Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
11. zář 2009

😉 tesiiiiiiiiiiiiiiim se na vaaaaaaaaaaaaaaaaas 🙂

radule82
11. zář 2009

Myslím, že tohle je ta pizzerie

http://www.pizzeria-max.cz

radule82
11. zář 2009

Já taky 🙂)))) a kdy jste se naposledy viděly?

j.cien
11. zář 2009

Radulko ja ti ani presne nevim..ale srazik byl posledni snad nekdy na jare...?

katrin111
11. zář 2009

ahoj holky mam pocit ze ta pizzerka je objednana mezi 15 30 az 16h............a u elanu teda pod nim na parkovisti se sejdeme do te 15 30 a napiste kdo vsechno bude cekat u elanu at tam zbytecne necekame....jen vim ze marta pojede primo k te pizzerce.....

radule82
11. zář 2009

Katrinko, já taky dorazím až přímo do pizzerky 🙂

katrin111
11. zář 2009

ok radul.snad se ostatni jeste dneska na konika pripoji at mame jasno.........ja s romcou prijedem k tomu elanu na to parkoviste.........

katrin111
11. zář 2009

holky a budete cekat asi pred pizzerkou ne???nebo vevnitr???

radule82
11. zář 2009

no já půjdu dovnitř.... pojedu tak abych tam byla na 16 hodinu, takže počítám, že už tam budete 🙂

katrin111
11. zář 2009

jj ok..........a mame ten salonek,nevis????ja nic nevim..........

radule82
11. zář 2009

jj katrin, celý salonek jen pro nás a nekuřácký 😉

katrin111
11. zář 2009

takze super.........se tesim na zitrek skoda ze ta asmenka nepujde..snad nikdo dalsi to neodrekne........

j.cien
11. zář 2009

huraaaaaaaaaa nekuracky salonek jen pro Kelisky!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

katrin111
11. zář 2009

jj holky pro dnesek se loucim jutro jeste nakouknu a odpoledne paaaaaaaaaaaaaaaaa

j.cien
11. zář 2009

Dobrou Katrinko a jutro taky kouknu,pac budu v rachote a to by byl hrich nekonikovat v pracovni dobe 😀 😀

j.cien
11. zář 2009

Dobrou holky,uz to take balim,vycuram Kerinku a jdu do pelisku 😉

bellka
11. zář 2009

Berušky ahoj, teď jsem si konečně sedla na tu svoji unavenou dupu, OMG. Asmeenku nakonec ta chřipka skolila? Hlavně ať je zdravá na stimulku. Radulko, jestli se nemáš jak dostat, přijedu pro Tebe. Já přijedu k Elánuuu😉 jdu vás dočíst.

radule82
11. zář 2009

Ahoj Belisku, jsi moc hodná, ale domluvila jsem se s Alešem, že si vezmu autíčko, takže v poho dofrčím na místo určení 🙂)

asmeena
11. zář 2009

bell: no neskolila mě chřipka, mám jen rýmu, ale nerada bych holky nakazila. Moc mě to mrzí, to je jako zákon schválnosti. ☹

bellka
11. zář 2009

Asmeenko, tak se pěkně vylež🙂 Capenko, věř těm svým morulkám, držím všechno co mám. Beruško, jejda, to by bylo něco, kdyby byly na testíku //, OMG. Cien, už se nemůžeš dočkat UTZ, viď? Budou tam obě bubliňátka, si myslím😉

radule82
11. zář 2009

Holky tak já už taky pro dnešek končím, a zítra se uvidíííme, tak paaaa 😉 a dobrou noc přeji 🙂

bellka
11. zář 2009

Berušky, taky jdu do hajan, ať jsem zítra fit😉 přeju vám všem dobrou nocičku a krásné sníkyyy🙂 papapa zítraaa, berušky🙂

asmeena
11. zář 2009

Užijte si holky zítra srazík.

adrim
11. zář 2009

Ahojky holky,na koníka nakukuji od včera,mrkla jsem na diskuzi o Fertimedu - chodím do Polanky, zatím 2. IUI a vidím,že domlouváte srazík v maxu,já bydlím skoro u něj 🙂 Chodíte tady všichni do Polanky? A jsou tu i nějaké těhulky nebo pouze snažilky?

asmeena
11. zář 2009

ahoj adrim, vítej mezi námi. jsou tady jak snažilky, tak těhulky i maminka. 😵

asmeena
11. zář 2009

vlastně maminky, jsou tu holky co mají děti i přirozeně. 😉

asmeena
11. zář 2009

já myslím, že se klidně můžeš k holkám na srazík připojit.

adrim
11. zář 2009

Jé Asmeen to ne, to já bych se připojila až bychom se trochu znaly 🙂 A je vás tu hodně z Havířova? Já jsem také maminka - přirozeně,ale bylo to hodně velké štěstí,byli jsme odeslání hned na IVF po spg... A zadařilo se. Teď chceme druhé mimi a snažíme se rok a půl.

asmeena
11. zář 2009

nechápu, jak přirozeně,, když jsi byla odeslána na IVF? My se snažíme 3 a půl roku.

adrim
11. zář 2009

No muž měl i azoospermie...tak proto nás poslali na ivf,ale předtím jsme museli podstoupit genetiku,on různá vyšetření urologie, endokrinologie - tam mu zjistili problém,ale stejně dr. nevěřil,že by se mu to mohlo zlepšit. Objednal nás hned do caru - tehdy ještě do gyncentra a já právě otěhotněla. Teď při druhém je to spg lepší,ale pořád podprůměr,u mě zatím nebyl zjištěn žádný problém.Tři a půl roku je dlouhá doba, u vás je nějaký zjištěný problém? Už si byla na IVF? Nám ho teď pořád doporučují více než IUI kvůli toho spg. Ale taky v koutku duše věřím,že by se mohlo zase zadařit...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru