Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

radule82
11. črc 2009

Drž se a hlavně ať to dobře dopadne!!!!!!! držím pěsti!!!

bellka
11. črc 2009

Ahoj holky, tak k vám zase nakukuju a přeju všem pěkné sobotní odpoledne, očko držím palušky moc moc moc! Radule, zdá se mi, jestli jsme náhodou neseděly u sestřiček vedle sebe a našim manželům brali ve stejnou dobu krev. Neptala se Tě náhodou sestra, jestli chceš OPU pod narkózou?

radule82
11. črc 2009

Ahojky Bellko 🙂 tak to jsem já nebyla... a kdy jsi byla v OL? zatím na OPU se mě sestry neptaly.... a už víš předběžný termín OPU?

bellka
11. črc 2009

Byla jsem tam ve středu a zase ve středu pojedu. Taky mám Synarel a od čtvrtka píchám, takže jsme zřejmě začaly stejně. Vedle mě seděla holka a chudák nevěděla, co si vybrat, tak jsem jí chtěla poradit, že bez narkózy to bolí. OPU vidím tak cca kolem soboty.

radule82
11. črc 2009

já byla taky ve středu a ve středu zase jedu 🙂 a čím stimuluješ? Já určo pujdu pod narkózu...

radule82
11. črc 2009

a stále bereš Synarel, já mám pokračovat dál se stříkáním.... to je zvláštní, že mě se na OPU vubec neptaly.....

beruska81
11. črc 2009

očko drž se, snad to bude dobrý
My dneska vyrážíme do rodinné hospůdky, je tam dneska živá hudba a výjmečně pečou makrely, tak už se těším, že si jednu dám.
Jinak pohřeb včera proběhl docela dobře, večer jsme byli u známého, manža se s ním zrubal, já seděla u vody, protože jsem musela řídit domů, ale dobře jsme se bavili.

sido
11. črc 2009

ahoj holky 🙂
Očičko drž se držím všechny palečky ať ti to dobře dopadne 😉
dneska to venku nevypadá moc dobře jdeme na tři hodiny na oslavu tak snad bude fajn 😉

sido
11. črc 2009

ahoj belko chci se jenom zeptat jestli jsi už byla na OPU bez narkozy já jsem uvažovala že bych radši chtěla bez ale když píšeš že to bolí .... ☹ ale nějak ti to musí aspoň lokálně umrtvit ne?

kacza.b
11. črc 2009

jejda ocko 😔 drzim palecky at je to vse o.k.

bellka
11. črc 2009

Už vám odepisuju, jenom mi to nejde odeslat.

beruska81
11. črc 2009

sido já jsem se taky předtím rozhodovala, ale mluvila jsem s holkama co byly na OPU bez narkozy a hrozně to prý bolelo, já jsem teda byla pod narkozou a za 15 minut potom jsem ani nevěděla, že se něco dělo

sido
11. črc 2009

no já byla pod narkozo jednou při laparu a byla to hrůza tak nevím ☹

kacza.b
11. črc 2009

sido neboj to je fakt takova malilinka narkoza a pak uz dojdes do postele po svych a z hodku uz jsi uplne v pohode! bez narkozy nedoporucuju.

beruska81
11. črc 2009

no my jsme tam byli 3 holky a všechny jsme to zvládly docela dobře, ale rozhodnout se musíš sama
musím fičet, mějte se, očko držím palce moc moc moc 😉

bellka
11. črc 2009

Bez narkózy byla jedna holka a říkala, že to bolelo a dr. Koutná říkala, že bez narkózy se neuvolníš tak jak je potřeba. A vůbec se neboj, už jdu po deváté a furt jsem tu🙂

sido
11. črc 2009

já jsem hrozný staršpytel už mi holky říkaly že by je zajímalo jak zvládnu porod 😀

sido
11. črc 2009

po deváté???? 😕 😕 😕

radule82
11. črc 2009

Bellko a ve středu ve Fertimedu byla Dr. Koutná... nevšimla jsem si nikde její jmenovky 😒

bellka
11. črc 2009

Jj, Koutná a ke spreji píchám Gonal-f. No jo, po deváté a furt normální, aspoň myslím😉

kacza.b
11. črc 2009

bellko vazne po devate 😲 kde na to beres porad silu 😔

me to ceka po ctvrte a nevim kde sebrat odvahu a silu,bojim se dalsiho zklamani,ale za ten miminko to vsechno stoji si vytrpet 😔

kacza.b
11. črc 2009

bell a co je u vas za problem ze porad nic. byla jsi nekdy tehu?

hnedoocka23
11. črc 2009

holky,takže vysoká sliznice v ní 1 plod.vejce(5tt)..druhé prozatím vidět nejde...hematom nemám..to embryjko je níž než by mělo být,proto dochází ke špinění+krvácení!
pokud začnu krvácet hodně,mám okamžitě přijet...pokud to bude pořád stejné,mám jet ještě na ko ke svému gynekologovi příš.týden,ale asi to nechám na Olomouc...nohy nahoře,ležet a jen klid mít...žádné tahání a chození..ted to závisí jen na přírodě všechno....mám strach,snad to bude vše OK!!!!!!!

radule82
11. črc 2009

Ocko, musíš být teď silná a hlavně mysli pozitivne a hýčkej se!!!!

bellka
11. črc 2009

Očko, držím všechno co mám! Teď jdu na 6.IVF a měla jsem slepák a 2x laparo, kde mi vzali oba vejcovody, to je jediný problém, který máme.

kacza.b
11. črc 2009

ocko tak fakt nohy nahore a lezet a chuze maximalne na wc. musis to vydrzet za to miminko to stoji!!!

a konikovat maximalne v posteli.

musis verit ze to bude dobry!!!

hnedoocka23
11. črc 2009

holky díky moc a já jdu ležet a pupíčkovat...musíme to s prckem zvládnout..věřím v to!!!! 😵 nakouknu až večer...pááá

kacza.b
11. črc 2009

bell tak to mame podobny osud. ja mela kdysi problemy se slepakem a s toho se mi udelali srusty a mela jsem nepruchodne vejcovody a po dvou mimodeloznich jsem bez vejcovodu,tudiz odepsana jedine na IVF.a jeste k tomu vsemu mam spatnou genetiku,takze ted budu pokouset stesti s vajicky darkyne. a tehotna jsem byla trikrat a s toho 2×mimodelozne.

kacza.b
11. črc 2009

ju ocko zvladnete to uvidis,jen se fakt maximalne setri!!!!

bellka
11. črc 2009

Kac, tak to máš jako já, přirozený zázrak se nekoná. Kdybysme neměli v prosinci konečně pozitivní krev, už bysme to vzdali. Tak to zkusíme ještě jednou. Očko, jenom lež a odpočívej.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru