Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
7. říj 2009

pod nulou to není, ale zajímalo by mě z čeho byl namrzlí ten okurek a i mrkev. 😖 Už jsem to v lednici stáhla, ať to tolik nechladí, ale ještě jsem se s tím nesetkala a to tu ledničku máme teprve asi 2 roky.

asmeena
7. říj 2009

a ptala jsem se sestřičky, jestli mám ten fostimon píchnout do zadku a ona mi řekla, že né že do břicha, tak to byla pro mě novinka.

asmeena
7. říj 2009

Marti to je fajn, že čekáš dvojčátka. Já chci taky dvojčátka 😵 Budu mít hned v závěsu po tobě a budu pak od tebe odkupovat oblečky 😀

j.cien
7. říj 2009

JJ,mne se take stalo,ze mi dole v tom supliku zmrzla zelenina...musela jsem to rozmrazit,i kdyz je udajne samorozmrazovaci...a pak uz to bylo OK 😉

No Fostak se da aplikovat jak do svalu,tak podkozne..ale myslim,ze kvuli vstrebavani se uprednostnuje ta aplikace do svalu...ja jsem docela masochista,sama jsem si pichala do zadku vse,vcetne Agolutinu a ten bolel pekelne 😀 😀 ,ale to mi fakt nevadi 😀

asmeena
7. říj 2009

ty jsi šílená, tak to já bych nedala, zítra ráno mě to do břicha bude píchat manžel. Věřím, že bych to zvládla, ale musím ho do toho taky trošku zasvětit, ať si nemyslí, že tu stimulaci bude mít jen tak lehkou. 😉

j.cien
7. říj 2009

As,jj ,je to uzasne!!Jen je pred nama jeste dlooouha cesta a modlim se,aby na konci byla 2 zdrava miminka 🙂
Skoda,ze sem uz nechodi Sweety,docela rada bych se ji ptala,jak to cele probiha,jak to snasi,kolik pribira...a tak vsechno,ona take ceka dvojicky 😉

asmeena
7. říj 2009

a tak si ji vyhledej ve vyhledávači - třeba jen chodí na jiné téma

j.cien
7. říj 2009

jj,v tom jsem fakt asi sadista,radeji sama 😀 😀 sestra ve Fertasu mi to ocividne neverila,ze si picham Agolutin sama 😀 😀 do zadku 😀

Tak preji zitra stastne pichanicko a hlavne pak opatrne jedte,az pojedes na OPU,byla by skoda je nekde cestou vytrepat...stejne cumim,ze si to tak troufnul Machac spocitat,z jedineho UZV,kdy bude OPU...asi ma fakt velke zkusenosti 😉

j.cien
7. říj 2009

As jsem tupec,v jakem vyhledavaci???To se da??

asmeena
7. říj 2009

no, ale podle toho kdy mívám ovulku, tak by to mělo klapnout. On to tak odpočítal by očko. Včera jsem měla prý folíky 10mm a denně přirostou o 2 mm, tak prý to na pondělí bude. 😀

j.cien
7. říj 2009

Asi vi,co dela..budu drzet palce,at jsou vsechny zrale!!!!Mne jich napocital Kajos 18 a nakonec bylo "jen"6zralych vajicek...coz je tretina..se mi to zdalo,jakoze jsem jeste mela treba den navic pichat...ze to bylo brzy...ale kdo vi..

asmeena
7. říj 2009

hele, ty už to nepotřebuješ, to málo ti naprosto stačilo 😵 😀
A mně by stačily dvě (i jedno), ale dvojčátka bych asi chtěla - i když si nedokážu představit, jak bych se dvěma chodila na tom našem úzkém schodišti do sklepa pro kočár a pak úzkýma dveřma ven z baráku 😠 Bych musela asi počkat až by přišel manžel z práce a pak by se šlo teprve na prochajdu 😀

Ježiš co já už neřeším, přitom teprve stimuluju 😀

asmeena
7. říj 2009

Pro dnešek se loučím, jdu koukat na telku. 🙂

j.cien
7. říj 2009

Holky dobrou nocku,jsem nejaka marna,jdu se asi zakuklit 😉 je mi blbe od zaludku,mam hlad,ale vim,ze kdyz se najim-bude to jeste horsi...OMG 😀 😀 😀

Pa a krasne snicky vsem Keliskam 🙂

kasa
7. říj 2009

Ahojki tak jsem se tu dostala až teď ,protože jsem se po obědě na chvilku natáhla ať mají spermijky čas putovat v klidu a jak jsem vstanula a chtěla si vytáhnout ten kalíšek,tak se mi urvala ta šňurka a v tu chvíli mě oblil pot,protože to nebylo jak vytáhnout,naštěstí je středa a to je jediný den ,kdy je moje gindařka déle v ordinaci,tak jsem sedla na autobus a jela k ní.Jí se to naštěstí podařilo vyndat,akorát mám teď trošku bolesti ,tak doufám,že to celý pokus nezmařilo,ale popřála mi hodně štěstí,tak snad né. 🙂
Cien bobánci jsou moc krásní,a s Petrem Vám to moooc sluší,je už od pohledu opravdu hodný,ale to asi Peťové budou.Asi to mají v povaze.Protože můj Peťa je taky zlatíčko. 🙂
Tak krásný večer a nádherné sny. 🙂

kasa
7. říj 2009

Ten nejkrásnější sen ať je celých 9 měsíců a na konci budeš držet v náručí 2 krásné bobánky. 😀

kasa
7. říj 2009

Tak asi jsem Vás už všechny propásla,aledřív nám nešel počítač 🙂

kasa
7. říj 2009

Tak dobrou noc.Peťka 🙂

miky123
7. říj 2009

Ahojte,

Cien:gratuluji k mimatkum 😵 Ja bych taky volila jako svého Dr.Jaroše,a ještě když jsou tam dva.

Asme:tobě to s tou stimulací jde tak rychle,držím ti palce.Já musím ještě počkat,zítra si mam volat na vysledky 😨 Ale moc tomu věřím že cien a tobě to jde vše tak hezky,dodali jste mi energii,už jsem s toho ivfka začínala byt psycho 😔

Počítač nam taky stavkoval,sem tady napsala několikrat a ono se mi to neodeslalo 🙄

bellka
7. říj 2009

Martíííííííííííííííííííííííííííí, krásaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tady koukám a tečou mi slzy, holka zlatá, uvědomuješ si vůbec, jaké štěstí vás potkalo????????????? OMG, mám velkou, strašně velkou radost 🙂 Držím pořád všechno co mám, ať je to pohádka s tím nejkrásnějsím koncem, s mimuškama v náručí 😵 Přeju vám, berušky, dobrou nocku a krásně se vyspinkejte, mám nočňucha, tož vás budu hlídat 😉

kasa
8. říj 2009

Dobré ranko všem,Belíšku ,tobě už klidného nočňucha a ať tě už nikdo nezlobí.Řekla si ji to dobře,tak nebul.Ta paní si to nezaslouží,je to někdy těžké s těmi lidmi vyjít,znám to od mamči.
Ty jsi zlatíčko a všechny ostatní babičky a dědečkové to ví. 🙂
Nic jdu si dát heřmánkovou koupel,nějak mě bolí spodek,nevím jestli se tam něco nepomrvilo tím vytahováním toho kalíšku. 😒 Tak doufám ,že to přejde a v pátek bude vše ok.

kasa
8. říj 2009

Jo ,jo Marťu potkalo to největší štěstí jaké mohlo. 🙂 .Taky jsem měla slzy na krajíčku,jak mi ukazovala fotečku bobišku.

kacza.b
8. říj 2009

krasne ranko kelisky,dneska byla ta noc nejaka kratka a to jsem sla spat v 8h 😅

jsem v posledni dobe jako sipkova ruzenka 😀

a za chvili supky dupky do prace,tak vam preji krasny a uspesny den 🙂 a snad i slunickovy

kasa
8. říj 2009

Tak ať se ti Kačko v práci daří. 🙂

kacza.b
8. říj 2009

tobe taky kaso,taky musis tak brzy vstavat,co 😨

kacza.b
8. říj 2009

bellko a ty se hezky vyspinkej po te nočnačce 😉 me to ceka pristi tyden a hned 6 po sobe 😒

kasa
8. říj 2009

Jo ,jo,dneska jsem vzhůru už ,ale od 3,nemohla jsem spát,bolí mě zub a spodek.Tak doufám,že to přejde.Asi tím jak se včera nedařilo vytáhnout ten kalíšek.no snad to bude v pořádku. 😒
Jinak jsem opravdu zvědavá na ten zítřek,jestli je vše v pohodě,a druhá inseminace bude dokončena,a naděje byť malá zůstane. 🙂 Tak krásný den všem,jdu se chystat k zubaři. 🙂

asmeena
8. říj 2009

Dobré ráno kelišky,

kasi: tak to je teda nepříjemné, když se ta šňůrka utrhne. Tak příště řekni, ať ti ten kalíšek nedává? Mně ho Jaroš třeba vůbec nedával, ale ostatní doktoři zase jo.

beruska81
8. říj 2009

dobré ránko, přeju všem příjemný den, já se jdu za chvíli pustit do žehlení, vůbec se mi nechce a pak chci uklízet. Malý je ve školce tak mám aspoň klid u uklízení. 🙂

katrin111
8. říj 2009

krasne teple ranko vsem.my akorat snidame a uz jsem prezrana.................ja jsem taky nikdy nemela ten kalisek je to blbe ze se obcas ta snurka utrhne a pak jsou zbytecne problemy a bolesti............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru