Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
6. zář 2009

do školy se mu jít chtělo,ale moje nervy už mi to začlo,myslím,že malý má ještě prázdniny. 🙂

asmeena
6. zář 2009

jo tak to věřím, máš teď asi dost práce, že?

asmeena
6. zář 2009

A v práci rony dobré? Jak ty tam máš smlouvu? Děláš na určito?

rona2
autor
6. zář 2009

V práci jsem spokojená je tam sranda ani se míi někdy nechce domů.A smlouvu mám na rok.

asmeena
6. zář 2009

Holky to snad není ani pravda, Pajda (pamatujete ještě na ni), podle koníka už je 30tt. To tak strašně letí.

rona2
autor
6. zář 2009

Ty brďo to tak všechno letí.A nevíte co Kat?

rona2
autor
6. zář 2009

Však Rozinka a Katrinka už to mají taky za pár... 😉

j.cien
6. zář 2009

jj,mne to tehu vsech holek strasne leti!!Vsak jen nase ROzi a Katrinka!!!Uz jim porod klepe na dvere 😀 😀

asmeena
6. zář 2009

nedávno na srazíku nám rozi ukazovala flíček na UTZ a už budou mít s katrin broučky brzy doma.

asmeena
6. zář 2009

cien: neboj, to tvé taky brzy uletí. Na další srazík půjde nejdřív tvůj pupík a pak ty 😀

rona2
autor
6. zář 2009

cien neboj taky ti to uletí a prcci budou doma. 😉

rona2
autor
6. zář 2009

Holky jdu se na chvilku odtud odtrhnout,musím nachystat malému sváču do školy a nahnat ho do koupelny a začíná superstar tak asi kuknu.

asmeena
6. zář 2009

taky končím, jdu nachystat svačinu do práce 😀 a osprchovat se. 😉
cien: tak zítra hodně elánu do pracovního dne

asmeena
6. zář 2009

a všem taky úspěšné vykročení do nového pracovního týdne.

j.cien
6. zář 2009

Jj,to je docela mozne,jen aby ten pupik ,co vejde prede mnou byl TEHUpupik a ne spekoun 😀 😀 😀
holky jdu trochu poklidit,ale predtim poradne nachlastat..meli jsme cinu na obed a asi tam bylo siiiilene moc soli nebo co,uz jsem vypila litr vody a furt tak hrozna zizen!

kasa
6. zář 2009

Tak vidím ,že jsem tu chvilku nebyla ,a hezky seto rozjelo,na příští srazík už nás doufám dorazí víc těhu.A dorazím už aji já.Nic jdu koukat na superstár.
Radulko ,medvídek měl úspěch veliký. 😀 😀 😀

kasa
6. zář 2009

A zítra už do akce. 😀

petra123
6. zář 2009

čauky holky dneska super neděle udělali jsme pořadek na zahhardě i když to pořad nevypada ale aspon trochu porobené ale jinak MS nikde za jak dlouho po vysazení to dostanu ja myslela že na upravení cyklu???asi ne pro mě 😀 poslední prašek ve čtvrtek odpoeldne a měla jsem to dostat v pátek a nic jinak břicho pobolívá tak nevím a test se mi zdá dělat zbytečné ☹

bellka
6. zář 2009

Berušky, asi už spinuškáte, tak vám přeju dobrou nocku a krásné sníky🙂 jsem koukala a musela se smát těm klikihákům. Psala jsem, že 12. 9. mám volníčkooo, můžu někoho poprosit, ať mě připíše na srazík? Přes telefon to nevložím, děkujiii🙂 Cien, Luciku, pěkně pupíčkujte. Bobinko, kde jsi? Petro, každému Utrouš působí jinak. Pěkně se vyspinkejte, berušky, a zítra šťastný vstup do nového týdne🙂

rona2
autor
6. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček
j.cien
Belka

V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim

rona2
autor
6. zář 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček
jcien
Radule
Bellka

V restauraci Stolárna.

holky pripiste se prosiiiiiiiiiiiim

bellka
6. zář 2009

Roni ahoj, mocinky Ti děkujuuu🙂

rona2
autor
6. zář 2009

Tak snad jsem našla ty správné tabulky a pokud né tak se dopište kelišky.

Dobrou noc.
😉

radule82
6. zář 2009

Jé Belli, tak to je super, že přijdeš na srazík!!!!

Kasi, paráda, to pak člověk má mnohdy ještě větší radost než obdarovaný, když se trefí a vidí opravdickou radost... 🙂))

My ted přijeliz Havírova, tak hned peláším do postýlky, pač už v pět mi zas bude řvát budík at vstává :(((

Tak pěknou dobrou noc 🙂) paaaa

rona2
autor
6. zář 2009

Já teď dočetla naše drby a koukla na ten car apolinář a to se ani nedá číst.
Každá si mele svou a asi ani ta jedna holčina nechápe co píše a snaží se vysvětlit ta druhá.To je síla. 😝

rona2
autor
6. zář 2009

Bell není zač. 😉

kasa
7. zář 2009

Krásný den všem.Tak a dneska už do akce. 😀 .Jsem zvědavá co se dovím a doufám,že do 3 už k inseminaci dojde.

kasa
7. zář 2009

Jinak už na srazu naplánujte další ať se můžu účastnit taky.Ráda vás všechny poznám. 😀 😀 😀

j.cien
7. zář 2009

Krasne pondelicko Kelisky 🙂 uz jsem v praci 😉

bellka
7. zář 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju krásný pondělní den a šťastný vstup do nového týdneee😉 Cien, hlavně nepřeháněj a v klidečku s mimuškama🙂 Kaši, hlavně dobré pořízení, ať je všechno v pořádku a jde to podle plánu🙂 Bobinkooo, kdepak jsi? Capenko, taky pěkně pupíčkuj😉 všem pracujícím, ať to hezky utíká🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru