Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

luciik
15. dub 2009

Michinka je v nemocnici, šla na operaci v úterý.
Mimi bylo v děložním rohu, dokonce mu už bilo i srdíčko 😢
Psala, že doufá, že jí nevezmou celou dělohu....
Tak snad vše dopadlo dobře 😵

luciik
15. dub 2009

Jsou to šílené položky, kdyby měl člověk aspoň jistotu, že to výjde

kat77
15. dub 2009

Chudáček Michisnad ano, život je opravdu krutý, ale proč na nás holky, které si to vůbec nezaloužíme

luciik
15. dub 2009

Na to nám nikdo neodpoví ☹

kat77
15. dub 2009

Nevíš luci, jestli Verca už chodí do práce?

luciik
15. dub 2009

Myslí, že už jo, že šla v pátek ukončit PN

kat77
15. dub 2009

mám teď kamarádku v nemocnici po laparoskopii a vše má ok, taky se snaží otěhotnět. Další má kamarádka jde na IUI tento měsíc

kat77
15. dub 2009

a to jsme 3 holky z party a nejde nám otěhotnět, to je mazec ....

luciik
15. dub 2009

Je to šílené co se děje, já tomu nerozumím....
Nejhorší je, že si vůbec nedokážu představit, že bych neměla ani jedno dítko, to je hrozné, už máme jen jeden hrazený pokus, tak vůbec nevím, jestli tomu IVF ještě dokážu věřit.
Ať celou dobu ležím nebo neležím, tak stejně nic.........

kat77
15. dub 2009

také tomu nerozumím... mám spoustu známých a kamarádek, té jedné se podařilo otěhotnět hned na první IVF a má holčičku a pak otěhotněla do roka úplně normálně, té další až na 6 pokus a má dvojčátka holčičky

luciik
15. dub 2009

Pane jo, ta šance je tak minimální........
My ještě šanci na spontánní těhu máme, mám aspoň jeden vejcovod. Snad se jednou zadaří. Teď to chci vypustit z hlavy, jakmile nastoupím do práce, tak stejně zase nebude na koníka čas. A vůbec na nějaké přemýšlení o těhu...
Teda pokud zase nebudu jezdit měsíc co měsíc za Kajošem na uzt 😀

kat77
15. dub 2009

no já a můj partner jsem oba OK a nejde nám to, to je že?

luciik
15. dub 2009

No, to je taky záhada...a jak dlouho se snažíte???

kat77
15. dub 2009

no budu muset jít pověsit prádlo a pak s pejskem ven, luci držím pěstičky a moooc. zatím pa

kat77
15. dub 2009

už 5 let, pa

luciik
15. dub 2009

tak pááááá

hnedoocka23
15. dub 2009

ahoj holky,dneska jsem byla v polance..mám opět 5 folíků,ale inseminaci uděláme v pátek...dneska večer si mám píchnout pregnyl,zítra na to vletíme a asi až do neděle budeme opět zkoušet 😀 a to jedeme na víkend do Polska,tk jsem zvědavá,kde tam...
měla jsem se objednat na iui,ale mají totálně narváno,takže prý tam mám přijít jen tak,říct jim že jdu na iui,odevzdat ihned vzorek a snad to půjde rychle...tak to jsem teda zvědavá... 😠

hnedoocka23
15. dub 2009

půjdu za sestrou danielou,ta je normální,snad to pochopí....
jo a potkala jsem tam spasinku 🙂 dost teda zhubla,sluší jí to 😵

hnedoocka23
15. dub 2009

holky,já jdu dneska i zítra do práce,tak se mějte,mrknu až zítra dopoledne..pá 🙂

kacza.b
15. dub 2009

ahojky kelisky jen vas jdu v rychlosti pozdravit a padim do prace. dneska jsem nejak nestihala ani poradne nakouknout.

tak vam preji krasny a uspesny den 🙂

kacza.b
15. dub 2009

dneska se mi tam ani nechce od spolupracovnice umrel syl mel asi 30 let tak nevim co se mu vlastne stalo a dneska by uz mela dorazit do prace,tak proto se mi tam moc nechce 😔

j.cien
15. dub 2009

Ahoj !
Tak jsem v prd....,musi se udelat nova zadost na poj.,takze IVF nejdrive v cervnu a to kdo vi jestli....a cervenec pry maji hromadnou dovcu...

Jsem zklamana,smutna,ale musim to brat tak,jak to je.
Pry mi nestopnul kvuli tomu,ze by se to nestihlo do konce schvaleni,ale proto,ze mam vlevo i pres Synarel 2 foliky 18 a 24mm...chtel mi je vypunktovat,ze budeme pokracovat ve stimulaci,nacez zjistil,ze ten potrebny katetr na punkci ma v Oc,takze mam jet do OC zitra na tu punkci...potom se radil sDr.Sobkem,no a vyradil to,ze se moje stimulka stopne.
Pri dalsi stimulaci pouzije jiny protokol,bud s agonistou nebo kratky protokol...
Foliky chtel vyuzit,takze mam po IUI a v patek jdu zase.

Takze tak,je mi vselijak,ale mam milacka a spolu to zvladneme
😉 ,byl tam se mnou celou dobu u Kaje,jsem rada.Byli jsme tam pres 2 hodky!!!

katrin111
15. dub 2009

ahoj holky a marti...to je sila,co na to rict............snad neni co............je to ale sila..................ale bud v poho kdo si pocka ten se docka 😵

katrin111
15. dub 2009

jak to tady procitam tak kaja ten babyplan od calibra a femibion 800 nabizi vsem........... 😀 😀 😀 jinak holky srazik se nam pomalu ale jiste blizi...to zas bude pařba..........dneska jsem byla v polsku na ty tehu kalhoty a nevim co to mam za postavu ze na me nikde nejsou...........pak jsme jeste byli v tesine a taky je tam obchod pro tehulky a pani prodavacka mi dala vyzkouset snad 20 kaLHOT RUZNYCH TYPU A PROSTE NIC...PAK ME PREMLOUVALA NA ZAHRADNIKY TY MAJ Strih presne na mou postavu tak jsem si je nakonec vybrala s tim,ze mi lacly ustrihnou a budu je mit jak normalni rifle....takze jeste v sobotu tam pro ne sjedeme............takze tak jsem dopadla!!!!!!ale kocarky jedna basen.nadhera a za dobre prachy!!!!!!

spasinka
15. dub 2009

Ahojky, kelišky 🙂
takže jestli budou dobré výsledky krve, tak od zítřka najíždím na Puregon, tentokrát jen 225j.
Ale jsem tak celkově zhnusená, s Marťou jsme se tam totiž ještě fakt potkaly a pak jak sestřička zmatkovala s papírama, Roman jen čuměl. Ještě teď tady nadává,prý na co mají počítače, debilové 😀 Naštěstí je snad všechno ok.
A Očko, díky, se tady červenám 😵
Stavili jsme se v shoppingu,koupila jsem si botky a nové džíny 🙂

katrin111
15. dub 2009

marti a co iui???v poho???nebo jsi mela tlaky bolesti????co ty vis.treba je to osud ze musis znova zadat pojistovnu o ivf a pak to nebude nutne.treba postaci iui na mimco 😵 😵 😵 moc moc ti drzim pesticky

katrin111
15. dub 2009

ahoj spasi.tak to je super ze ti to vyslo,neboj krev bude ok a zacnes 😵 😵 😵 jinak mas pravdu je to jeden velky bordel!!!!!!hur to nazvat nejde...........

asmeena
15. dub 2009

ahoj holky, jsem nějaká unavená z práce, tak jdu odpočívat.
A to, že mají ve Ferťasu bordel, to je už víme dávno a ještě jsou některé sestřičky protivné. Ale stejně tomu Jarošovi věřím nejvíc.

katrin111
15. dub 2009

asmen mas krasnou loznici takovou prostornou........fakt pekna..........i nocni kosilku mas krasnou 😉

asmeena
15. dub 2009

děkuji katrin.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru