Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
13. črc 2009

Ahoj holky.
Evi doma je nejlíp a s miminkem ani nemluvím,je to hezké. 😉
Kaczi já jsem tě v dinoparku viděla několikrát,heč! 🙂
Tak jsem vás dočetla tak jdu do hajan,zítra jdu do práce už od rána,je zboží.Tak dobrou noc a krásne sny.

kacza.b
14. črc 2009

krasne ranko kelisky

evco takze uz jste s Daneckem uz doma 😵 tak si to uzivejte naplno,za par dni vyrazite na prvni prochazku.

rono ja jsem tak trosku slepa 😅 a bryle nosim jen do auta a kina a doma na telku 😎 ,ale ja te pak uz vazne nevidela jen jsem si te pletla s nejakou podobnou cernovlaskou.
dinopark byl hezky,ale je to fakt pro deti. ja mam radeji hrady,zamky,zriceniny a hory 😉 ,ale jeste ho navstivime jednou se synovcema asi tak v srpnu. a v tom kine jste byli?

kacza.b
14. črc 2009

ocko opatruj se a davej na mimiska pozor 😉 vsechny kelisky ti drzime palecky
a patku se neboj,urcite vsechno dobre dopadne a dali ti nejake tabletky? ja brala ascuritan ci tak neco,psal mi to vodicka.

asmeena
14. črc 2009

Dobré ráno holky,

tak má mrcha opět dorazila, takže těhulkování se opět konat nebude.
Včera přišly výsledky z imunologie. Je tam spousta různých hodnot, kterým nerozumíme a podtím je napsáno Závěr: bez patologických změn, vše v normě. Tak já už fakt nevím. Už na to kašlu. Ono si to miminko u nás dává asi jen na čas a trošku to natahuje. 😅

Evi: tak už jsi doma, to je dobře, doma je nejlépe. Jen teď budou asi ta šílená horka, tak to tobě ani těhulkám nezávidím. 😒

hnedoocka23
14. črc 2009

krásné slunečné úterý přeji všem 🙂
včera už jsem nenakoukla,protože mamča odcházela po 21hod,dříve jsem ji nepustila 😀 včera jsem neměla žádné bolesti a spíš jsem jen špinila,uvidíme co dneska...večer mě pekelně bolela prsa,tak snad to je dobrá zpráva...dneska jde ségra k té kartářce,tak se těším a zároven hrozím 😀

Evičko:ty mamino naše,konečně doma ve svojem a hlavně s tím tvojímmylým štěstíčkem Danečkem 🙂 užívejte si ho...a těším se na nové fotečky...at je vše jak má být a Daník jen hezky roste a roste 😵

Larinko:moc na Tebe myslím...ted naber síly na další IVF!!! 😵
As:to je škoda,já myslela,že jsi těhu(ty příznaky tvoje) 😉 ale co..ms za chvíli skončí a vy se můžete snažit zase...je škoda,že ti nic nenašli,ale zase dobře,že to máš v klidu,kdyby jsi měla nějaký velký problém a ono by se to protáhlo třeba o další rok........vyčkej,mimi bude..... 😵 😵

hnedoocka23
14. črc 2009

psala larri,bylo to mimoděložní a dneska ji možná už pustí domů 😉

hnedoocka23
14. črc 2009

KELIŠKY TĚHULKY:
rozinka (Kača, 23let) 1xIUI v GC Ostrava, přemýšleli jsme nad fertimedem a vypřemýšleli jsme si pozitivní test, který nám dr potvrdil jako těhu, srdíčko tluče, 8.4. NT screening dopadl na výbornou, ještě čekáme na výsledky krve
☼ evcaa (Evča 28 let, Havířov) za 5 let nevím kolik IUI ale v říjnu 2008 IVF stimulace synarel a fostimon, 12.10.08 bylo OPU 11 folíků, 6 folíků ICSI z toho jedno embryjko kvality B, ET 14.10.2008, 27.10.2008 test // a 6.července čekáme chlapečka Danielka díky pomoci boha a lékařů
☼katrin111(karvina 26let)2xiui v jednom cyklu a test pozitivni //,20.3.potvrzeni od lekare ze jsem opravdu tehu,6.4.KO v polance a posledni zaroven........7.4.moje gynekolozka mimi velke 1,35cm srdicko tluče,22.4.KO vse v poradku srdicko tluče jsme velci 3,12cm

Kelišky čekatelky na IVF, KET
☼ j.cien (Martina) 10let marného snažení,3xIUI neg.,cerven laparka a pak snad konecne IVF
☼hnedoocka23(Petra)5xIUI neúspěšné,1x Ivf neuspěšné...laparoskopie(nalezena endoška)-OD 26.5.SYNAREL,od 5.6.puregon 225j..kontrola..máme 14 folíků,možná i víc..punkce 14.6.09 12 vajíček!18.6.ET 2embryjek(12bun+8bun),kontrola 8.7.2009-HCG 2411!!UTZ 23.ET jsem v 5tt..krvácím!!Další ko 17.7.2009
☼ bobinka1(Vladka) 2×IUI,1×IVF,vše GC ukončeno neúspěšně,v červenci 09 začínám brát antikoncepci a srpen mé 2.IVF..

☼ beruska81 (Lucka,28let) 2xIUI, 3IUI-18.2.-negativní, 6.4.začínám stříkat Synarel,od 15.4.píchám fostimon,UTZ 21.4- 18 foliků,24.4.další UTZ,28.4.OPU-1vajíčko.30.4.ET-1mimisek,snad se stane zázrak
☼ sonick (Soňa) říjen 2008 - hydrolaparoskopie, laparoskopie; 1. IVF ukončeno neúspěšně
☼ verca777 (Věra) září 2008 laparoskopie..ted mě čeká v březnu 2009 mé 1.IVF - 20.3.2009 2embryjka, KO 6.4.
☼capenka (Lenka,38let)3 andílci v nebíčku,příprava na 1 IVF-dlouhý protokol,od 10.6.2009 synarel, kontrola 22.6.neraguji,IVF odloženo na příští měsíc

Kelišky inseminačky:

☼ princ (Lucka) 2 x IVF, 28.1. a 30.1. IUI ,25.2. 2 IUI, 19.4. 3.IUI a opět nic
☼ rona2 (Romana 30 let,Ostrava) 3 IUI(manž.spermijky) 4 IUI (s dárcem)
☼ janel (Jana) 1xIVF, unor skarifikace, 3/09 mozna k te IUI dojde?
☼ sido 23.3.09 iui,25.3.09 reinseminace...nevyšlo, 22.4.jediný folík 23mm inseminace, takže do třetice 22.5. inseminace dva folíky 23 a 19mm, poslední pokus IUI 19.6. tři až čtyři folíky tak uvidíme...
☼zelenka 2x IUI - neúspěšné, 27.4. Fertimed
☼luciana101 2×IUI,čekání na laparoskopii a pak na 1 IVF
☼kat77(Katka) 1xIUI 4/08 neg., 1xIVF 6/08 nevyšlo, 9/08 laparoskopie (vše OK), druhý pokus IUI 15.5.09 - bez úspěchu, 2 IVF v srpnu
☼kasa(Petra,31let)Snažíme se o miminko 19měsíců..problém je u manžela s ejakulací,řešíme tabletky..čeká mě hydrolaparoskopie a poté podstoupíme IUI,tak doufám,že brzy budeme mít taky krásnou tlustici..

Kelišky nováčci-čekatelky:
☼ verlis 11.5. 09 konzultace fertimed a leky na stimulku, tak cekani na mrchu, v pondeli byla posledni HA, vyfasovan Synarel, na prvnich 9 dni a pak Fostimonek, dlouhy protokol

Kelišky a co bude dál:
☼ kacza.b (Karin 32 let, Bohumín) 1 těhotenství mimoděložní,4×IUI,1×IVF zamlklé těhotenství,2×IVF mimoděložní,3×IVF neuspěšné
☼ luciik (Lucie,28 let) 2xIUI, 1xIVF GC, 1xMA, 1XIVF Fertimed, 1xKET Fertimed - vše negat.
☼ asmeena (Verča,29let) 9xIUI, 2xIVF, 1xKET.1/09+2/09 IUI nevyšlo. 5.3.09 laparoskopie (všechno O.K.) - od 4/09 se zase snažíme bez pomoci lékařů a pokud to nevyjde, tak zkusíme v 2/2010 3.IVF, 10.6.imunologické vyšetření v Brně
☼ spasinka (Judita 33 let) 1x IVF - neúspěšné. 2.IVF - měla jsem jen 2 vajíčka, vzhledem k ukázkovému SPG jsme nedávali ICSI, boužel se vajíčka neoplodnily, ET tudíž neproběhl, na podzim 09 další (stále druhý) pokus
☼ michina (Katka, 31 let), 1/2007 SP, 1/2008 přirozeně mimoděložní, 2xIVF Fertimed Polanka: 9/2008 (slabá čárka, neudrželo se) a 3/2009 (mimoděložní), 8/2009 plánovaná hormonální terapie kvůli endošce, potom odběr děložní sliznice, hysteroskopie, další IVF asi přelom 2009/2010

kat77
14. črc 2009

ahojky holky,

ocko tak copak je nového? Jak jsi dopadla?

kat77
14. črc 2009

evicko mooooooooooooooc ještě jednou gratuluji...drž te se oba 😉

j.cien
14. črc 2009

Pekny den Kelisky!
Chudak Larri,ale aspon to ma uz pro ted vyresene...to cekani stejne nikam nevedlo,tak ted ji daji do poradku a pripravi se na dalsi IVF a to uz sakra musi vyjit!!!
Ale to cekani a to vsecko kolem toho...je to narocne...ja se upinam na to,kdy uz konecne budu mit // a ono to samo o sobe jeste neznamena nic....

Ocko to je bezva,ze se citis od vcera i fajn,prsiska ted budou asi bolet,ale to je v tehu normalni 😉 .
V patek dopadnes na vybornou a stale si myslim,ze tam budou 2 bublinky 🙂

Asmeenko mrcha mrchovata je ti verna...ale jednou ji to zatrhnes,uvidis 😉 !!!!
Mne dnes take dorazila,takze v sobotu najizdim na antiko.

Jsem dnes poprve letos v praci na kole,prijela jsem uplne schvacena-fyzicka na nule 😝 ..tesim se uz domu,hned z kola hopnu do bazenu mrcha nemrcha 😀 😀

kat77
14. črc 2009

ocko tento případ s tím krvácením měla úplně stejně moje kamarádka a valila z ní krev o závod, ale malá byla v pořádku a taky na začátku 2 měsíce, neboj se to bude v pořádku. Oni sami doktoři nevěděli proč krvácí a odkud přesně, ale vše bylo pak ok a dnes už má 2 děti, to druhé jí šlo normálně

kat77
14. črc 2009

cienko ty jsi sportovec 😀 😀

u mě holky taky včera dprazila mrcha jedna 😠

kat77
14. črc 2009

no nic musím bběžet, zatm pa a ocko myslím na tebe 😉

hnedoocka23
14. črc 2009

jé holky,zase jsme se minuly...no uvidíme v pátek..konečně nekrvácím,cítím se skvěle..nechci nic zakřiknout 🙂

j.cien,takže už konečně antiko a pak hurá do stimulky,uteče to jak voda 🙂 🙂 kat a ty už taky to máš za pár 🙂
děkuji moc,jste zlaté....

hnedoocka23
14. črc 2009

holky,kdybych šla dneska na krev a rostlo by to tak jak by mělo,tak dneska bych měla HCG hodnotu 154 000!!! 😀to je mazec

hnedoocka23
14. črc 2009

kaczi,vím že se bere na zastavení nějaký ascorutin myslím...ale Koutná mi ho nepředepsala a na pohotovsti mi ho taky nedali.....je to prý nějaký vitámín a zesiluje poševní stěny..

hnedoocka23
14. črc 2009

nikdo tady není,tak jdu k telce...pá

j.cien
14. črc 2009

Ocicko jen pekne pupickuj u telky,to je moc dobre,ze se dnes citis tak skvele 😉 🙂 a az z tebe opadne ten sileny strach,az te v patek dr.uklidni,tak to bude naprosta parada!!!!!!!!! 🙂

evcaa
14. črc 2009

Ahoj holky danecek spinka tak jdu na vas nakouknout

ocko niceho se neboj vse bude ok 😵 😵 😵

asmenko bud rada ze mas vysledky ok a je to tak jak rikas mimi si jen dava na cas 🙂 🙂

larri je mi te lito bobecku priste to urco vyjde musiiiiii 😉 😉 😉 😉

cien ja ted sednout na kolo tak se vyklopim do prvniho prikopu 😀 😀 😀 😀 😀

jirka sel ted s izzinou na prochajjdu izzi je uplne skvela vzdycky jak danik knukne tak kouka co ze to dela no proste prca 😀 😀 😀

j.cien
14. črc 2009

Evicko nase krasna mamino!!!!!Tak jak je doma??Napis,jeke to bylo,kdyz jsi Danecka poprve uvidela?
Vypada tak,jak sis ho predstavovala?
A jak se citis?Co kojeni,jde to?

kat77
14. črc 2009

ocko to je fakt, příští týden už jdu za kajochem do fulneku a určo mi bude předepsávat antiko...no vidím, že s tím dlouhým protokolem jsou úspěchy 😉

j.cien
14. črc 2009

Kat tak to se urco pak potkame u Kajosa,ja budu mit sice kratky protokol,ale stimulovat bych mela zacit cca 12.8

hnedoocka23
14. črc 2009

tak mi volala ségra tedkom...u mě prý dopadne vše dobře,akorát se v těhotenství musím hodně šetřit a moc odpočívat,mít nohy co nejvíce nahoře...viděla kluka a holku,řekla,že to můžou být dvojičky a nebo rychle za sebou děti 🙂 tak jsem zvědavá...

hnedoocka23
14. črc 2009

konečně se to tady rozjede holky...další těhule na obzoru 🙂

Evíku ahooooj...... 🙂

bellka
14. črc 2009

Dobré poledne, berušky. Očko, jsem moc ráda, že je Ti líp a věřím, že všechno bude v pořádku, jenom hodně odpočívej a šetři se. Držím mocinky palušky🙂 Evi, přeju ještě jednou vše jen to nejlepší Danečkovi do života a hodně štěstíčka vám všem🙂 Holky, moc vám všem fandím a držím všechno co mám, ať už to nekonečné čekání na mimíska je u konce🙂

j.cien
14. črc 2009

Ocko supr info z karet 😉 🙂

evcaa
14. črc 2009

holky moje milovane danik je perfektni porod pokud maly dovoli popisu jak prijde mamuska ocko karty nelzou bellko dekuji jsi zlaticko a tak jak psala mamka preji ti jen a jen to nej do zivota a hlavne mimise co nejdrive ale to preji vam vsem je to nepopsatelny pocit videt ho poprve takove fialove pomackane mimi a to jsem byla oblbnuta a bylo to pro me to nejj a ze si toho moc nepamatuju po vyazeni danika takove mlhave mzitky vsak vse napisu mejtre se mnou trpelivost 😅 😅 😅

bellka
14. črc 2009

Jejda, já tu bulím jak malá holka. Prý malé pomačkané fialové mimi, to je nádhera🙂

beruska81
14. črc 2009

evi vítej doma, přeju vám hodně šťastných chvilek s Danečkem. Očko ty se šetři ať jsou z toho krásné dvojčátka. 🙂

j.cien
14. črc 2009

Holky je to krasa,kdyz IVf funguje!!!
Od tech vymodlednych // az po Danika v naruci! 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru