Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
17. říj 2009

Dobre ranko vsem Keliskam 🙂 to nejkrasnejsi ma jiste ROzi s Matyskem 😉 tesim se na fotecku!!!
Evi doufam,ze jste meli lepsi noc a ze Danik nechytne rymku 😉 a Kaczi ty se kuryruj-musis byt v kondici!!!

JSem dnes sama,P.pracovne v OC a venku taaak hnusne...tak tu sedim a koukam do kamen a nic se mi nechce..ale musim se vypruzit aspon si umyt kokos,uz vypadam jak socka 😀 😀

kasa
17. říj 2009

Ahojki Cien ,ale ty už přece nejsi sama,si se svými broučky.Já teď koukám na kapitána Kordu a relaxuji.Už se těším ažbudu moci testovat,ale nejdřív až za týden.Doufám,že ten příští týden bude více v klidu a né takový jako ten včerejšek,ale nakonec byl krásný,narodil se další kelišák.Už se moooc těším,až nám Rozinka pošle fotečku. 🙂

evcaa
17. říj 2009

ahoj holky noc byla o chlup lepsi probral ser o pulnoci a pak o pul treti a v sest a v pul devate jde to uz nebyl tak moc neklidny doufam ze to bude lepsi a lepsi a rymecku zatim nema doufam ze to tak i zustane a co se tyce zoubku mazla jsem mu to ted dala jsem toho uplne miniámalne cca spendlikov hlavicka tk uvidim a jak se nebude nic dit maznu i na noc vcera vecer mel teplotku 37,1 tak jsme okamzite s jirkou hlwedaly na netu a v knihach co to muze byt a zjistili jsme ze je to vecr normalni ufffff

a kebuli bych si taky mela umyt kdyby mi nekdo pod bradou zapalil svicku tak z vlasu mi pokape olej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
17. říj 2009

jj a na foto kelisaka se tesim ty vogo to leti za chvili bude mit matysek mesic a domca od katriky vykoukne 😀 😀 😀 😀

evcaa
17. říj 2009

holky jak si tak vemete my uz budem zacinat s prikmama a nedavno jsem byla na jipu po cisari kurde to leti

evcaa
17. říj 2009

asi tady vedu samokonverzaci jak koukam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruska81
17. říj 2009

evi tak to je fajn, že noc byla lepší, možná mu opravdu rostou zoubky, chudáček, my jsme první zoubek našli v 5 měsících 🙂
jo letí ten čas, to jsme nedávno s Markem řešili jestli vůbec kdy budeme mít dítě a jaké to jednou bude a on si teď před chvíli volal přes pc s mojí kámoškou, má přezdívku blondýna a zpíval jí písničku Ona je blondýna a tím to začíná, ona je manekýna, no tak se řezala u toho pc jak blázen. Sakryš teď se narodil a za chvíli půjde do školy, ten čas fakt letí.

evcaa
17. říj 2009

jj beru je to mazec 😉 😉

radule82
17. říj 2009

Evco, vcera jsem uplne zapomnela... ohledne tech zoubku, fakt dobry je ten Calgel - ja kdyz nosila rovnatka, tak jsem ani jist nemohla pres tu bolest a vim, ze mi vzdy pomohl ten calgel 🙂))

evcaa
17. říj 2009

jj radusko ale prej se vse smi az od peti mesicu a to mi bude prd platne kdy uz budou zubaky venku 😀

kasa
17. říj 2009

Evi taky zkus heřmánek nebo šalvěj,mě pomáhal a to by jsi mohla už teď 🙂 .Jinak Beruš na bolavé zoubky pomáhá taky ,ikdyž to zní divně,ale mám to odzkoušené česnekový stroužek strčit si do ucha.Vytahuje to bolest. 🙂

asmeena
17. říj 2009

ahoj kelišky,
roziiii: to je úžasné, moc moc gratuluji a přeji malému hodně zdravíčka a ať vám dělá jenom radost. A už se těším na fotečku.
Já jsem dnes zvládla akorát udělat polívku a za chvíli se pustím do smaženého květáku.

smilers
17. říj 2009

Ahojky, evco nam zacaly zoubky rust ve 4 mesicich a ja pouzivala Calgel,poradilajsemsesdr. radsi, a ted mam calgel a nemecky preparat Dentinox-Gel N pro pripad🙂

hermanek,jako takovy v zadnem pripade se nemadavat, ej toalergen 😉 od 5 mesicu je ten Calgel proto, ze je tamprave slozka hermanku

jinak co se tyce teploty,tak 37,1 neni brana jakoteplotatakova,a hlavne kdyz se meri,tak by semeloodecitak 0,5 stupne od namerene hodnoty,aletoasi vis🙂 teplota jako takova zvysena po odectu je 38,5 a vys 😝

katrin111
17. říj 2009

krasny den kelisky..........ja akorat obedvam delala jsem spanelske ptacky a ryzi a ted si to vychutnavam..evi bobek danecek to je neprijemne obdobi jak se ty zubky chteji prorezavata mimco je neklidne.................ale zase bude dobre 😉 holky dneska rodi i moje kamoska to je mazec....................

katrin111
17. říj 2009

jeee ja uz jsem v 9.mesici 😀

rona2
autor
17. říj 2009

Ahoj jholky tak po dlouhé době sem tady nakoukla a Rozince a malému Matýskovi obrovská gratulace ať jsou oba zdraví. 😉
Katrinko a teď ty jsi na řadě. 😉

asmeena
17. říj 2009

katrin: jojo teď jseš ty na řadě. Domča už tady bude taky co by dup.

kasa
17. říj 2009

No teď je řada na tobě Katrinko.A jestli máš na Rozinku mobilek ,tak ji od nás všech pozdravuj a vzkaž ji ,že už se na ni moc těšíme.Smil ahojki co holky,koukala jsem jak rostou jako z vody.Jsou úžasné,musí to být velká radost. 🙂

kasa
17. říj 2009

Ahoj Romi,jak se máš? 🙂

katrin111
17. říj 2009

ahoj romi,asmenko jo uz aby to bylo presne ode dneska mam za mesic termin................snad se narodi aspon o tydn drive................co jinak???jak je pri sobote???

hnedoocka23
17. říj 2009

ahoj holky,musela jsem nakouknout,jak a co rozi.............a OBROVSKÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GRATULACEEEEEEEEEEE,AŽ MI Z TOHO JDE HUSINA A UKÁPLA SLZA.....ROZINKO,AT JSTE VŠICHNI ZDRAVÍ A MYTÝSEK SE MÁ K SVĚTU.......SUPPPPPPEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRR 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
SE ASI VOŽERU...APAPÁÁ

hnedoocka23
17. říj 2009

MATÝSEK...PARDONNNNNNNNNN 😀 😀 😀

evcaa
17. říj 2009

jj katrinko je to mazec ale bude lepe to je jasne jj

jo smilers vim jak se meri teplota a taky jsem psala ze vim ze 37,1 neni horecka 🙂

smilers
17. říj 2009

evco 😉 to vis, nekdy nedoctu ve spechu vse dokonce🙂 kasi maji se doufam fajn, valbu mam nove videa 😀

asmeena
17. říj 2009

očko: a co tvoje záda? Už nebolí?

Já jsem teď volala do Reprofitu, protože jsme měli dál kultivovat jedno embryjko, které mělo ve čtvrtek pouze 4 buňky, tak dnes je zněj blastocysta a zítra ho budou asi zamražovat. 😵

beruska81
17. říj 2009

asmeen tak super zprávička, my právě taky teď přemýšlíme o reprofitu, ale zatím je to ve fázi přemýšlení 🙂

evcaa
17. říj 2009

verusko tak to je neuveritelne mate i zmrzlinku 😀 😀

asmeena
17. říj 2009

taky jsem z toho úplně překvapená, protože ve čtvrtek bylo oproti ostatním hodně pozadu.

rona2
autor
17. říj 2009

Asmenko já už jsem tady dlouho nebyla a nechce se mi toho tolik dočítat,tak už máš nějaké zavedené a jak pokračuješ? Teď vím jen,že bude zmrzlík. 😉

rona2
autor
17. říj 2009

Katrinko ahoj moc zdravííím.
Kaso mám se celkem fajn,pořád v práci a nebo v jednom kole doma.
A co Cienka? Doufám,že v pohodičce.
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru