Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
14. říj 2009

dětem se nějak zavazují ručičky? To slyším poprvé. 😲

rozi.nka
14. říj 2009

né, to se ováže celé tělíčko, ruce se stáhnou podél těla 😉
představ si to tak, že dáš mimču ruce podél těla a zabalíš ho do zavinovačky nebo do pleny, tím je tam bude mít napevno schované a nemůže s nima mávat 🙂

evcaa
14. říj 2009

as to je parada gratulace obrovska

jj asmenko ma je zavazane ppodel telicka v zavince prtz jinak s nema mrska a leka se a to ho budi 😀 😀

rozi on sam si rekne kdyz uz nebude chtit zatim si to vyzaduje a taky soudim dle toho ze se furt leka 😀 😀 😀

evcaa
14. říj 2009

jeto takzvane zavazovani dle karpa

katrin111
14. říj 2009

ahoj holky tak jsem taky byla dneska na kontrole delala mi monitor vse ok kontrakce nezaznamenane jeste zadne.dlouho hledala maleho srdicko ale nakonec nasla...........porad je hlavickou dolu a pomalu zacina sestupovat ale na porod to taky zatim nevypada.za tyden jdeme opet.............asmen super ze se vyviji drzim stale pesticky.rozi teda to je mazec ale co ty vis treba zitra se narodi..to nevim ani dr..............a to pocasi to je teda no comment

rozi.nka
14. říj 2009

holky jdu si ducnout, vstávala jsem vyjímečně o půl osmé tak to musím dohnat 😅
později zase nakouknu 😉

bellka
14. říj 2009

Ahoj beruškyyy, všechny mocinky zdravím a Asmee, pořád na Tebe myslím a držím paluškyyy🙂 Rozi i Katrin ještě 2 v 1, všem se vede dobře, to je paráda😉 jsem v jednom kole a když mám den volna, tak musím něco udělat doma, no už toho mám dost, do toho ještě to hnusné počasí, OMG. Ale Evička je skvělý informátor, takže všechno vím, sluníčka🙂 mějte se krásně a zase nakouknu, papapa🙂

j.cien
14. říj 2009

Asmee paada!!!!!!!!!!Takze zitra si nechas zavest 2 a 1 zmrazit??
Tak a ted jen pozitivne myslet a chystat brouckum v brisku krasny heboucky pelisek 🙂 🙂

asmeena
14. říj 2009

cien: to nevím jak to bude se zaváděním. Původně totiž Machač mluvil něco o tom, že když budu mít víc embryjek, tak zavede jen jedno a ta další nechá kultivovat, tak já vůbec nevím. Uvidíme zítra. Manžel teď jel do podzemky ve Sparu přehodit kola, aby mu venku ruce neumrzly, protože jsem mu řekla, že na letňákách nikam nejedu. Tak jsem mu říkala, že má zlou ženu a on mi na to řekl, že jsem jen posera. No, toto 😀
bell: evička písala, že ti podává informace. Vůbec ti nezávidím jak jsi pořád v jednom kole, se divím že to tak zvládáš.
katrin: tak dobré zprávičky, malému se u tebe bude líbit jak rozince? Né, holky přeji vám, ať to máte rychle za sebou a hlavně bezbolestně a už ta zdravá miminka co nejdříve držíte v náruči.

luciik
14. říj 2009

Ahoj holky, jsem zpět z kontroly. Uff....
Takže máme vše co máme mít, malé sebou pořád mlelo, byla to legrace, pořád si dávalo ručičky před obličej 😀 To je takový neuvěřitelný zážitek, že se to nedá slovy popsat.Jo, a ty pidi prstíky.... 😵
Kajoš mě chtěl pozvat za tři týdny, ale pak říkal, že jak mě vidí, jak jsem vystresovaná, tak že za 14 dní 😀

No, už jsem se vykecala. Kokám, že Rozinka je stále na příjmu a Asmence se daří, že bude bude za chvíli taky popisovat své stavy 😵

asmeena
14. říj 2009

lucii: a dostala jsi fotečku? To musí být nádhera. Tak jen tak dál 😵

luciik
14. říj 2009

JJ, mám jí v albu 🙂

asmeena
14. říj 2009

jé, to je úžasné. Jakou má krásnou hlavičku. 😵 a co na to říká tatínek? byl s tebou?

luciik
14. říj 2009

Nee, je v práci, ale bude kukat. Jen jsem si všimla, až teprve teď, že na té hlavičce je nějaká skvrna. Snad to nic není.- Kajoš nic neříkal 😖

Jen, že vše je ok, a že příště dostanu průkajdu.

asmeena
14. říj 2009

To víš, že to nic není, on ještě poroste a uvidíš, že hlavičku bude mít po mamince nebo po tatínkovi. 😀

luciik
14. říj 2009

Naštěstí jsem teď našla fotečku sona na stránkách těhotenské kalkulačky a tam to mimčo to má taky 🙂 Tak se tím nebudu zatěžovat 😉

asmeena
14. říj 2009

jen je prostě ve vývoji, tak to asi miminka ze začátku mají, jsem se koukala rozince do albíčka, a taky tam mělo roziňátko nějaký flíček a pak už z něho bylo krásné miminko s tvarovaným obličejem 🙂 😵

luciik
14. říj 2009

jo, jdu kuknout...

luciik
14. říj 2009

Jé, to jsem si oddechla,my jsme teprve 9+5, tak to se asi ta hlavička nějak dává dohromady 😀

luciik
14. říj 2009

Kruci, to jsou takové nervy, já snad nebudu v klidu. Snad až to malé budu mít v náručí. Pak příjdou jiné starosti 🙂

asmeena
14. říj 2009

to víš, že jo, a hlavně buď v klidu, lékař by ti jinak řekl, takže miminko je naprosto zdravé a ty mysli pozitivně, protože to miminko teď potřebuje.

luciik
14. říj 2009

As, jedu pro mužíčka a valíme na nákup. Je po výplatě 😀 😀 😀

beruska81
14. říj 2009

ahoj holky tam my jsme se po obědě vypravili taky na nákupy, malému koupit nějaké zimní boty, ale nic moc výběr, ale jedny jsme koupili, pak jsme se stavili k našim na kafe, malý tam chtěl samozřejmě zůstat tak jsme zase sami doma. Po cestě zpátky jsme se ještě stavili do tesca, mají tam slevy na spodní prádlo tak jsem si koupila pár kousků.
Asmeen tak super zprávy, zítra na tebe budu myslet. Neboj hlavní tahy budou určitě v pohodě. My taky pořád jezdíme na letních, zimní jsme totiž po zimě vyhodili a nové ještě nestihli koupit, tak to co nejrychleji musíme napravit.
Rozi asi tě nepotěším, ale já jsem se koupala skoro vařící vodou denně a stejně to nepomohlo. Pokud se malý nevyklube do příští kontroly tak už by si tě tam měli nechat a porod vyvolat, teda tak to bylo u mě.
Bobinko tak to jsou taky super zprávičky.
Luci tobě taky mocinky gratuluju 🙂

radule82
14. říj 2009

Ahojte holky, tak samé dobré zprávičky 🙂))
Asmee, bojovníčky krásně bojují... kdyby ses měla zítra rozhodnout, necháš si zavést všechny tři, nebo necháš jedno zamrazit?
Rozi, prďolkovi se očividně u tebe líbí, ale hlavní je, že je všechno v pořádku... a u Katrinky taky 😉 😉 😉
Luci, fotečka nádherná, mimi krásně roste 😉 😵 😵

Belli, to snad není možné, to tvoje pracovní tempo, hlavně se opatruj!!! 😉

evcaa
14. říj 2009

ahoj hoky pridala jsem nekjake foto a zarooven se s vami jdu rozloucit pac za chvili budeme koupat a pak jsou preslapy a pak jedu do kanafasu pac jsem za posledni dve noci nenaspala 🙂 🙂

asmeena
14. říj 2009

tak už máme přezuto na zímní, a zítra se může vesele pro mimiška.
radul: nechám si zavést maximálně 2. Jsem rozhodnutá. Tři už jsem měla zavedené dvakrát a stejně z toho nic nebylo.

evcaa
14. říj 2009

as tak hlavne dobre porid a opatrne zpatky povezete ten nej poklad jo a jestli chces poslu do IP cislo abys mohla podat info at tady nejsme napjate co ty na to???? 😀

evcaa
14. říj 2009

lucinko to je nadhera jak ja si vzpomenu ze zrovna ted pred rokem jsem lezela v olmiku s danulkou pod srdem je to paradni pocit a ted tu za mnou zblekota 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
14. říj 2009

12 rijna jsem mela OPU a dnes ET

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru