Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

bellka
27. srp 2009

Kaczko ahoj🙂

bellka
27. srp 2009

Šmankote, další švestky, OMG! Já upekla Pavlíkovi švestkovou buchtu a knedlí máme 35 na mrazáku😀

kacza.b
27. srp 2009

belli co je to prosim te to OMG? nejak nejsem v obraze 😀

a co se divis holka je prece svestkova sezona 😀 😀 😀

capenka
27. srp 2009

zdravím holky jen tiše dočítám jak se vede ,no já jsem zase tragéd, kontrola dopadla na nízké úrovni ,doktor zpočítal vajucha,hrůza 8 rozměrově dobrý ,zbytek malí tudiž k ničemu,tak to vydím 3/4 když uhyne po Opu, jinak vyžuhlala jsem papír na narkozu,tak že zhruba v pondělí už valím na OPU,
jo poradte je lepší ACH,já už mám ten věk na ten malý počet vajuch mě doktor řekl ,jo že že už je to věk a tomu věřím 38 let je věk,

abig
27. srp 2009

Capenka : Tak asi zas na věku moc nezáleží. Mě je 28, měla jsem 10 ukázkových oplodněných vajíček, prodlouženou kultivaci i AH, a zbylo mi jedno 9 a jedna morulka, obojí mi zavedli a stejně se nepovedlo.
Stejně bych do toho šla znovu (PK,AH) ... teď mám stop stav, protože moje vaječníky ještě nesplaskly, teď jsou na 5x4cm ... což je stále I.stupeň OHHS, takže nejdřív za půl roku, což mě dost rozčiluje, nejraději bych do toho šla hned.

J.Cien : tfuj tfuj tfuj .... ať se krásně zahnízďují a brzy hlásit //

bellka
27. srp 2009

Capenko, klid. 8 folíků je pěkný počet, mě napočítali přece 9 a měla jsem 15 vajušek. Nejsou vidět vždy všechna a v některém folíku nemusí být nic a v jiném i 3 vajuška🙂 Abig neboj, uteče to a za chvilku si ani nevzpomeneš, žes půl roku čekala, taky jsem se nemohla dočkat a najednou jsem byla v akci🙂

bellka
27. srp 2009

A ještě k tomu AH, pomůže to embryjku dostat se ven, aby nezaniklo v obalu, takže uškodit nemůže, ale nezaručí uhnízdění. My jsme ho taky vždy měli a nechala bych ho udělat zase, toť za sebe🙂

kasa
27. srp 2009

Ahojki všichni,moooc vás všechny zdravím.
Cien teď hlavně žádný stres,nohy nahoru a hezky pupíčkuj,pouštěj si krásnou hudbu,hezké filmy a prostě relaxuj,ať se broučci můžou dobře uhnízdit.
Evi ,ten největší dáreček co ti můžu přát už máš v postýlce,jak psala Majda,tak jen ti přeji ,hlavně ať jste zdraví ,to je jediné na čem záleží,ostatní příjde samo.
Jinak s tím čápem to myslím vážně,teď se uhnízdil pro štěstí u nás ,no ,ale hned jak se nám zadaří pošlu ho klidně dál.Dnes jsem volala do Polanky ,tak 7.9. jdu na kontrolu do Polanky na 8:30,a asi ve středu 9.9.2009,teď když jsem to napsala ,tak jsem se úplně zlekla.Magické datum .Půjdu asi na 1 inseminaci,takžeby ,čáp a magie přinesli štěstí.Raději na to nemyslet,ať nejsem zklamaná,ale bylo by to krásné.

kasa
27. srp 2009

Ahoj Belli,moooc tě zdravím,právě jsem si uvařila čajček na plodnost a budu si muset v úterý dojet pro nový už jsem ho dopila.

bellka
27. srp 2009

Ahoj Kasi, já zítra taky musím koupit čajíček, bo mi došel🙂

kasa
27. srp 2009

A kam pro něho jedeš? 🙂 Do Mariánek?

capenka
27. srp 2009

holky prdlajs já mám teprve 8 folikulů mě teprve čeká OPU,takže jestli bude vůbec co zavádět, a zvedli dávku na 300j ,doufám že nebude Hyperstimulák,ale už doktor vydí že jak jsem chroust ,ale věk už bere za svý ,sloní dávky potřebuji ,jinak nereaguji,a chrnět se mi tam tedy nechce před OPU,vždyt to mám za rohem v koli ráno už tam musí člověk být i s chlapem na ten spermiogram ?

bellka
27. srp 2009

Capenko, však jsem to pochopila dobře, Ti opakuju, že já měla na UTZ těch folíků 9 a nakonec z toho po OPU bylo 15 vajušek🙂 neboj, taky budeš mít úrodu🙂 Kasi, k domu kultury😉

capenka
27. srp 2009

jo já už tě dočetla a jsem ráda,že vás mám ,tak aspon vím do čeho jdu

abig
27. srp 2009

Capenk: OPU dělají od půl deváté ráno, takže si to většinou zvou na osmou, ať může muž dát vzorek spermia a oni můžou přebírat a vybírat a byly připravené k oplození.
Tvůj počet folíků může být úplně jiný za pár dní, hlavní je že rostou a tvoří se vajíčka ...

bellka
27. srp 2009

Ono opravdu nezáleží na množství, ale aby byly kvalitní, tak se vůbec neboj, ten důležitý bojovníček tam musí být, protože už je načase, aby se začalo ve Fertimedu dařit a Cien to teď začne, tu těhuvlnu a vy budete pěkně naskakovat🙂 berušky, přeju všem dobrou nocičku a krásné sníky🙂 a zítra má narozeninky Kaczka😉 pa, pa, berušky🙂

petra123
27. srp 2009

čauky holky tak dneska pohodivy den opalovačka odpoledne na zahradě a jinak k večeru můj sekal dříví na zimu at je nam s miminkem teplo 😲 😉 a jinak ja palila odpad a dělala uklid na zahradě 🙂 jinak co holky taky pohodovy den jste prožili a hlavně uspěšny???

etra
27. srp 2009

ahoj holky, koukám, že popíjíte čají na plodnost...tay bych potřebovala, můžete mi dát tip, jaký a kde ho najdu? Díky moc.

bellka
27. srp 2009

Berušky, ještě jedno info. Tak Cien, beruška, jim z toho pokoje po ET nakonec zdrhla a je u sestry a je jí tam mnohem líp🙂 Petro, tak jste měli úklidový a zazimovací den😉 Etra ahoj, máš ho v poště.

etra
27. srp 2009

Beli, četla jsem , díky!!

rona2
autor
27. srp 2009

Ahoj holky,všem co slaví ty svoje narozeninky,přeji vše nejlepšíííí. 😉

Holky musím vám napsat co mi dnes přišel za dopis.Jak jsem viděla razítko Fertimed tak mě polilo horko a jak jsem si to přečetla tak jsem nadávala jak blázen.Ferťas mi napsal,že se mám okamžitě objednat na vstupní pohovor.Tak to je docela síla.Víc jak půl roku jsem tam lítala a to jim nevadilo,že jsem na vstupním nebyla a dnes.když už tam půl roku nechodím mi napíšou ať se okamžitě objednám.No hned zítra docentovi odpovím,že jejich výsledky manžel dodnes neviděl a jak dopadla genetika nevíme do dnešního dne taky,ale okamžitě se dostavte,no síííla! Tím jsem zavrhla fertimed a kdybych se rozhodla,že to ještě zkusíme tak jedině v Reprofitu.
Takový přístup mě teda úplně odradil.
Normálně na to pořád myslím a hlava mi to nebere.

rona2
autor
27. srp 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Která pravidla porušuje: | Zruš sraz kelišek v haviřově dne 12.9.2009
katrin
rona
kacza
rozinka
asmeena
Evča a Daneček

V restauraci Stolárna.

kasa
28. srp 2009

Ahojki ,hurá jsem první :
Kačko všechno nejlepší k tvým narozeninkám ,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a hlavně brzy mimiska v bříšku Ti přeje Peťka a přidává se i Peťa.Krásně si ten dnešní den užij. 🙂

kasa
28. srp 2009

Belli kdyby jsi šla až odpoledne pro ty bylinky tak cinkni.Včera už jsem se neozvala,protože jsem vytuhla.projistotu ti píši ještě jednou tel:605743070

bellka
28. srp 2009

Berušky, přeju všem krásné ranko a celý den🙂 Roni, nemám slov, ale naštěstí už víš, že půjdete jinam. Hodně štěstí, zdraví...hodně štěstí, zdraví...hodně štěstí, milá Kaczko, hodně štěstí, zdraví...ať se Ti splní i to nejtajnější přání🙂

rona2
autor
28. srp 2009

Krásné ranko,tak ještě jednou kráááásnéééé narozeniny Kaczko.A hlavně ať se splní to nejtajnější přání.
Mám dneska hodně náročný den,tak se loučím a večer asi nakouknu pokud nevytuhnu. 😉
Mějte krásný den a Cien ty pěkně odpočívej a pupíčkuj,vypadá to,že jsi trgét,ale se šťastným koncem,věřím tomu. 😉 Mimísci se zakousnou a už nepustí,uvidíš. 😉 Tak papa Kelišky.

katrin111
28. srp 2009

krasny den kelisky,KACZKO tobe vsechno nejlepsi k tvym narozeninkam hodne stesticka,zdravicka a hlavne ti nejvice preji konecne male kaczatko 🙂 romi to je teda sila...........je to hnus co na to rict????holky ten srazek.....sejdeme se az tak po patnacte jo???ja driv nemuzu pac manzovi zmenili smeny........

rojenka
28. srp 2009

ahooojky holčiny,
tak jsme byli s manželem v pondělí ve fertimedu na pohovor u sobka.
je to teda s ním docela sranda příjde mi že si ze všeho dělá legraci,jinak udělal vstupní
vyšetření krev nám vzali v pon.jdeme na genetiku a pak už to půjde...)
jdeme na to ivf-chtěla sem se zeptat určitě už to tu máte za sebou jak probíhá to odběr vajíček
zda jste to měli v analgezii nebo v anestezii kolik to stojí,a jestli v té analgezii jak jste při vědomí
to bolí?co je lepší? 😕člověk jak to tak čte tak má docela i člověk strach..a ty injekce jste
si píchali do svalu nebo pod kůži?........ 😕

bobinka1
28. srp 2009

ahoj holky,taky vás zdravím,od úterý si píchám puregon,v pondělí mám kontrolu a OPU uvidíme buď ve středu nebo v pátek,j.cien a ty teď pěkně pupíčkuj 😉

beruska81
28. srp 2009

dobré ránko kelišky, kaczko všechno nej nej nej k narozeninám

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru