Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
17. říj 2009

katrin: tak sestřenka má taky dorjan, ale teda úplně jiný než ten co jsem poslala ten odkaz. Je takový víc podobný tomu Taco.

radule82
17. říj 2009

jj koukala jsem i na ten tvuj odkaz 🙂 ty kocarky jsou si dost podobne 🙂)))

asmeena
17. říj 2009

ono, je to dost všechno na jedno brďo, akorát jedny jsou dražší a jedny levnější. 🙂

radule82
17. říj 2009

As: přesně tak... opět jako všechno je o penízkách ☹

asmeena
17. říj 2009

a přitom někdy ty nejdražší nejsou nejlepší a ještě nakonec obsahují jedovaté látky. Jak ale zjistit, který je ten nejlepší pro naše miminka?

radule82
17. říj 2009

JJ Asmee, je to těžké... ale my jsme taky přežili uplně v obyč kočárkách 🙂

No nic, já musím jít udělat Be-Be střechu 🙂))))

asmeena
17. říj 2009

Já teď dodělala vepřovou kýtu a dlabu jogurt. 🙂

kasa
17. říj 2009

Danko moooc děkujeme za fotečky,malý je nádherný.Prostě krasavec po mamince. 🙂 🙂 🙂 🙂 Moooc ji od nás pozdravuj. 🙂

kasa
17. říj 2009

Musím se rozloučit ,jdu k našim na noc a zítra tam jsme na oběd,tak se ozvu zítra k večeru. 🙂 Mějte se krásně.

kasa
17. říj 2009

No určitě do Ferťasu,my nejsme mobilní takže Reprofit je pro nás z ruky.A zatím budu Ferťasu věřit,máme doma přece důkaz ,že i tam to funguje.Simča se podařila přes Ferťas. 🙂 🙂 🙂 ,ale hlavně opravdu nejsme mobilní,a tak je to pro nás z ruky. 🙂

katrin111
17. říj 2009

jsem tu zdrzel me soused.............

katrin111
17. říj 2009

asmenko ja uz asi vim jaky ma seystrenka je to uplne jiny typ nez treba ten muj ze????psala jsem rozi a moc vas vsechny zdravi a tesi se az podrbeme..............

katrin111
17. říj 2009

ja drahe kocary neodsuzuju ale 20.tisic bych teda nedala za kocar...........mimco je draha zalezitost a vim kolik pak stoji mlika atd a taky to mimco roste tak rychle ze porad potrebuje nove hadry..............no a abych pravdu rekla vic se mi libi ty v maxy dorjany nez nejaky casualplay,chicco atd...............

radule82
17. říj 2009

Katrin, uplně s tebou souhlasim 🙂

katrin111
17. říj 2009

jj radul to jsem rada.................se tesim na superstar jsem na ne zvedava..............dneks porodila i ma kamoska ji uplne zavidim ze uz to ma za sebou.....................ma holcicku dominiku.....................

radule82
17. říj 2009

Taky se budu kukat na Superstar, i když o něco víc mě baví se koukat v neděli na holčiny 🙂 chtěla jsem se kouknout na web stránky superstar, jaké pisničky dnes budou zpívat, ale zatím to tam není, nebo jsem to nenašla 🙂

radule82
17. říj 2009

Tak Be-be střecha je v lednici, zítra jdeme na obídek k tchánovcům a řeknem jim o našich zásnubách 😀

radule82
17. říj 2009

Katrin a kdy máš termín?

katrin111
17. říj 2009

mam termin presne za mesic 17.11.tady v pase mam to napsane blbe to mi to tu tak vyslo,je se mas aspon nemusis varit.my taky asi zitzra navstivime tchany...............

katrin111
17. říj 2009

ja jsem rada ze vypadl ten arab byl mi desne nesympaticky...................

kacza.b
17. říj 2009

ahojky kelisky

tak jse vas jen tak letmo prolitla,cely den lezom a lecim se at jsem v pondeli fit a muzu do prace.

koukla jsem na fotecky matyaska krasne miminko 😵

tak vy jte dneska probirali kocarky 🙂

my jdeme zitra taky ke tchanovcum na obed,pokud budu teda schopna.

katrin ten mesic utece jako voda a budes mit dominika taky v naruci 😉

katrin111
17. říj 2009

ahoj kaci......jj matysek se rozince povedl 🙂 ja uz se taky tesim ale ted mi to fakt ubiha dost pomalu............

radule82
17. říj 2009

tak já vic než toho araba nemusím toho Vietnamce... a pak ještě Leo Machala a z holčin Paula Ištváncovou, ta tam podle mě nemá co dělat 🙂 když to srovnám s její konkurencí 🙂))

katrin111
17. říj 2009

no machala je koren ale zpivat fakt neumi..............vetnamec je taky divny................jsem zvedava kdo to letos vyhraje.............

kacza.b
17. říj 2009

matysek je princ krason 😵

muj favorit je ten ostravak chodura,ale na me nezalezi ze..

katrin111
17. říj 2009

ja favorita nemam ale ten chodur na to ma......................skoda ale ze nevypada jako machala 😀

kacza.b
17. říj 2009

no prave ze neni takovy samponek tak mam obavy aby mu posilali hlasy,ale je fakt dobry

katrin111
17. říj 2009

jj to jo.................coste dneska varily????????????????????????????????

kacza.b
17. říj 2009

tak jdu si udelat caj vzit si paralen a jdu do postele,uz me to tam nebavi,ale kdyz musim tak musim 😒

katrin111
17. říj 2009

skoda ale co se da delat ze???tak se pekne lec at jsi cila jako rybka.paaaaaaaaa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru