Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
26. říj 2009

jsem teda zvedava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

asmeena
26. říj 2009

Jsem si dnes vzala v práci dvě hodiny náhradní volno, že budu doma trošku uklízet a místo toho jsem zase sedla k PC a hraju slovní fotbal. Začala mi být ale zima, tak si jdu ohřát zelňačku 😉
Vůbec se mi nechce nic dělat jak pořád nevím jestli už jsem těhu nebo né.

katrin111
26. říj 2009

jeee koukam na miminka v deniku a co nevidim.danielka semana 😵

sido
26. říj 2009

asme kdy sis dělala ten test? 😉

evcaa
26. říj 2009

kdeeeeeeeeeeeeee katrinko

asmeena
26. říj 2009

kdo je danielek seman?
sido: dělala jsem si testík i dnes, ale pořád nic.

evcaa
26. říj 2009

no veru to jsme myyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
26. říj 2009

as co rict menses jeste neni a proto drzim co mam 🙂

asmeena
26. říj 2009

počkat, počkat, tak ale ty se jmenuješ jinak, vy nejste manželé? Já myslela.

asmeena
26. říj 2009

já jsem dostala ms po utroši až tak 30DC a dnes jsem teprve 26DC, ale pořád tajně doufám.

evcaa
26. říj 2009

nn nejsme svoji a ja taky doufam 😉

asmeena
26. říj 2009

a neuvažujete o svatbě?

evcaa
26. říj 2009

az bude danulka vetsi az mi zvladne nest vlecku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

asmeena
26. říj 2009

tak to je jasné a k tomu třeba přibyde ještě nějaká malá družička. 😀

evcaa
26. říj 2009

jj snad jo ja bych chtela jeste elisku 😉

j.cien
26. říj 2009

Ahoj zlaticka,konecne jsem sedla na Kona 😀
Kaso gratuluji k potvrzeni tehu!!!
Sido,ja po ET praveze vubec nelezela,nechtelo se mi,delala jsem vse jako normalne.Chodila jsem do lesa na 2hod na hribky,s Kerinkou venku,taky jsem plela skalku..az jsem si to vycitala,ze jsem magor,ale mela jsem silene moc energie a tak jsem delala vse,na co jsem mela chut 😉 Taky si myslim,ze tehotenstvi si nejde vylezet a ze deloha se musi prokrvovat... 😉
Asme kez by na tebe jeste ty // vykoukly a ne zas ta mrcha mrchovata 😠
Rozi to je parada,ze se v poho vyspinkate vsichni 🙂 jen tak dal!
Evicko neboj,to chce jen cas a kilca pujdou dolu,ale kocka jsi i tak 😉
Holky uz mam bobky na zitrek,ve 12 krev a 13,40 UZV...drze mi prosim prosim palusky 😉

asmeena
26. říj 2009

cien: budu držet vše, už jsem si říkala kde tě dnes máme

katrin111
26. říj 2009

seste miminko je daniel seman tak juknete 🙂 neboj marti zitra budu na tebe myslet a neboj mimca mas zdrave kdyby ne tak se v tobe neudrzi a tvoje miminka se krasne vyviji a rostou 😵

asmeena
26. říj 2009

jé opravdu, to je super, ale to byl ještě malinkatý a teď už je to velké chlapisko

sido
26. říj 2009

evičko tak ty máš danečka takovou celebritu a ani o tom nevíš??? 😀 😀 😀

katrin111
26. říj 2009

je t o super je tam plno miminek i od mych dvou kamosek i od byvale jeble svagrove.............se tesim az tam bude domca.teda doufam pac ten fotograf chodi k nam do porodky jen uterky............

j.cien
26. říj 2009

DIky holky,jsem dost vynervena...OMG,tragedka,hysterka...

Danik je frajer,hned jsem ho poznala 😉
Katrinko jak se citis?

asmeena
26. říj 2009

katrin: takže je to jasné, musí se Domča narodit v úterý 😀

katrin111
26. říj 2009

marti citim se furt stejne zada desne boli............a pry mi spadlo bricho ale me se to nezda...............jen mozna podle jidla ze ted toho snim dost predtim mi tlacil na zaludek tak jsem jedla male porce ale ted jim jako na zacatku tehu takze dost............strasne me tlaci na mocak ale brutalne..................uz se tesim na den az se narodi

sido
26. říj 2009

cienko dík trochu jsi mě uklidnila jak včera tím že jsi byla taky hned po Et čůrat tak i dnes že jsi jenom neležela 😉 🙂 na jednu stranu se mi zdá jako kdyby se nic nedělo jako bych na žádném ET nebyla ale příjdou takové situace že jsem včera zvedla malého synovečka který váží necelách 8 kilo a už mám výčitky a ještě ke všemu mi dneska volala moje drahá tchýně že mi doveze oběd a já ji řekla že jsem si uvařila tak mi dávala rady jak mám jenom ležet a nic nedělat a tak jo a úplně mě dostala jak mi do telefonu řekla tak co jak je ty naše maminko jsem myslela že ji to položím 😠

sido
26. říj 2009

jo a cienko neboj jsem přesvědčená že tvoje miminka budou v pořádku a ty taky 😉 😉 jiná možnost není 😉

katrin111
26. říj 2009

asmi ani ne ty mimca cerstve nejsou moc hezke a na fotce musi byt fesak 😀 😀 😀 😀 ále je mi jedno kdy se narodi jen aby uz to bylo............jsem stastna samik bude od pondelka ve skolce spat tak to bude supeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrr

asmeena
26. říj 2009

sido: právě proto jsme to u druhého IVF tchánům vůbec neříkali, protože tchýně mě za všechno peskovala, že nesmím věšet na balkóně prádlo, protože se předkláním a potratím (přitom jsem pořádně ani nepočala), pak ke mě vždy lítala s obědem a zrovna jak mi začaly vycházky. Tak to bylo na mašlu. Takže jsme jim to neřekli a o tomto pokuse neví nikdo jen má jedna kamarádka. A úplně mi to vyhovuje, protože to se mnou nikdo pořád dokola nerozebírá.

asmeena
26. říj 2009

holky taky vám jede koník jak posr...?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru