Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kasa
1. pro 2009

No s nosánkem to lepší není,ale to je jedno,to chce čas a to přebolí.Hlavně ,že je mimi v pořádku.
No já jsem to včera vykládala přes skype ségře a ta jenom nadávala,že toto se může stát jen u nás.
Ona žije ve Skotsku a tam je úplně jiná mentalita lidí,všichni takoví vstřícní,když je požádáš o pomoc ,tak přeruší úplně všechno a jsou ti nápomocni,ať se to týká čehokoliv.

kasa
1. pro 2009

A kdy jdeš na screening 🙂

princ
1. pro 2009

Jdu 9.12. tak doufám že bude všechno O.K.

kasa
1. pro 2009

No to se stává.Šla jsem po chodníku a najednou tma před očima,tak jsem neviděla výstupek v chodníku a už to bylo. 😒 Ale už jsem klidná,včerato byli nervíčky a bezmoc.Akorát se nemůžu toho nosu ani dotknout,takže problém je s rýmou,ale to jsou malé věci.

kasa
1. pro 2009

Jé tak to už jsme 3 co jdeme 9.12 na screening,ještě jedna moje kamarádka. 🙂

kasa
1. pro 2009

A kam jdeš do ferťasu?Pokuď jo ,tak jsme se tam mohli potkat. 🙂

adrim
1. pro 2009

Holky já zas jednou když se malý sotva naučil chodit, tak to bylo takové hlídání non stop pomáhala vstát jedné paní a za chvíli spadla zas, tak jsem jí opět pomáhala a nakonec z toho vyšlo,že byla ožralá 😒 Pak jsem ji viděla spadnout ještě 2x.. Ale když bych viděla ženskou, tak bych se určitě zeptala a aspoň zjišťovala co jí je - člověk nikdy neví kdy můžou být minuty důležité, pokud by samozřejmě komunikovala.

princ
1. pro 2009

Ne já už chodím ke svému dr., takže se neuvidíme. Ve fertasu jsem skončila už dávno.Nemůžu tomu CARu přijít na jméno.

princ
1. pro 2009

No co si budeme povídat. Jsou lidi a lidi. Já bych pomohla snad v každé situaci,ale jak vidíme tak ostatní ne.

kasa
1. pro 2009

Taky se snažím pomoci vždyckypokuď je to v mých silách a pokuď ne tam zavom o pomoc nojo,ale jsou opravdu lidi a lidi. 🙂

asmeena
1. pro 2009

Ahoj holky, tak hlásím, že na testu pouze jedna čárka, tak teď musíme vydržet měsíc, protože v CARu je dovolená a v lednu do toho jdeme znovu.

adrim
1. pro 2009

Asmeenko ☹ Chjo moc mě to mrzí, fakt se teď nějak nedaří, to je děs...

kasa
1. pro 2009

Moc mě to mrzí,snad bude příští rok pro všechny úspěšnější. ☹

asmeena
2. pro 2009

no s tím úspěšnějším rokem si to už říkám čtyři roky a pořád nějak není úspěšnější.

princ
2. pro 2009

Ahojky, Asmenko je mi to mocinky líto.

kasa
2. pro 2009

Ahojki je to moc těžké,ale nezbývá než věřit. 😒 Třeba bude opravdu Macháč úspěšnější.Mocinky všem přeji ať je opravdu ten rok 2010 úspěšný.

adrim
2. pro 2009

Ahojky,
Asmeenko a ty jdeš v lednu hned do IVF klasického? To bude tvé třetí?

rozi.nka
2. pro 2009

těhulky nemáte některá zájem? 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28872531&tab=1

rozi.nka
2. pro 2009

a ještě tady pro letní miminka 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24384212&tab=2

asmeena
2. pro 2009

Tak výsledek i z krve negativní.
Nechci jít na klasické IVF, ale chci znovu minimální stimulaci, výsledek v počtu embryjek jsem měla stejný jako u normáního IVF a to já si ještě šetřím.

adrim
2. pro 2009

Aha Asmeen, to je fajn, že nevyčerpáš další IVF, já se v té stimulaci ještě tak moc nevyznám 😲

asmeena
2. pro 2009

ta minimální stimulace není hrazena pojišťovnou, vše si musíš zaplatit, ale není to až tak drahé. Základ stojí 10.000,- a za každé vajíčko ICSI 1.000,- a léky vyšly tak na 1.000,-. Stimulovala jsem 5dní clostilbegytem a 2 dny připíchla fostimon, takže pohodička. 😉

kasa
2. pro 2009

vERUN KDYBY JSI SE NÁHODOU ROZHODLA ZKUSIT TY LÁZNĚ,TAK NAPIŠ A JÁ BYCH TI TO TAM ZKUSILA DOMLUVIT TAK AŤ TI TO VYJDE CO NEJLÉPE. 🙂

kasa
3. pro 2009

Dobré ráno všem.

asmeena
3. pro 2009

dík kasi za nabídku, uvidím příští rok.
Dnes jsem docela zlomená, protože mi ráno umřela má jediná oblíbená babička.

luciana101
4. pro 2009

Dobré rano děvčata,už jsem tady dlouho nebyla,ale čtu si vás pořád,poslední dobou je tady moc smutno,je ten svět nespravedlivý,ale doufám že se vše zase obrátí v dobrém.musíme mít hodně sil a překonat to a jít dál ikdyž to není jednoduché.Asmeen je mi líto že ti to nevyšlo,a taky je mi líto babičky,přeji ti upřímnou soustrast.

petra123
4. pro 2009

čauky holky mam otazku pře 12dni mi mlady Sobek nechal pichnout pregnil at mam ovulku samo jsem sexovali když nebylo IUI a dneska jsem jen tak ze zvědavosti si udělala test jsem 24DC a ejhle sice po limitu ale je tam stín druhé čarky holky myslíte že je to ten pregnil nebo že by konečně???????

petra123
4. pro 2009

asmenko upřimnou soustrast a vydrž 😢 mě umřela před rokem 😢 taky jsem ji měla moc ráda měla 80 let 😢

kasa
4. pro 2009

Verun ,taky upřímnou soustrast,a pofoukání na dušičku. ☹

adrim
4. pro 2009

Ahojky,
Asmeenko upřímnou soustrast ☹
Petro já myslím,že pregnyl by to měl zkreslovat tak 10 dní? nevím ale přesně, tak držím palce ať je to těhu, clostík si brala ne? Dej určitě vědět.
Já byla dnes v Polance, byl tam dr., ani nevím jak se jmenuje, ale vždycky se směje,často nechápu čemu...
Tak to co mě zajímalo nejvíc - odběry co poslali na rozbor té sliznice tam ještě nebyly a mám se stavit později, no nevím snad kdyby to bylo nějak hrozné,tak by mě kontaktovali dřív, jet tam jen tak tam a zpátky aby mi třeba řekli,že je tam zase nemají se mi moc nechce a přes telefon to sdělovat nemůžou 😒
A hned začal plánovat IVF, že mám další cyklus jít na odběry a 17DC domluvit stimulaci, přitom jsem vůbec neřekla,že už další měsíc půjdu,jen jsme se domlouvali že u nás jiná možnost než IVF není,pokud se samo napovede přirozeně. Tak uvidím, chci si dát od toho lítání tam pauzu 2-3 měsíce a pokud se opět nezadaří,bohužel tomu moc nevěřím,protože spg docela hodně klesá,tak do toho půjdem,ale časově se nějak tlačit nenechám...Je to i otázka financí,přece jen už jsem třetím rokem na rodičáku,takže si vyskakovat nemůžu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru