Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

katrin111
1. srp 2009

jj presne tak a co mate dobreho?????

rona2
autor
1. srp 2009

Belko já jsem taky měsíc co měsíc bulela a byla jsem úplně zoufalá a pak jsem to pustila úplně z hlavy a najednou jsem byla překvapená.
Z toho IVF mám strach,že se stane mimoděložní a příjdu o vejcovody a pak už ta šance fakt jiná není.Ale kdysi bych šla do toho taky a pro mimi bych udělala všechno.

rona2
autor
1. srp 2009

Dneska jsem se dopolene courala po městě a tak jsem dělala jen rychlovku,upekla jsem kuře a k tomu hranolky a rajčátkový salát.V tom vedru se mi nic nechce a stát u rozehřáte plotny je na vybulení.

katrin111
1. srp 2009

mnam romi to bych si dala taky 😉

rona2
autor
1. srp 2009

belko už se těším až tady napíšete,že se IVF povedlo a jste těhu. 🙂

katrin111
1. srp 2009

k veceru zajdeme s mojim do tesca...............

katrin111
1. srp 2009

jj bell ja taky a odkud je radulka???taky z rychvaldu jako ty?????

rona2
autor
1. srp 2009

Dělala jsem hranolky v troubě,ty já můžu,fakt mňamka.
A kdy ti dorazí tchýně s papričkama? 🙂

katrin111
1. srp 2009

jj to ja taky muzu..muj ji ted volal a rikala ze se naji a dorazi tak za chvili jeste pomyju nadobi at tu neni bordel...............

rona2
autor
1. srp 2009

Rychvald to mám taky kousek odtud,to mi nějak uteklo,že je Bel odtud. 🙂

rona2
autor
1. srp 2009

Tak si budeš užívat návštěvy. Já se později taky pojedu podívat k našim,dneska se vracejí z dovči a 14 dní jsem je neviděla.

katrin111
1. srp 2009

jj nastesti je v poho 😀

rona2
autor
1. srp 2009

Tak to máš fajn,to já říct teda nemůžu.

katrin111
1. srp 2009

takze mas doslova "tchyni"jooo?????byvala tchyne byla taky ............... 😀

bellka
1. srp 2009

Radul je z Poruby. Roni, kdyby to bylo aspoň trošku jednodušší, viď?

rona2
autor
1. srp 2009

Doslova a do písmene. A taky už se podle toho chovám.

katrin111
1. srp 2009

holky zlate musim koncit musim se jit na chvilku natahnout ted jsem dojedla obidek a uplne tady funim total jsem se prezrala a pak se vrhnu na to nadobi a romi myslim na tebe a tesim se jeste si pisneme

rona2
autor
1. srp 2009

Bell,jednoduché to mají snad jen ti ci po dítku nijak zvlášť netouží.
A tam kde by mimčo mělo všechno tak tam se to nedaří,je to tak nějak blbě zařízené na tom světě.

rona2
autor
1. srp 2009

Katrin to víš,že si písnem,ikdyž tady nepíšu tak nakukuju.
Měj se hezky papa. 😉

rona2
autor
1. srp 2009

Taky pomalu končím,dítko se čvachtá s kámošem v bazénu tak jdu dělat dozor ať se mi tam neutopí,tak zatím papapa.

bellka
1. srp 2009

Berušky, pěkné odpoledne si užijte🙂

bobinka1
1. srp 2009

ahoj holky,mně se to zdá taky divné s tou Polankou,jedna sestra mi řekla,že se ještě neotvírá a druhá mě o pár dní později objednala taky jdeme 5.8,v pondělí tam volám tak jsem zvědavá 😒

abig
1. srp 2009

Ahoj holky, k té Polance, je otevřená, já jedu v pondělí na 7:45. A máte pravdu, co sestra, to jiná řeč.

radule82
1. srp 2009

Kelišky, přeji Vám pěkný sobotní večer 🙂 já se půjdu okoupat a šupnu do postýlky a budu kukat na telku 🙂

kasa
1. srp 2009

Ahojki tak jsem právě dorazila z práce,a koukám ,že mě buď sestra v Olomouci špatně informovala,nebo tam ještě nebudou dělat všechny zákroky.Tak nevím,ale zase jsem aspoň ráda,že to vyšlo na pátek,a že budu moci třeba už vpondělí do práce.Je to tam teď nějaké divoké,a začali mi vyčítat ,že chodím často po doktorech,no ono se to vždycky nedá vyřídit v odpoledních hodinách,zvlášť,když jede člověk až do Olmíku.Vládne tam teď strašná nervozita,tak uvidíme jak se to uklepe.Ahoj Romi co podnikáš,kromě dozoru u bazénu.

bellka
1. srp 2009

Berušky, taky už jdu do pelíšku, tak vám přeju dobrou nocičku a krásné sníky🙂

kasa
1. srp 2009

Dobrou noc všem.Peťka 🙂

bellka
2. srp 2009

Dobré ranko a krásný slunečný den přeju, berušky🙂

radule82
2. srp 2009

Dobré ránko a krásnou sluníčkovou neděli 🙂

radule82
2. srp 2009

Já jsem šla v noci na záchod... začala jsem trochu špinit ... tak jsem si ted delala test... a nic... žádné dvě čárky... tak nevím, kde ti stavitelé se zastavili, abych tam měla ty dálnice.... ale mám tucha, že se ta MS rozjede... 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru