Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
18. říj 2009

ani nevím kolik stojí v Reprofitu zamrazení. Ale je mi to jedno, stejně bychom si ho schovali. Jistota je jistota.

sido
18. říj 2009

holky taky vás tak bolelo břicho? už včera jsem to dost pozorovala a dneska je to záhul chodím skoro v předklonu 😅

j.cien
18. říj 2009

As moc ti drzim palce,vse vypada tak idealne-tak at to fakt vyjde!!!

asmeena
18. říj 2009

cien: právě, až se toho bojím
sido, hlavně vaječniky mě bolely.

j.cien
18. říj 2009

Sido ja citila takovy tlak v tom brise pred OPU..to je normalni,chodila jsem normalne..nemuslea jsem v predklonu,ale treba jich mas vic a kazdy to asi jinak snasi... 😉 hlavne se ted hod do klidu,uzivej si to a na konci toho trapenicka bude broucek 😉 🙂

Holky jsem hovado-pry nemam na ni chut a uz jsem sezrala 3!pasky te orechovky 😀

j.cien
18. říj 2009

Sido pro jistotu hodne pij!!at se z toho nevyklube oHSS...a jez hodne bilkovin-tvaroh,jogurt,vejce 😉

sido
18. říj 2009

vždyť jíš za tři cien 😀 😀 😀

j.cien
18. říj 2009

😉 holky tak se bojim na tu kontrolu..mam stale hnusne sny a hnusne obavy se mi stale vkradaji do hlavy 😒 a ne a ne je vyhnat ☹

sido
18. říj 2009

sestra v Polance mi říkala že si máme vzít sebou jídlo a o pití nic neřekla ještě že jsi mi to připoměla 😅 nevím co tam budeme dělat od dvou hodin chci si vzít počítač nevíte jesli tam mají připojení?

j.cien
18. říj 2009

Holky kdypak asi pusti Rozinku,v pondeli asi jeste ne,ze...?

asmeena
18. říj 2009

cien: já jsem načala tu tvarohovou buchtu a vůbec se mi nepovedla, protože nedrží pohromadě, takže to je tak na vyjídání přímo z pekáče lžičkou, ale takové buchty má rád můj muž, tak snad ji sní.
A jen papej, pokud ti chutná, tak to je dobré. Ty chutě se můžou hned změnit, a to by byla škoda toho teď nevyužít. 😀

asmeena
18. říj 2009

cien: já nevím jak dlouho se bývá v porodnici, ale je pravda, že v dnešní době tě vypakují co nejdřív, ať tam nezabíráš místo.

sido
18. říj 2009

cien uvidíš že teď už to bude jenou lepší a lepší určitě ti dá průkajdu a budeš oficiálně mamina 😉 😉 😉

j.cien
18. říj 2009

Jj,uz je mi jasne,ze budu jak balooooon 😀 ale to je mi fuk 😀 😀

Jdu s Petrem trochu na spacirek,Kerinka si pobeha 🙂 a ja trochu rozmaznu ty 3kousky babovky 😀 😀 zatim cusek

sido
18. říj 2009

se mi zdá že čtvrtý den když je vše ok tak jedeš domů a někdy dokonce už třetí den když mají narváno tak uvidíme kdy se ozve 🙂

asmeena
18. říj 2009

užij si cien procházku, to já jsem líná jak veš a nic se mi nechce. Už tady mám delší dobu hromadu prádla a nevím zda se přinutím ho vyžehlit. Dnes asi teda né.

sido
18. říj 2009

já se jdu taky natáhnout zatím pa 😉

katrin111
18. říj 2009

holky jsem tu a tady zase nikdo...................jj marti uz mi je dobre ale to dopoledne byl mazec...............uz jsem vygruntovala obyvak vyzehlila vse co bylo a ted jsem si nacancala postylku 😵 😵 😵 😵 az nabije manza mobil tak to vyfotim..........zitra se sbalim do porodky radsi jak budu sama bez samika at mu to neni uz lito............za chvili prijde tchyna pekla buchtu tak donese doufam ze nejakou dobrou..................

asmeena
18. říj 2009

katrin: tak postýlka je už jako ze škatulky? Tak dej co nejdřív fotečku pro inspiraci. 😉

j.cien
18. říj 2009

Tak jsme zpet z prochajdy 😉 Keri jeste nema dost,ale my oba uz teda jo 😝
Tesim se,ze se tento tyden otepli a zmizne ten hnusacky snih 😠
Blizi se vecer a s nim moje "ranni"nevolnost...zatimco ostatnim je spatne rano..mne vecer a celou noc..OMG

evcaa
18. říj 2009

Ahoj kociciky

hlasim temer klidmnou noc kazda je lepsi nez ta predesla 😀 😀 😀 😀
jinak rozi pusti asi az ctrvty den to ockujou mimise a kontrolujou kycle u nas drive nepousti 🙂
ted jsem douklizela a dozehlila malej pinka a taky jsme byli na n avsteve a rano jsem jeste v pelisku mluvila hodku a neco s nasim slunickem majdulkou je uzasna a a hned od rana je usmevava a ja mela hned lepsi naladu jsme se narechtaly 😀 😀 😀 😀 😀

martinko vyfot pupika ja to ho upravim co????

evcaa
18. říj 2009

OMG marti ale to prejde uvidis

katrinko jj radeji se pobal muze to prijit kdykoliv berusko verim ze se ti to vlece kor jak se okolo tebe rodi ja byla taky na jatra 😒 😒 😠 😠

evcaa
18. říj 2009

marti dneska jsem mluvila s danulovou mudrou o tom calgelu a opet mi rekla ze az od pateho mesice ze tam je riziko alergicke reakce ale ja ho koupim co by mi byl platny v patem mesici kdyz uz bude zubak venku ze 🙄 🙄
a kdyz to budu mazat jen na noc tak si myslim nic nezkazim
ale pro jistotu se te zeptam jaka alergicka reakce by mohla prijit jak ji poznam????

j.cien
18. říj 2009

Evicko jasne,ona se musi kryt..ale je to na detske prozezavani zoubku a marne,nekomu lezou zoubky driv 😉 obsahuje to anestetikum tusim lidocain,kazda takova slozka muze alergizovat...ale to muze cokoliv a v tom lokarnim podani,ze das velikost hrasku...neni se ceho bat!!!
Mudra jedna,at nesere 😠 😉 😀

j.cien
18. říj 2009

Evicko me to tentokrat vzalo tu fotku primo!!takze je tam ,břušisko 😀 😀

katrin111
18. říj 2009

cau babky.......dala jsem fotky postylky lip to neslo vyfotit.....jee marti pekne brisenko 😵

asmeena
18. říj 2009

cien: krásné bříško, už se začíná pomalu rýsovat.
evičko: tak ty jsi dnes měla taky perný den, to jenom já se pořád válím u televize. 😉 To je dobře, že je Daňulka zdravý.

kacza.b
18. říj 2009

ahojky kelisky tak jsme doma od tchanovcu,dnes je mi teda o neco lepe a porad to neni ono 😒

belli tak to je skoda ze jsem to nevidela,treba to budou opakovat,ale povzbudilo me to ze se ji nakonec zadarilo 🙂

katrinko radeji si tu tasku (vim ze jsem asi desata co ti to pise 😅 )uz zbal at jsi pripravena,ja vim ze ma dominicek jeste cas,ale nikdy nevis 😔 a koukam ze taky mas silenou uklizeci manii,jsi pilna jako rozinka 🙂 tak to budes mit taky rychly porod.

sido na utery hodne stesticka,pred chvili jsi mela za sebou prvni pichani a ted uz mas opu a za chvili et toto frci a za par dnu uz budes mit pozitivni tehotensky testik,hned po asmeen 🙂 moc vam to holky preju 😵

evcaa
18. říj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to krašneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jj je tam lidokain v 1 mg gelu je ho 3,3 a ja vcera mazala kamistadem a tam ho je v 1 mg 20 a tuk tuk tuk zadne reakce a ani ho tolik nedavam pisou tam pul cm zizalku a ja dala kulicku o velikosti spendlikove hlavicky danulka ma malinky pyscek 😀 😀 😀 😀 😀 a fakt spal lepe a kdyz mu to maznu vice bude spat jeste lepe janze ja mela strach vis ale ted uz vim ze je to ok proboha ja su vybobcena ale nediv se poznas sama budes mit taky obavy

asmeena
18. říj 2009

kaczi: díky
katrin: pěkná postýlka, hned bych si do ní zalezla a chrupkala a nechávala se opečovávat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru