Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
13. říj 2009

rozi: ale zase to s tím úklidem moc nepřeháněj 😉

beruska81
13. říj 2009

ahoj holky ameen super úroda, jen tak dále, hlásím, že u nás už padal první sníh, jsem z toho trochu nanervy máme ještě letní gumy.
Dneska tu mám segru a barví mi hlavu tak jsem zvědavá co z toho bude 😕

rozi.nka
13. říj 2009

beru sníh??? 😕 tak to je pecka, když to člověk čte na netu ve zprávách tak si řekne hmm ale takhle jak jsi to napsala tak se mi úplně vykulily oči 😕 to už je fakt jen léto a zima, žádné jaro a podzim 😒
dovysávala jsem ložnici a teď ten prach. zjistila jsem, že je náš vysavač v koncích s dechem. vůbec nesaje, nechává drobky, no děs 😖 . na Vánoce máme slíbený nový tak musíme vydržet 😵

j.cien
13. říj 2009

Ahojky,Asmee cekam tu natesena na tvuj hovor s embryjkama 🙂

asmeena
13. říj 2009

cien: jdu volat, ale pochybuju, že se dovolám, takových nedočkavých bude volat asi spousta. 😀 Ale klepu se jako ratlík.

asmeena
13. říj 2009

tak volané číslo je vypnuté nebo nedostupné. Asi to vypínají a zapínají jen na tu dobu, kdy si máme volat. Ale 13:00 už je.

asmeena
13. říj 2009

holky na jedničce je Sama doma a probírali tam kočárky.

rozi.nka
13. říj 2009

as čekám na novinu 😵

holky asi musím hodit brzdu, zrovna jsem se dočetla že ve vítkovicích mají plno a já na fifejdách rodit nechci 😒

asmeena
13. říj 2009

tak vidíš, že nemáš tak vehementně uklízet 😀 😉

asmeena
13. říj 2009

rozi: šla jsem se podívat do kuchyně a koukám z okna a najednou mě trklo, že mi chybí na okně truhlík, tak kouknu dolů a všechny máta co v něm byla je rozsypaná a truhlík rozmasakrovaný. Ještě, že nikdo nešel zrovna pod barákem 😀

j.cien
13. říj 2009

As tak cooooooooooooooooooooo??????????????????????????????????????????????????????????

asmeena
13. říj 2009

ještě nííííííííííííííííííííííííííííííííccccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je obsazeno.

asmeena
13. říj 2009

budu vůbec ráda jestli se tam během té hodiny dovolám, protože bylo včera hodně holek na punkci, tak všechny to teď asi zkouší. Musím být trpělivá, ale s trpělivostí jsem víc nervóznější.

j.cien
13. říj 2009

To jsou nervy....pomoooooooooooooooooooooooooc 😕

asmeena
13. říj 2009

ty se nenervuj, mimiška musí být v klidu. Stačí, že jsem vynervovaná já... 😀

j.cien
13. říj 2009

Rozi a to se muze stat,ze nekam prijdes rodit a oni te nevezmou????
A co ve FN,tam nechces?

asmeena
13. říj 2009

tak ze čtyř vajíček nebylo jedno zralé a jinak tři embryjka. Zítra mám volat jak se vyvíjí a možná transfer ve čtvrtek v 11:00 😀 😀 😀

asmeena
13. říj 2009

konečně si můžu jít nachystat oběd, měla jsem úplně scvrklý žaludek. 🙂

rozi.nka
13. říj 2009

no může se to stát, pokud mají stop stav a ty nejsi ve vyloženě akutní fázi porodu tak tě můžou poslat jinam. a fn je prý od 12. zavřená tak nevím. ještě mi říkala kamarádka, že pokud mám nějaký záznam ve vítkovicích tak že by mě měli vzít. no ale pokud budou mít narváno tak mě nezachrání ani pět záznamů 😀
asmee to je síla ten truhlík 😅 ale fakt, ještě že tam nikdo nešel 😕 a volej, volej, volej nevzdávej to jednou to stejně vyjde a zvednou to 😉

rozi.nka
13. říj 2009

jéé už to čtu, takže gratulaceeeee 😵 😵 😵 krása, teď ať pěkně kvetou 😵 😵

asmeena
13. říj 2009

díky holky, myslela jsem, že jak mi řeknou co embryjka, že ze mě stres opadne, ale teď se stresuju zase jestli se budou dál vyvíjet.

rozi.nka
13. říj 2009

asmee to víš že budou, nestresuj zbytečně 😉 🙂 všichni to mu věříme 😎

asmeena
13. říj 2009

já taky, tak abych pak nebyla překvapená. Jdu koukat na filmek. 😉

j.cien
13. říj 2009

As SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!3 tak to je krasa!!!!!!!!NEboj,urco budou krasne pokracovat a zitra budou mit uz 4bunky 😉
Tak to je parada,minimalka a 3embrousci!!!
Ja jsem se musela jit mezitim najist,jak jsem byla napjata 😀 😀 a jsme si posmakli a ted dobra zprava od As,tak to je parada 🙂

Rozi tak ti preji,at si Matysek vybere spravy cas pro spravnou porodku 😉

asmeena
13. říj 2009

když si vezmu, že jsem měla u normálního IVF 3 embryjka a u minimálky taky a ještě nás to vyjde levněji,tak jsem šťastná 🙂 😵

beruska81
13. říj 2009

asmeenko tak to je super, držím palečky dál 😉

asmeena
13. říj 2009

beruš: koukala jsem ti do albíčka a matyášek jako netopýr nemá chybu a ještě víc se mi líbí jako ta dýně nebo co to 😀

beruska81
13. říj 2009

asmeen díky, sem se nudila tak sem si trochu pohrála s fotkama
teď nám zrovna dorazilo Matyáškové nové kolo, musíme ale počkat až usne večer a pak se na něj podívat, dostal k tomu zdarma i kolečkové brusle, tak jsem ráda, aspoň bude mít další dárek pod stromeček. Chtěla jsem mu kupovat nové a tak aspoň nemusím. On má brusle se dvěma kolečkama vzadu a na tom už dlouho umí a zkoušeli jsme už i normální a na těch už taky jezdí jak drak, tak snad se mu budou líbit.

kasa
13. říj 2009

Asmen tak to je super zpráva.Gratuluji a určitě se budou dobře vyvíjet a třeba se dočkáš i trojčátek jako smil. 🙂 🙂 🙂 .To by bylo super. 🙂 🙂

evcaa
13. říj 2009

as parada gratulujem je to nadhera zitra budouj¨jak rika martinka 4bunecne jdu to napsat majde ta bude zase OMeGovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru