Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
6. dub 2009

jinak asmee nevim kolik mel spermijek prvne mel 33.mil a po promyti nevim a pak mel 19.mil spermijek a po promyti zase nevim jen pohyblive byli asi na nejakych 68 procent

j.cien
6. dub 2009

Asmee a jestli budu mit urodicku...to vi jen panbu...a Kajos se tvaril,ze jsem uplne blba,ze chci ten sprosty Fostomon...pripadalo mi,ze jsem ho tim nastvala...

j.cien
6. dub 2009

¨KAtrin ty jedna TEHULE !Tak ty uz mas fotecku!!!No to je parada!!!!!!!!!!! 😉

katrin111
6. dub 2009

takze jsem uz evi rozhodnuta ze priste podepisu holubovi reverz............mela jsem to udelat uz dneska........a ve kterem tydnu jsi evi od nich odesla????

katrin111
6. dub 2009

ahoj marti,jj mam..........ale mam nervy zrovna to tu pisu...............

asmeena
6. dub 2009

cien: nic jsem nezhubla. 😠 akorát to umím občas maskovat 😉
a to jestli se to nestihne, tak to se snad nestane. Když už začneš stimulovat, tak to ještě vadí, že třeba ET bude později?

katrin111
6. dub 2009

evi tys byla pacientka od holuba????

asmeena
6. dub 2009

katrin: já myslím, že se snad nic nestane, když odejdeš ke svému gyndaři už teď.

verca777
6. dub 2009

no ja marti čumim...to ma nějakou omezenou dobu to schvalení???,

katrin111
6. dub 2009

takze se nemam objednat na priste za ty 3.tydny?????nejradsi bych sla hned ke sve gyndarce

evcaa
6. dub 2009

jj katrin od toho debila a odchazela jsem kolem toho 10 - 11 tt asi tak jako ty byla to fakt strasna fura penez dle meho nazoru maji mit tehulky prohlidky zdarma a ne platit no jo potrebuji nejak zaplatit opravu lazenskeho domu v polance

asmeena
6. dub 2009

a co by se katrin jako stalo, kdyby jsi tam už nepřišla?

katrin111
6. dub 2009

asi zitra zajdu na gyndu k moji doktorce a vse ji povim jak se veci maj.................

asmeena
6. dub 2009

zrovna jsem na to evci myslela dnes jak jsem byla v Polance na IUI, že ten barák musel stát fůru peněz.

evcaa
6. dub 2009

hele katrin ja pockala na srdevcni akci zavolala jsem svemu dr a domluvila si termin a v polance jsem rekla ze odchazim naces se holub nasral a rekl mi at si to jdu odrodit na pole ale to uz jsem tu psala nekolikrat

verca777
6. dub 2009

nazdar karin sem psala že sem viděla nadhernou tečku mimiško,,,krasna tečka,,,a už chci taky takovou tetčku a určitě nejneom ja))) 🙂

j.cien
6. dub 2009

No prave ze to jako VADI,ten ET pry MUSI byt do posledniho dne platnosti toho schvaleni...to plati jen 3 mesice.
Ale to si maji hlidat ONI,ja jsem ani nevedela,ze to mam jen do 24.4!!
U pojistovny 111 to pry je velky problem,tak doufam¨,ze mi to neodflaknou...jen proto,aby se vesli do datumu 😠

katrin111
6. dub 2009

jj evi tak jak ja by to tak vyslo ty tydny............ja nevim asmen co by se stalo.stejne s kajou uz nejspis nebudu..........asi seru na polanku.........neudelaji nic.zitra se poptam me gynekolozky jestli potrebuje od nich nejake dokumenty a uvidim ne?????co myslite????

evcaa
6. dub 2009

jj asme a to jim bobecci platite i ja jsem neco malo prispela ale nelituji mam Danecka

verca777
6. dub 2009

no marti a od kdy pak pichaš ty injekce??,dnéska je to maš čas 18 dnu

j.cien
6. dub 2009

Verco tak ty uz mas jistotu,ze to nevyslo 😒 to je teda v pr....u tebe jsem si byla jista,ze to klapne¨,kdyz jsi tak v poho psychicky...to ja jsem vystresovana protivna hysterka....a jak rikal dnes Kaja,ze jsem INFORMOVANY LAIK a to ze je pry nejhorsi 😀 😀

katrin111
6. dub 2009

tak akce srdecni byla dobra rikal......rikal zdravy silny plod......jj verus ja vim cetla jsem to diky a neboj vsechny se dockate 😉 😉 😉 verim tomu............

evcaa
6. dub 2009

katrin domluv si svou gyndarku ja zadne papiry nepotrebovala a do polanky jen zavolej ze uz jsi v peci sve lekarky ze se nemas jak dostavat do polanky na kontroly atd

verca777
6. dub 2009

dívej katrin ta ma znama co chodila do fakultky,,,tak ted byla po měsící na prvnim ultrazvuku a už ji přendali ke svemu doktorovi

katrin111
6. dub 2009

fakt nechapu o co jim jde...........myslim ze nas gyndar nas ohlida tak stejne jak oni a jeste zadarmo a mam to coby kamenem dohodil

evcaa
6. dub 2009

ja holky koncim musim predat komp milackovi ale zaslouzi si to dela tooho furu tak at si zahraje 😀 😀

j.cien
6. dub 2009

Verco od zitra strikam Synarel,pristi tyden ve ST kontr.,UZV,krev+spermio a pak az Fostimon.......no proste to nestihnu!!!!!!!!

asmeena
6. dub 2009

kdybych měla mimi, tak bych asi taky nelitovala, ale takhle už mě to nebaví.

Cien: jak to tak znám, oni v tom mají bordel, tak si ani nevšimnou, že ET bude po termínu a peníze po tobě určitě chtít nebudou.
Dnes jsem se ptala Káji, jestli mi udělají výpis z dokumentace, že tam teď tak rok chodit nebudu, tak kdyby se to někde ztratilo, ať mám zálohu. Tak mi řekl, že to vydává jen pro potřeby praktického gynekologa nebo kdybych přecházela k jinému CARu, ale jen tak pro mě né, že to mají oni v Polance (teda v Olmiku). Tak jsem mu řekla, že se mi už stalo, jak jsem po půl roce volala do Ferťasu, že mi řekli, jestli tam mají vůbec moji dokumentaci. Tak mi řekl, že ztratit ji neztratí, jenom bude možná založená v archivu.

evcaa
6. dub 2009

cienko stihnes oni si poradi neboj nepripravi se o penizky treba ti foliky porostou ukazkove 😉 😉

verca777
6. dub 2009

😀 😀 😀 jo ja mam jistotu)))))a to mi dneska taky říkal kaja že jsem laik,,ser na to,,,a pak sem se blblě ptala a ptala tak se asi nasral a řekl že bych měla zhubnout 😀 😀 a o tom prodlouženi kultivace mi říkal to same,,se nedivim že byl dneska nějaky divny,,když si ho rano vyvtočila ty!!!!!!!!!!!!! jako neinformovany laik 😀 😀 😀 a hlavně nestresuj to nesmíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru