Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
3. srp 2009

Katrinko dej si vlaznou sprsku 😉 a nohy nahoru a namaz si je necim chladivym 😉 to zvladnes,hlavne ,ze mas Domika v brisku 🙂
Je to deprimujici,jak se tu jedno IVF za druhym nedari...uspech je fakt vyjimkou/Swety 🙂 /...tak je mi zase z tho smutno,clovek si dela nadeje a prd.....

Dnes jdu odpo k nejake uzasne pani pres cinkou masaz,dostala jsem jako darek poukaz na masaz 🙂 tak se tesiiiiiim!V praci zase dusno,ta "skvela"kolegyne je po dovolene opet zpet 😝 😝

j.cien
3. srp 2009

jo a syfla likviduju olejem Tea tree...uz jsem machr,davam si ho PRIMO TAM a vydrzim to 😀 😀 😀 jen doufam,ze si tam nevypalim dalsi otvor,to by se Kaja asi divil 😀 😀

evcaa
3. srp 2009

pekny den holky moje to je mi mocinky lito ze to nevyslo ale uz priste to vyjde 😉 😉

https://www.youtube.com/watch?v=6CxluvT3qmg

holky mrknete

radule82
3. srp 2009

Dopoledne jsem byla u té vyhlášené bylinkářky u krajského úřadu pro ten těhotenský čajíček ... tak ho ted budu pít, at se připravím na zmražáčky...

Holky, mohly byste mi, prosím, poslat info, jak probíhá KET, jaké kontroly před tím jsou, jestli se berou nějaké léky atd. Děkuji

j.cien
3. srp 2009

Radulko a jdes jeste na krev?Pro jistotu..?
Ja o KET nevim nic...ale holky ti urco napisou!
To je fajn,ze jdes do toho znovu,to je spravne,tvrde za svym cilem!! 😉

evcaa
3. srp 2009

radul ja taky ket nemela tak nevim

radule82
3. srp 2009

a holky ten čajíček, co nám napsala Bellka, nevíte, v čem ho můžu připravovat? vím, že se nesmí používat kovovoá lžíce? ale jestli ve skle nebo v hrnečku, to už je jedno?

katrin111
3. srp 2009

ACH JO HOLKY ME SILENE BOLI ZADA uz nevim jak si mam lehnout sednout je to des.............evi krasa danecek je sikovny uz se taky moccccc tesim na nase mimco 😵

radule82
3. srp 2009

Evi: Taky jsem se koukala, co k tomu dodat, mimi je fakt zazrak 😉

katrin111
3. srp 2009

teda baby tady to silene vazne.......................... 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kat77
3. srp 2009

Ahoooojky holky...
Tak už jsme z dovči doma, copak je tady nového?

kasa
3. srp 2009

Tak vám přeji hezké odpoledne,právě jsem dorazila domů z práce. 😎

kasa
3. srp 2009

Radulko a Bellko,nevěšte hlavu určitě nám to všem jednou vyjde,a kdyby ne tak si myslím ,že i opuštěných dětí co by byli rádi u hodných rodičů,je boužel zatím hodně.A tak určitě nezůstaneme sami.
Já aspoň pokuď by se nezadařilo tak jsme rozhodnutí nějaké to opuštěné dítko adoptovat.
A ikdyž se zadaří ,i tak budeme asi jednoho opuštěného broučka adoptovat.
Jinak Evi Daneček je úžasný.
Katrin vydrž ,dej si nohy do lavoru a užívej si každý pohyb ,je to totiž malý zázrak v dnešní době mít zdravé dítko.
Jak to vidím v práci ,kolik je tam postižených dětí,tak opravdu zdraví je na prvním místě,akorát si toho zdraví lidé málo váží.
Takže hlavně dobrou náladu a usměv za každou maličkost. 🙂 🙂 🙂 🙂 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

radule82
3. srp 2009

Kasi nemáš zkušenosti s KET?

kasa
3. srp 2009

Ahoj Radulko to nemám,já jsem ve Fertimedu celkem krátce,teprve mám před hydrolaparkou,pak se dovím co bude dál.Asi nejdřív inseminace a pak až klasické IVF.Ani přesně nevím co to ten KET je.To je taky něco jako IVF?
Nemám ještě tolik zkušenosti.Celou dobu jsme řešili jen problém přítele,a až nedávno jsme zjistili,že je problém na obou stranách.Tak co nás přesně vše čeká se asi dovím v ten pátek po hydrolaparce.Už aby to bylo,jsem trošku nervozní.

radule82
3. srp 2009

KET je rozmražení embryjek plus transfer.. mám dvě zmražulky po IVF

kasa
3. srp 2009

Jo Bellko,chtěla jsem se zeptat jak je to s chystáním toho čaje,piji čajček na neplodnost a je tam napsané 2 polevkové lzíce,tak používám nerez lžíci a teď jsem se tu dočetla ,že se snad nemá použivat tak nevím jak je to správně.Dík za radu.Piji sice trošku jiné složení ,ale taky na neplodnost.

kasa
3. srp 2009

Aha tak to my máme taky mražáčky,ale zatím jen spermijky na 2 pokusy .Protože ty podmínky pro chlapy jsou tam špatné.

radule82
3. srp 2009

Kasi, já myslím, že suché bylinky můžeš nabrat do hrnečku, ale pak už je nesmíš cedit nebo míchat kovovým... taky jsem si dneska koupila ty bylinky, co nám Beluška napsala 🙂
Myslím, že si pamatuje, že Bellka říkala, že pít pouze ve skle nebo v porcelanu, ne keramika....

radule82
3. srp 2009

můžes nabrat tou kovovou lžíci

kasa
3. srp 2009

Aha tak to jo.Já mám trošku jiné složení,protože ,když jsem si to byla koupit,tak mi ta paní řekla ,že to nesmím pít kvůli třezalce a být pak na slunci,že bych se mohla osypat a doporučila mi přímo jejich směs na neplodnost,kde ta třezalka není.Já jsem totiž v práci 8 hod na přímém slunci tak jsem její radu poslechla a neriskovala to.

radule82
3. srp 2009

jj taky mi to říkala... já přijedu do práce autem.. pak sediím 8 hod v kanclu, pak zase autem.. takže na sluníčku jsem minimálně.. tak si myslim, ze par paprsku slunicku mi snad neuskodi...

bellka
3. srp 2009

Berušky, jenom nakukuju, potřebuju si vyčistit hlavu. Ten čajíček můžete připravovat v čemkoliv, jenom né v kovu a nepoužívat nic kovového, pokud nemáte keramickou lžičku, tak to naberte odhadem prstama. Doufám, že vám to pomůže, mocinky vám to přeju z celého srdíčka.

radule82
3. srp 2009

Belišku, opatruj se!!! Nevím, co víc napsat...

bobinka1
3. srp 2009

ahoj holky,jen jsem vás přišla pozdravit a čtu,že je tady zase smutno ☹ ,ale jednou bude líp

kasa
3. srp 2009

Bellko děkuji za radu,a uvidíš bude líp.Jednou se broučka dočkáš,nebo jak jsem psala i opuštěných dětí,které si zaslouží hezký život je hodně.A určitě jsou mezi nima i hodné dítka ,které soi tu lásku opravdu zaslouží,máme kamarády ,kteří mají 2 svoje kluky 9 leté a 2 holčičky sestry jedna má 7 a druhá 5 a jsou to opravdu zlatíčka.
Jinak hlavně sluníčko na bolavou dušičku. Pa pa 🙂

radule82
3. srp 2009

Holky, ted když už mám MS, tak už nemusím zavádět Utrouš, že?

j.cien
3. srp 2009

Ahojky,jsem po masazi,ale za moc to nestalo...chtela jsem vypnout hlavu a uzit si to a madam maserka celou dobu u toho brebentila...z hodiny prace bylo s bidou 45min...takze vyhozene 400.-

Radulko Utros se vysazuje,jakmile prokazatelne nejsi tehu...nekde rikaji holkam vysadit az po negativni krvi...ale nevim...chjo,je to takova skoda...zas ve mne hloda cervik,jestli je Fertimed to prave CAR...sakra 😠

kasa
3. srp 2009

Radulko já nemám tolik zkušenosti ,ale počkala bych až do kontroly u Jaroše ,až když ti řekne ,že se broučci opravdu neuchytili.Jinak ti přeji ,aby jsi se brzy opravdu nějakého broučka dočkala. 🙂

kasa
3. srp 2009

Cien já věřím ,že je mé sestřence pomohli a Simonky se dočkala,a to nemá ani jeden vejcovod a říkali ji v Brně při prvních 2 pokusech ,že nemá šanci mimi udržet,a dneska díky Fertimedu má zdravou půlroční Simonku a je to opravdu zlatíčko.Zítra ji budeme s mamčou hlídat tak už se moc těším.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru