Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

asmeena
4. srp 2009

punkci cysty? nebo ovarialní punkci, aby mi odsáli vajíčka?

j.cien
4. srp 2009

Sido tak to jsi i tak popredu 😉 tak ted bude stafeta na tobe a PROSIM TE,snaz se tu smulu prolomit 😕 to fakt neni mozne,jak se tady nedari...a Bellka pise,ze ani ty dalsi holky nic...to je uz fakt ale divne....

HOlky,co nas treba jen CTETE a NEPISETE!Napiste prosim,ktera jste ve Fertasu po uspesnem IVF 😉 🙂 !!!

j.cien
4. srp 2009

nn Asme,myslela jsem punkci cysty ..proste nezadouciho foliku,ktery se udelal v nevhodnou dobu...nekdo psal,ze to mel..

asmeena
4. srp 2009

já jsem měla cystu, takže se mi folík ani neudělal nebo co, já nevím prostě se to muselo odsát, aby se pak vytvořil a mohl prasknout, první mi odsávali v narkóze, tak to nebolelo a druhý a třetí mi odsával Vodička bez uspání a úplně v pohodě, přesně mi popisoval co dělá a opravdu to jenom píchlo jako včelička. On má zlaté ruce, akorát už není ve Fertimedu. ☹

j.cien
4. srp 2009

jj,tak jsi to byla ty..no Vodicku jsem nezazila,ale vsichni ho tu chvalili...ted je pry nekde sefem v CAR na Slovensku..psal to nekdo z toho Reprofitu...oni vubec tak migruji ti Dr. mezi Car,asi stejne jako ty pacientky 😀 😀 skatule hejbejte se 😀 😀

asmeena
4. srp 2009

no právě, že už se mi nechce do Fertimedu, když vím, že v Olmiku už není můj oblíbenec Vodička, Sobkovi jsem nějak na chuť nepřišla a v Polance se IVF ještě nedělá a taky bych měla strach, že když bych šla já, tak vyfasuju Holuba a tomu chci zabránit. I když Jarošek je jednička, ale ten se tam střídá s Holubem 😖

asmeena
4. srp 2009

holky jdu do hajan, dobrou. 😉

j.cien
4. srp 2009

Dobrou 🙂 jeste varim mexicke fazole na zitra 😉 a mam tam mega davku chilli 😀 😀 snad to Petr prezije 😀

asmeena
4. srp 2009

to budou rychlé spermijky, si to užiješ - auuuuu, 😀

j.cien
4. srp 2009

😀 😀 Asmee stale bojuji se syflem 😝 takze si uzivam akorat tea tree oil primo TAM a to je auuuuuuuuuu 😀

asmeena
4. srp 2009

tak to ti vůbec nezávidím. U doktora jsi s tím nebyl?

j.cien
4. srp 2009

nn..lecim se sama 😀 nevim,co to je,jestli fakt opar..nebo jsem si to jen nejak odrela,jak ted jezdim na kole..mozna se mi tam jen zadrely kalhotky...nevim.Nemam zaden vytok ani nic,jen takovy hodne bolavy puchyrek z venku...koukala jsem zrcadylkem 😕 chjo..furt neco 😝

asmeena
4. srp 2009

tak to budeš mít možná jen odřené, tak se už opravdu loučím a jdu spát, pápá

martin72
4. srp 2009

Zítra jedeme do Polanky k Dr.Jarošovi,tak doufám,že to 2.IVF dopadne na jedničku.

kasa
5. srp 2009

Dobré ranko všem jen vás jdu všechny pozdravit a frčím do práce.Tak hezký den. 🙂

kasa
5. srp 2009

Marťo moc vám přeji ať to 2 IVF dopadne dobře. 🙂

asmeena
5. srp 2009

marťo: taky držím pěsti, ať vám to dobře dopadne. 😵

j.cien
5. srp 2009

Dobre ranko a pohodovy den!
MArtine s Rencou hodne stesti do dalsiho IVF 😉

j.cien
5. srp 2009

Kelisky kde jste vsecky?????????????? 😎 Snad jste nezdrhly vsecky do Reprofitu? 😕 😀 😀 😀

katrin111
5. srp 2009

marti uz jsem tuuuuuuuu...prisla jsem z poradny trosku dala byt do kupy a ted obedvam.hladova jsem jako vlk 😀 😀 😀 😀

j.cien
5. srp 2009

co papas dobreho Katrinko?

katrin111
5. srp 2009

papkam kure na smetane a knedliky................a hned se citim lip 😀 😀 😀 😀 😀 a co mas dneska dobreho ty???jsi v praci???

j.cien
5. srp 2009

Teda Katrin ty si davas 😀 😀 ja mam zapecne brambory s cuketou,klobasou a nivou 😉 a prave jsem sezrala giga zakusek,pac nase ucetni slavi narozky..a mam ted sladko az v pate 😝 mela takovy pudinkovy s piskotem traslavy,preslazeny 😝 😝

j.cien
5. srp 2009

jj,jsem v praci...furt dokola...uz se tesim na tech par dnu volna kolem stimulky...jestli teda bude 😀

katrin111
5. srp 2009

mnam taky mas mnamku ja bych neodolala.a zakusku taky neeeeee.....jj stimulka bude neboj..............pristi tyden jdu na ten zatezovy test na cukr tak se velice tesim 😝 😝 😝 😝

j.cien
5. srp 2009

fuj,to bude hnus pit tolik toho sladkeho... 😝 ale co bys pro Domika neudelala,ze? 😉 🙂
Dnes je ti asi lip,kdyz neni takove vedro,ze?

katrin111
5. srp 2009

jj to jo ale ze to budu vesmes podstupovat 2x do roka by me nenapadlo.....v unoru kvuli fertimedu ted kvuli domika............jj je mi lip ale vcera to bylo lepsi vcera byla vetsi zima dneska je tam celkem dusno...........ale porad lepsi nez ty tropy.........ale zase maji prijit 😝

bellka
5. srp 2009

Berušky, přeju vám pěkný den. Tak jsem toho zase moc nenaspala, honilo se mi to všechno v hlavě a už jsem to rozřešila. Teď půjdu pro sněhurku a pak odcházím do Reprofitu, protože když jsem zjistila, že další dlouhodobá snažilka je těhotná za pomocí minimálky, tak nemám co řešit. Ve Fertimedu mi nijak neublížili, ale proto tam nechodím, že jo.

katrin111
5. srp 2009

ahoj bellko,jj treba to ve fertimedu byly tzv.generalky a v reprofitu uz to bude naostro a vyjde to napoprve 😉 moooc ti to preji..........

j.cien
5. srp 2009

Belli chvalim ti moc moc,ze to nevzdavas a jdes dal!!!a strasne moc ti preji,at je to osudove rozhodnu jit do toho Reprofitu 😉 🙂 Cetla jsem vcera na strankach Reprofitu vse,maji tam i tabulky procentuali uspesnosti,ktere je ovsem vlasne stejna jako jinde..jen tech "zivoucich" tehuli,tech v diskusi je prokazatelne vic a je to takove najake verohodnejsi 😉 !
Myslim,ze prejdu po IVF take do Reprofitu a celkem me to uklidnuje,ze je i reseni radove za tisice...ne za deseti nebo statisice!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru