Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
26. únor 2010

A zase ta komunikace tady vázne .... holky.... ☹ ☹

jezulicka
1. bře 2010

ahojky holky,
chci se zeptat kdo byl na IUI jak je to náročné časově a zda se tam něco platí
a jak dlouho trvá příprava a samotný výkon zda se udělá během jednoho dne?
Kdo na tom byl napište mi o tom více at vím...půjdeme na to s manželem...
díííky moc pá

jakami
1. bře 2010

Jezulicka - na IUI jsem byla,co druhý den jsem chodila na kontrolu,aby zjistili,zda už je OVU,pak když řekli,tak jsme přišli i s partnerem.Mě vyšetřili,kde zjistili,že už je čas,partner odvezdal sperma,oni to nějak upravili a pak jsem šla znovu do ordinace a oni mi to tam vpravili-to byla chvilička.čekání cca 1hod.Cenu si přesně nepamatuju,protože jsem platila i za UTZ,ale myslím,že něco kolem 600,-.Jo a ještě mi pak píchli nějakou injekci a dostala jsem nějaké léky,takže ta cena byla vč.toho.

kasa
2. bře 2010

Ahojki Jezu my jsme s Peťou byli na IUI taky a na druhý pokus se zadařilo.Platíš za ultrazvuk -200,- a každou návštěvu 60,-,pak utrogestan,který po zákroku si doma zavádíš stojí kolem 90,-kč.A záleží pokuď si sperma dovezete z domů tak platíš jenom tohle,my jsme měli sperma i zamražené,ale to ještě v době kdy jsme jezdili do Olmíku,protože přítel by v té minikabince určitě nebyl úspěšný.
Ale zadařilo se nám a čekáme zdravého Vojtíška,určitě to stojí za to vyzkoušet,pokuď ta možnost je ,tak je to určitě levnější varianta než podstoupit IVF. 🙂 🙂 .Hodně štěstí.

kasa
2. bře 2010

Jinak se máme dobře,Vojtíšek je divoch,asi bude fotbalista.Ve čtvrtek jdeme na dotočení 3D ultrazvuku ,tak doufám,že se nám bude chtít ukázat. 🙂 🙂

kasa
3. bře 2010

Kde jste všichni. 🙂

princ
5. bře 2010

☹ ☹ všechny asi utekly ....

kasa
5. bře 2010

No a kde jsi ty Princ. 🙂

miky123
5. bře 2010

čaute,
tak jsem byla v uterý na genet.ultrazvuku a na srdičku v Porubě,a oba Dr. se shodli že ten mimiš v břichu je holka 😕 ,že je tam vidět jasná štěrbina.Tak ted vim ,že nic nevim 😨 😎

asmeena
5. bře 2010

ahoj miky: a neměl to být kluk jako buk? 😀
My jsme se dnes z UTZ dověděli, že čekáme jedno miminko a né dvojčátka, tak jsem na jednu stranu ráda, myslím, že jedno zvládnu lépe.

miky123
5. bře 2010

princ:a tobě to že je to děvčatko řekli z plodove vody?,nebo podle ultrazvuku?
Ja sem z toho jelen

miky123
5. bře 2010

asme:ahoooooj a gratuluji

asmeena
5. bře 2010

díky miky: koukám, že ty už máš víc jak půlku za sebou, to je super.

miky123
5. bře 2010

ja mam toto těhu děsne,malo že jsem měla opar,mykozu,tak ted sem měla dychací potíže,a Dr.mi na to nic nedal a došlo to aš tak že jsem musela v noci volat na pohotovost 🙄 😠 Pak mi naordinovali 5xkapačku s magneziem,kalciem a jakymsi oxitocinem.A ted sem ještě dostala 3x denně hořčík,a zatím sem přibrala 6 kg.Tak doufam že už jsem si toho špatneho vybrala vše.

miky123
5. bře 2010

asme:a co by jsi chtěla ?kluka ,holku

asmeena
5. bře 2010

miky: je mi to jedno

kasa
6. bře 2010

Je tady se rozjela diskuse.Super,Verčo hezky se šetři,a už se těším na příští týden na potvrzení srdíčka.Držíme pěstičky.My za chviličku vyrážíme na rodinné oslavy. 🙂 🙂

adrim
6. bře 2010

Asmeenko jé tak to moc gratuluji, to jsem ani nevěděla,že už jsi opravdová těhulka To je super, takže v reprofitu to vyšlo??? Jinak gratuluji všem k dobrým utz 😉

asmeena
6. bře 2010

adrim: doufám, že to vyšlo, zatím ještě nemáme srdíčko, to by mělo být v pátek na kontrole.

adrim
6. bře 2010

A je to tvůj první pozitivní testík? Na pátek držím vše co mám 😉

asmeena
6. bře 2010

JJ, nikdy po šesti transferech jsem neměla.

kasa
6. bře 2010

Určo to musí vyjít,protože teď nic neděláme než držíme pěstičky. 🙂 🙂 A bude to zasloužené vytoužené miminečko. 🙂 🙂

kasa
6. bře 2010

A doufám,Verunkarozjede další těhu vlnu,a naději pro všechny ostatní 🙂

kasa
8. bře 2010

Krásné pondělí. 🙂 🙂

princ
8. bře 2010

Krásné pondělní ráno, venku je koza ... brrrrr, vůbec se mi nechce ven,ale musím co se dá dělat.
Miky já jsem na plodovku nešla, zatím mě nikdo neposlal, protože mám všechno OK. Dr. říkal na prvním utz že to je kluk ... to my říkal myslím v 15. týdnu, pak jsem šla znovu na kontrolu na tak mi už říkal že to na 95 %vypadá na holčičku, na druhý den jsem šla do OV FN na utz ve 20.týdnu a tam mi pan dr. říká že tam nic nevidí jako pindíka, protože ta naše ,,potvůrka " je asi stydlivka po mamce že se nechce ukazat ....takže se taky přiklání na 95% že to je holčička. Jinak mě přístí týden čeká znovu velký utz v ov FN,protože mám málo plodové vody, tak si mě tam pro jistotu pozvali na kontrolní utz. Takže jsem zvědavá co a jak.

Jinak Asmence držím palečky, ať je všechno OK. 🙂 🙂

miky123
8. bře 2010

Ahoj,
princ:a jak ti prosím-tě zjistili že maš malo plodovky?to se dá říct z běžného ultrazvuku?
Jinak já jsem byla právě taky na kontrole a měření srdíčkana ve FNu Dr.CHovančika ,velmi milý starší lekař,vše vysvětlil a pak o patro vyše u porodních sálu u Dr.špačka to byl genetický ultr.,tam byl teda velmi mladý Dr.,tn mi tak při vyšetřování tlačil na břicho že jsem si pak další dva dny v práci musela vzít volno 🙄 jak mě bolel cely spodek.A ti oba teda řekli že tam vidí holčinu,jinak tam se mnou byla tchýně chtěla vědět jak to vypadá,že za ni kdy´ž čekala manžu nic takového nebylo,tuž byla nadšená.Tak právě slyšela že mi říkali holku,oba, tak se mě furt někdo ptá co to je 😕 Z manžovy strany jsou tam totiž samí kluci,tak uvidíme.Na další KO.jdu 25.tak jestli bude něco lepe vidět.
D má tento týden prázdniny a tak je u tchýně do středy,tak jsme s Lukinem sami doma ,tak se nudí a mám ho u sebe pořád ,že se ani nedá psát,chce jít na procházku.Tak tu na vás kouknu až přijdem.

princ
8. bře 2010

Miky, ano myslím že ten utz je na druhém patře, já jsem tam totiž bloudila než jsem to našla. Mě dělat utz dr. Matura a byl víc jak super.... byl tam se mnou tatík, jelikož manža měl moc práce a nestihal. Jo z toho utz to zjistili že mám málo plodovky myslím že se tomu říká ....oligohydramnion ... tak to mám napsané ve zpráve co mi dali.

miky123
8. bře 2010

tak jsem se dívala do papíru a to oligo...tam napsane nemám,což se teda v mém případě divím ☹ A taky mi tam oba lekaři řekli že jestli mi muj gynd.řekl že je mimčo otočeno nohama dolu,teda koncem pánevním.V takovem případě se rodí císařem,ach jo doufam že se mimouš teda umoudří a otočí se.

A řekli vam jak je vaš mimouš,kaso,princ?

princ
8. bře 2010

Jé tak to ani nevím, asi jsem to nejak nevnímala nebo mi to ani neřekl, takže nevím ... 😀

miky123
8. bře 2010

Takže mi zvědavost nedala a volla jsem svému gynd. a ptala se ho jestli je u mně ještě možné udělat 3D ultrazvuk.Tak že jo ale musela bych přijet ještě dneska na 17hod.,a že to stojí 700,-kč.Tak jsem teda jela a Dr.byl super,ptal se mně co chci vědět,a že když teda jen to pohlaví tak to nemusim nic platit,tak se mi to nezdálo a ptala jsem se znovu kolik budu platit 😕 Tak se usmal a že to mám fakt zdarma 😎 😀 A mame teda na 100% holčičku,byla tak hezky otočena,že jsem tu její pipku viděla i já 😀

A taky jsem se ptala na tu polohu mimča ,tak ještě se až tak moc nic neděje že je v té poloze,do 35ttprý muže měnit polohy,pak už tam má málo místa a je to směrodatné.Tak jsem relativně v klidu 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru