Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
26. říj 2009

Sido jen si dej,bud rada,ze ti chutna 😉 mne nechutna skoro nic a kdyz mi to chutna,tak je mi pak z toho zle 😝

katrin111
26. říj 2009

mnam zemlovku i langose bych si dala taky.........................mozna to radsi vyblij a budes mit klid ne?

katrin111
26. říj 2009

tak to jsem zvedava kde nakonec kaja skonci byl uz vgyncentru pak fertimed tak jsem fakt zvedava............

j.cien
26. říj 2009

No to se ho musim zeptat,kam pujde Kajosek 😉 ...
JJ,jsem na bliti posera..vim,ze by se mi ulevilo,ale jsem srab si strcit ty prsty...fuj,uz mlcim,at tu ostatnim nekazim vecer 😀 😀 😀 čuňas 😀

rona2
autor
26. říj 2009

Ahoj holky tak čtu,že Kájik utíká.Tak to je pro mě dobrá zpráva,pokud uteče někam jinam z Ferťasu tak bych šla někam jinam kde bude.Ale kdo ví jak to všechno dopadne.
Cienko držím pěsti,ale myslím,že je vše Ok,týdny ti pěkně přibývají,tak se neboj a trgétka už dávno nejsi. 😉
Katrinko drž se už to máš za pár a budou jiné starosti,jen ty příjemné. 😉

rona2
autor
26. říj 2009

Jdu za chvilku na psin,tak pak na vás ještě nakouknu.

katrin111
26. říj 2009

jeeeeeeeeee ahoj romi konecne jsi tady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jj mam to za par ale tahne se to ...................marti me to bliti nic nedela klido o tom pis 😀 😀 😀 😀 😀 ale taky to nesnasim blit nasilim.................

j.cien
26. říj 2009

Dekuji ROno,tolik hodnych Kelisek mi drzi palce,tak to musi dobre dopadnout 😉
Prijedes Romi na srazik?

rona2
autor
26. říj 2009

Tentokrát né,budu v práci a malý má ve škole akci.Učitelka jim jednu sobotu v měsíci dělá nějaké akce a je to i s rodiči,teď mají kino a chce jíz,tak musím dělat doprovod.

j.cien
26. říj 2009

aha,skoda,tak priste 😉

rona2
autor
26. říj 2009

Jdu si dát s manžou kafčo a jedu se probudit na spin,tak zatím papa.Nepíšu,ale čtu poctivě pořád. 😉

j.cien
26. říj 2009

pa a uzij si spin 🙂 to mi pripomina Spasinku,jak na sobe makala poctive,vsak ma taky postavicku mnam 😉 a jen me mrzi,ze uz sem nepise 😢 Ale pevne verim,ze az se najde nejaky poradny chlap,tak zase bude nase 😉 🙂 Keliska jedna 😀

katrin111
26. říj 2009

pa romi a uzij si to...jj je skoda ze tady uz spasi nepise.................musim koncit musim se jit na chvili natahnout bo ty zada necitim..........

b.e.r.u.s.k.a
26. říj 2009

Ahoj Kaso velká gratulace!!!!!Tak se teď jen šetři a buď v klidu. 🙂

radule82
26. říj 2009

Ahojte holky, tak už jsem dorazila a jsem KO :(
Kasi, moc gratuluji k potvrzení těhu! 😉

beruska81
26. říj 2009

cienko moc ti držím palečky na zítřejší kontrolu, bude všechno ok, uvidíš 😵

radule82
26. říj 2009

Cienko, taky se přidáváš s paluškama!!!! 😉

j.cien
26. říj 2009

Holky jste zlaticka,dekuji moc za palusky a verim,ze pomohou 🙂
Jsem dnes uz KO,byly jsem s mamkou a s Keri v lese na hriby 😀 😀 a nejak mne to zmohlo..to je tim,ze jsem furt nevyspana..a zacinam se fest zadychavat a tachykardie jak svina,uz to vidim,ze dostanu leky...marne,ale ve druhem a tretim tirm.se uz tyto muzou,tak snad to nebude vadit...
Jdu se natahnout,MVR 😉 zitra se dostanu na kona az vecer,ale urco se ozvu,pa

radule82
26. říj 2009

Pa a dobrou Cienko 🙂)))

evcaa
26. říj 2009

Ahoj holky su tu jen na skok za chvilu jdem koupat pac jirka se tam snazi mladocha uspat ale slysim jak tam malej pšiká takze asi uz dospal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a spi tata 😀 😀 😀 😀 😀

evcaa
26. říj 2009

jooooo a cö se tyce danuli v novinach tak to vim byl v havirovsku ja myslela ze je jeste nekde jinde 😀 😀 😀 😀 😀

kacza.b
26. říj 2009

ahojky kelisky copak je tady noveho 😕

lucik32
26. říj 2009

Ahojky Kazci, tak jsem tě tady dnes stihla, to je náhodička

asmeena
26. říj 2009

teda ten Kájoš mě dorazil, tak to jsem ráda, že jsem neodkládala své další IVF na jaro, protože to už by tam nebyl. Se ani nedivím, když se tak docela často štěkali se Sobkem. Třeba se Sobkovi nehodil, když má Kájoš spíš takový lidský přístup.

kacza.b
26. říj 2009

ahojky luci tak jak ti je? zitra mas kontrolu co,budu a tebe moc myslet pak mi hned pisni jo. budou to jen same pozitivni zpravicky uvidis 😵

kacza.b
26. říj 2009

ahojky asmeen. taky to ted tady ctu ze kaja odchazi 😕 tak koukam jako blazen

kacza.b
26. říj 2009

asmeen ja taky myslim ze je to kvuli sobkovi,ze se mu nelibi co ted dela. ze chce lecit a ne zdimat lidi s penez 😔

kacza.b
26. říj 2009

asmeen ctvrtek se blizi tobe taky moc drzim palecky uz si to sakrys zaslouzis!

kacza.b
26. říj 2009

ten konik je dneska vazne divny 🙄 a jeste k tomu si tady pisu sama se sebou 😅

lucik32
26. říj 2009

Hned jak se dostanu k pc, tak ti napíšu, jak jsem dopadla. Doufám, že bude vše OK. No zatím mám jen ty papírky se //. Ach to čekání. Ale věřím tomu, i manža mi pořád říká, že to tentokrát je už ono. Ale víš jak to je.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru