Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
7. srp 2009

Ahoj holky,
tak v POlance dnes byla sestra Petka 😀 ,zato tam ale nebyl Kaja 😠 😠 takze jsem byla nas....pac jsem se objednavala cilene k nemu!!!Byla tam Dr.Koutna,celkem OK,ale uz mene OK je to,ze mam v levo 2jajca 2cm..i pres antiko a Femigard 😝 ,takze v nedeli jedu do OC na punci...Punkce bude bez narkozy,pac jsem pry holka sikovna...rikala Dr.... 😕
Moje 1.IVF je tudiz opet v ohrozeni...pac at to pocitam,jak to pocitam...schvaleni mam jen do 2.9 😠 😠

j.aja
7. srp 2009

j.cien - ahoj tak to jsme ti ji asi přivolaly 😀

Počkej počkej...ty nebudeš mít narkozu? A proč?

j.aja
7. srp 2009

j.cien - Jak to,že se nevejdeš do termínu? Tohle jsme neslyšela,že by nevyšel termín od pojištovny... 😕

bellka
7. srp 2009

Berušky, přeju všem pěkný páťulínek a víkend. Tak příští týden jdu na UTZ a když tomu nebude nic bránit, tak se nechá rozmrazit sněhurka. No uvidíme. Cien, tfujtfujtfuj na neděli.

j.cien
7. srp 2009

Ahoj Jaji 😉 platnost schvaleni IVf je vzdy jen na3mesice...coz nikomu nevadi,jen ja s tim mam uz potreti problem 😀 😀 jsem proste traged 😀

Narkoza se asi nemusi davat,neco mi mozna slehnou,at to neboli..uvidim,to zvladnu 😉 Jsou to jen 2vpichy tenkou jehlou,neni to jako pri OPU,kde je klidne 20vpichu kvuli 20jajec 😉

Belli tak s chuti do toho ,at je Snehurka uz u tebe 🙂
Potkala jsem v Pol.Kaczku a je to teda Koczka 🙂 sice zapirala,ale zhubla fest a je to kus 🙂 a pak jsem jeste potkala tu holku,co jsme spolu mely laparku..takze dnes byl minisrazik Konikovskych Kelisek,jako za starych casu 😀

katrin111
7. srp 2009

ahoj holky marti neboj odbre vse dopadne a co dneska papkas dobreho?????ja zapekam brambory.......jj srazik jako za starych casu to by bylo fajn 😵

bellka
7. srp 2009

Cien, nechceš mi říct, že ta čtyřka u vchodu jste byli vy? Měla jsi bílou sukni?

j.aja
7. srp 2009

katrin111 - ahojky, taky tě zdravím 😉

j.cien
7. srp 2009

Jj.2metry v bile sukni!BELL????????????Tos byla ty tam u dveri do laborky??Ja jsem se usmivala na nejakou pani tam,ale nedoslo mi to!!!!!!!!

j.cien
7. srp 2009

Katrinko ahoj,mam v sobe asi tak pul kila mexickych fazoli a s chlebem-prase!!! 😠 😀 😀

katrin111
7. srp 2009

kurde marti to budes mit potom valecnou noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katrin111
7. srp 2009

a co delala kaczka v polane?????vubec tady uz nechodi

bellka
7. srp 2009

Cien, no jo, a já si myslela, že to nemůžeš být Ty, bo už je hodně hodin, tak co bys tam ještě dělala?

evcaa
7. srp 2009

ahoj holky tak vas zdravim a koukam ze vcera tady byla vymen nazoru j jsem fertasu vdecna mam danika a to ze si nechaj vse zaplatit tak to je dle meho vsude

rozi.nka
7. srp 2009

krásné odpoledne kelišky 🙂
koukám, že je to tady jak na válečné stezce ☹ moc mi chybí všechny staré kelišky, pamatuju časy kdy jsem jen přišla ze srazu s váma a už jsem seděla na koníkovi a pořád bylo co povídat. teď už to takové nejni 😔
tím samozřejmě nemám nic proti novým, já jsem se sem vtěrla s tím že jdu do ferťasu a nějak jsem tam nedošla 😀
katrin taky bych si dala zapečené brambory a s mletým masem, hmmm mňamo 😵 my dnes máme smetanovou omáčku s bramborem a vajíčkem, nikdy jsem to nejedla a jako těhu bych se jí užrala 😀

evcaa
7. srp 2009

jj rozi nejak se to rozpadlo podle me kvuli neuspechum kacka ocka asmenka atd ☹ ☹

rozi.nka
7. srp 2009

cienko, moc si přeju ať už tě ta zasraná tragédie opustí 😉 😀 věřím, že tentokrát už to klapne a IVF bude i s krásně pozitivním výsledkem 😎
jo a nesmím zapomenout na spasinku, moc mě mrzí co se stalo, ale věřím že tak čupr ženská jako ty nezůstane sama 😉 každý konec je něčeho začátek, a když se takhle zachoval tak za nějaké trápení určo nestojí 😝
moje švagrová teď prožívá to stejné, po šesti letech a pár dní před plánovanou rekonstrukcí si její milý usmyslel, že už s ní nechce být. trotl... 😠

rozi.nka
7. srp 2009

jj evi, je to tak ☹ samozřejmě nikomu nic nevyčítám, jen jsem chtěla říct že už je tady dlouho smutno a ne tak veselo jako vždycky bylo. kde jsou ty časy kdy se tady ještě po desáté večer vykecávalo a nikomu se nechtělo do pelechu i když tam čekaly roztoužené polovičky a ovulka vrcholila 😵 😀

evcaa
7. srp 2009

rozi pripojuji se k tobe a cience a vubec vsem keliskam at starym ci novxm preju kolejnice at uz ve fertasu ci jinde 😀 😀 😀 😀

rozi.nka
7. srp 2009

Daník je zlaťoučký, je vidět že je to správně ukecaný kelišák 😀

evcaa
7. srp 2009

jj rozi je to smutne ja na vas taky nemam moc casu ale zkusim se polepsit ja myslim ze nejvetsi problem je v tom ze vsichni ctou a nikdo nepise tak to je ☹ ☹ 😠 😠

evcaa
7. srp 2009

j kelisak jak vysity 😀 😀 😀

katrin111
7. srp 2009

ahoj rozi,evi tak uz konecne papkam a moooc nam to chutna................vcera jsem byla na 3d utz a krasa!!!pak pridam do alba az mi to brasin vyfoti.........................jj mate pravdu ze uz to neni co bejvalo 😒

katrin111
7. srp 2009

danik zlaticko 😵

bellka
7. srp 2009

Berušky, nebuďte smutné! Evi, máš nádherného synáčka, rozinka a Katrin budou zanedlouho taky držet ty svoje uzlíčky v náručí a my ostatní si musíme ještě chvilku počkat a je úplně jedno, kde to bude. Hlavní touha je přece miminko.

katrin111
7. srp 2009

to jo bell ale kdysi to tady byla drbarna o vsem a dneska je to na bodu mrazu........bohuzel

rozi.nka
7. srp 2009

já se přiznám, že taky čtu a napíšu jen někdy, ale co mám psát? o ivf nevím absolutně nic a psát tady o těhulkování je blbost, jako bych sypala sůl do rány ☹
je to na prd, nejlepší by bylo kdyby jste všechny okamžitě otěhotněly, to by tady bylo veselo 😵 😵 😵 moc bych vám to všem přála 😉
katrin taky bych si dala 😵 od rána mám na něco chuť, to je nejhorší 😝
jsem zvědavá na Domíka jak vyrostl 😎

evcaa
7. srp 2009

jj katrinko je to jen o neuspechu a to me stve ze nemuzou byt vsechny holky stastne jako my tri 😔

katrin111
7. srp 2009

rozi uplne si to vychutnavam jinak jak bych nemela nic tepleho v zaludku tak bych se nemohla doztat 😀 😀 😀 😀 😀 a taky se priklanim k tobe..................jj ta fotka neni moc ostra pac maly nemel u pusiny moc vody a dr.rikal ze ta voda pusobi jako cocka..........mam i zaznam

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru