Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

adrim
24. zář 2009

No mě zatím věk netlačí (mám čerstvých 30),ale touha ano 🙂 A u vás prokázali nějaký problém?

adrim
24. zář 2009

Jinak nám taky Sobek na pohovoru řekl, že nemá rád dvojčata. Právě jsem nepochopila jak to myslel. My se ptali u IUI na šanci vícečetného těhu (protože 1 raubíře máme) a řekl tohle 😨

bobinka1
24. zář 2009

no jeden vaječník mi nefunguje,netvoří se mi vajíčka a partner má špatný spermio ,no přirozeně by to možná vyšlo zázrakem,ale na to jsme nechtěli čekat,partner je starší 😉

bobinka1
24. zář 2009

no taky bych chtěla jedno,když už doma máme,ale po tom všem jsme si řekli,že klidně i ty dvojky

bobinka1
24. zář 2009

utíkám do školky,zatím se mějte 😉

adrim
24. zář 2009

manžel má taky špatné spg a mě začali kontrolovat až ve ferťasu. Jeden měsíc ovulka byla a druhý právě ne,tak kdoví jak to je i se mnou..

rozi.nka
24. zář 2009

tak už jsme po obídku, postel mám převlečenou, prádlo visí a další se pere 🙂
konečně chystám tašku do porodky, na naléhání okolí... 😀

j.cien
24. zář 2009

Ahoj Kelisky 🙂 dnes jsem vas zanedbala..tak se omlouvam,dopo jsem byla s Kerkou v lese a pak jsem tu mela mamku.Petr je dnes cely den pracovne na Slovensku,prijede az pozde vecer.

Bobi krasne ciselko!!!Moc moc gratuluji a preji ti priste ta 2 srdcika 😉 Smil neskutecne obdivuji a uprimne priznavam,ze bych to asi nezvladla bez pomoci,starat se o 3malicke deti najednou..ale kdyz musis,tak musis 😉 a kazdopadne je super,ze jsou holky v poradku a zdrave!!!

Rozi,takze ty uz jsi pripravena,nabalena...to je neskutecne,jak to tvoje tehu uteklo!!!!za par dnu mas po porodu a zlaticko Rozinacka u sebe 😉 🙂

Evco to je parada,jak si to materstvi vychutnavas!!uplne z tebe to citim,jak moc jsi s Danikem stastna!!
Evi prosim te,nepamatujes si,jestli ti pak snizovali Utrogestan?Ja mam ted brat uz jen 3x1..predtim jsem brala 3x2 a bojim se,jestli mi to nesnizuje moc brzy...

asmeena
24. zář 2009

ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a popřát pěkný víkend. Zítra jedeme do Jeseníku, budu slavit s kamarádkou její třicáté narozeniny, tak pro ni vymýšlím překvapení. Dostane 30 dárků a podle čísel z klobouku si je bude vybírat a ke každému dárku má napsanou básničku. Ještě to musím dopilovat, tak už na vás bohužel dnes nebudu mít čas. Asi až po víkendu.

Bobi: gratulka....!!!!!! 😵

j.cien
24. zář 2009

Teda Kelisky..se dneska flakate!! 😠

Asmee uzij si vikend vJesu 😉

asmeena
24. zář 2009

Tak jsem teď dodělala dárečky a vymyslela ke každému tu básničku, že jsem teď totálně vyšťavená. Jdu do hajan. Dobrou.

rozi.nka
25. zář 2009

kelišky koukám, že dneska to tu zase žije 😠
nemyslete si, že když se těhotní tak už se nebude psát 😀 😀
já už jsem dneska byla v obchůdku, zase peru a budu žehlit 🙂 taška je sbalená a pupík si dělá co chce, střídavě bolí a nebolí, tož kdo se v tom má vyznat 🙄 😀
přeju vám krásný sluníčkový den 😎

j.cien
25. zář 2009

Ahoojky 🙂 teda se flakate-vic nez vcera 😠
Ja dnes od rana peru a susim to s radosti venku 😠 🙂 vecer jsem sezrala s ohromnou chuti asi litr!!zelnacky 😀 😀 a pak mi bylo zle celou noc...a dnes na obed jsem si dala ten zbytek...ten druhy litr 😀 😀 😀

rozi.nka
25. zář 2009

ahoj cien, teda zelňačku bych si taky dala a snědla bych klidně dva litry 😵 😀
já jsem si dala včera na večeři chleba s paštikou, cibulí a paprikou, zapila jsem to půl litrem kakaa a v noci mě pálila žáha 😅 🙄 no ale stálo to za to, byla to mňamka 😉

katrin111
25. zář 2009

cauky baby teda tady to dneska fakt vazne.....ja jsem vcera na vecu sezrala 2 chleby s maslem a tvaruzkama 😀 to bylo dobryyyyyyyyy..a zelnacku bych si teda taky dala..........na viken d udelam svickovou a v pondeli budou rizky kureci a domaci brambor.salat...........babicka mi ho prijde v nedeli udelat 😵

katrin111
25. zář 2009

jo rozi na urychleni porodu je pry dobra coca cola original ne zadna smejdka.....je to pry ioverena rikala to porod.asistentka kamosce tak si taky colu k porodu koupim..........

katrin111
25. zář 2009

melo tam byt proverene

rozi.nka
25. zář 2009

katrin tak to nevím, ptž colu jsem zrovna včera pila a nic, nemluvě o tom, že ji piju v průběhu těhu... to byla asi jen náhoda, né 😕 i když jak to myslíš? urychlení nebo vyvolání?
já jsem zrovna dnes četla tu diskuzi o koktejlu na vyvolání, s ricinovým olejem... 😉 do pár hodin se to rozjede 😕 no zatím to nechávám tak, uvidím co bude na příští kontrole 😎

katrin111
25. zář 2009

nn az jak budes rodit jako kontrakce budes mit tak to pry urychluje............od kamosky znama mela nejake homeopatika a púo nich hnedka porodila.prijali ji do porodky tam ji rekli ze to jeste nebude tak ona rika chlapovi at ji je da ty homeopata a strasne rychle se ji rozjel porod tak bych je taky chtela............

rozi.nka
25. zář 2009

kurde ty mi dáváš, taky chci rychlý porod 🙂
no já musím říct, že dost věřím i tomu maliníku, piju ho týden a už se otvírám, přitom termín mám až za tři týdny.. takže na tom určitě taky něco bude 😉
no colu si ještě přibalím... 😀

katrin111
25. zář 2009

fuj ten koktejl nevypada vabne.............asi bych se toho bala jeste s alkoholem 😝 to je na posrani.ja taky budu pit ten malinikovy caj............od 36.tt se pije ne???a je sypany nebo porcovany?????

katrin111
25. zář 2009

ty rozi tu materskou jdes vyrizovat na kontaktni nebo na socialku??ja jsem ted zmatena pac mi na pracaku baba rekla ze na socialce a mamka mi na kontaktu uz vyzvedla papir na porodne a je tam i zadost o rodicovak i priloha ze na kolik let to chci ale me na pracaku rekla ze ja to mam dane na 4roky pac jsem po skonceni materske nepracovala.........

rozi.nka
25. zář 2009

jj od 36 a můžeš i od 34, já jsem začla 36. mám doma porcovaný a myslím, že je to lepší na přípravu, jen necháš tři minuty vyluhovat v 250ml a piješ 2-3x denně. Jednou jsem na to zapomněla celý den, tak jsem si večer uvařila a vypila najednou 0,5l a večer mě bolelo břicho 😀
teď jsem skákala chvíli na balonu a cítím jak je malý úplně dole když se vrtí 😕 no dneska večer na to s taťkou asi hupnem když je před náma ten prodloužený víkend a děj se vůle boží 😉 😀

rozi.nka
25. zář 2009

no já nevím co je kontakt, byla jsem tady u nás na sociálce kde se vyřizují přídavky a takové věci

katrin111
25. zář 2009

radsi az od toho 36.tt kurde mam strach ja to budu oddalovat............jj pekne matyska poskadlete 😀 😀 😀 😀 😀 taky si rikam ze od 1.11.taky nato konecne vlitnem ale vim ze budu mit strach....z porodu............kurde ty ho chces vypustit na svet jeste dneska co??????????? 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
25. zář 2009

pridavky,porodne a pod se vyrizuje na kontaktnim................kuwa ja si tam nekdy zajedu a poptam se bo jsem z toho chuj

rozi.nka
25. zář 2009

já mám a nemám strach z porodu, vím že jednou to stejně přijde a proč to oddalovat 😀
radši ať se narodí už teď pokud je na to připravený a nemá moc velkou váhu, než aby se tam vyvaloval a pak bych rodila 4kilového macka 😕 vím, že je ještě čas, proto to nijak nehrotím a neženu to silou. zkusíme babské rady a pokud je ready tak půjde, pokud ne tak tam zůstane 😉
a kdyby vykoukl už dneska tak má Kuba ušetřené tři dny dovolené 😀 😀 ale to jen tak na okraj... 😅 😀

rozi.nka
25. zář 2009

tak si tam jen zavolej, najdi na netu číslo a zeptej se, na co se tam vláčet 😉

katrin111
25. zář 2009

jj to jo............ 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru