich maminek a mých kamarádek,no a mým Peťou,bude asi jediný chlap mezi tolika ženskýma a dětmi,tak doufám,že to ustojí. 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 .Prý,když tak uteče na hřiby do lesa. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kasa
8. črc 2009

I když já jsem cíťa a rozbrečí mě každá maličkost. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .Peťa se mi vždycky směje,včera byl naštěstí na noční. 😀 😀 😀 😀

asmeena
8. črc 2009

jo to znám, vždycky když vím, že se budu dívat na něco smutného, tak manželovi zakážu aby se mi řehtal, protože se pak trapně vyptává, jestli brečím (hlavně když to vidí a ještě se tak blbě ptá, to mě pak rozbrečí ještě víc)
jojo, vlastně vím, že jdeš na ten tábor. Uvidíš, že na Peťovi budou potom děcka viset a pochybuju, že pak bude moci pláchnout do lesa. 😀

asmeena
8. črc 2009

tak dobře holky, pro tento sobotní srazík nikdo moc nadšený nebyl, takže budu čekat další termínky. 😉

asmeena
8. črc 2009

kasi a kdy odjíždíte?

kasa
8. črc 2009

No a toho se už budu moci účastnit i já.Hurá.To si taky myslím,hlavně holky od kamarádky co to pořádá a co nás ukecala.To bude strejdo já chci kolotoč a jak to uvidi jedni budou chtít druzí a už to pojede.Ještě,že děti miluje a nevadí mu to. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Jinak by toasi nedal.Mělo jet víc tatínků,ale akonec to vzdali a jedou jen maminky.A my co se budeme snažit zasít semínko. 🙂 🙂 🙂 🙂

kasa
8. črc 2009

No v sobotu a přijedeme zase v sobotu-11.7-18.7 už to potřebuji jako sůl. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Už mi v práci vadí všichni a všechno. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Dneska jsem se chytla ze všema a to jsem jinak úplný kliďas. 🙂 🙂 🙂 🙂

kasa
8. črc 2009

jdu koukat na telku s Peťou. 🙂 🙂 🙂 🙂

asmeena
8. črc 2009

tak to je fajn,už jenom dva dny a jedete, bude to sice asi dost vytížený týden, ale určitě jinak než normálně v práci.
To my jsme teď o víkendu taky zasévali semínko a protože jsme byli s našima v jednom pokoji, tak jsme s manžou vyrazili na louku, ale nevšimli jsme si, že ležíme kousek od kolejí a v tom nejlepším jel vlak a manža se lekl a už z toho pak nebylo nic. 😀

kasa
8. črc 2009

To znám ,leknutí je nejhorší pro semínka,my jeli před 14 dny zbytečně do Olmiku po tom co našim ráno vykradli auto a neměl nás tam kdo dovést,nakonec jsme dorazili,ale nic z inseminace nebylo,nebyli semínka,teď už jsme jištěni v bance. 🙂 🙂 🙂 .Vidím to na inseminaci pokuď to půjde po laparce v srpnu a září, a v listopadu pokuď by nrbyl nějaký vážný problém tak IVF.Tak uvidíme.Už jsem s dětí nemocná,mooooc mi chybí,je to to jediné co nám chybí ke štěstí. ☹

asmeena
8. črc 2009

jo, to znám, to máme ten samý broblém všechny tady, některé ale čekají už teda šílenou řádku let. Snad se na nás štěstí usměje co nejdříve.
A jak máte spermoušky v bance?

kasa
8. črc 2009

Jdu se podívat na toho našeho malého marodo,nějak mu dneska není dobře,asi se přežral a má zácpu.Tedy naš miláček králíček. ☹

kasa
8. črc 2009

Tedy ve spermobance,zmražené na dva pokusy.

kasa
8. črc 2009

My sice se pokoušíme necelé 2 roky,ale zase nejsme nejmladší,já jsem ročník stejný jako Romča 78,a Peťovi je 39,ale musíme si pohnout hlavně kvůli tomu strašáku dřívějšímu přechodu co máme v rodině. ☹ ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru