Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
2. zář 2009

nic mizim na nocni.

tak preji vsem krasnou noc a cien tobe zitra silnejsi // a jestli pujdes na tu krev tak krasne pozitivni ciselko 😵

j.cien
2. zář 2009

Diky Kacko!Uvidim podle testiku,kdyz tak pujdu na krev v patek 😉 dnes jsem cely den litala a zitra bych chtela konecne poprve od ET odpocivat 😉 🙂

Doufam,ze Dituska Spasinka pojede take a co Verca777,Sido,Radula a Belinka????vsechny vas chci!!!!!na srazik!!!

evcaa
2. zář 2009

martuli to je uzasne jen vam chci poprat dobrou s kobrou jdu se okoupat danik spinka a ja pudu taky at se vyspim taky stajnou dobu jako on 😀 😀 😀 😀 😀 uz dva dny spnkame od desiti do ctyr no baaaaaaaaaaaaajo mam vas rada a marti ty hned pis co nejdrive

jjj a jinak foto z telefonu vlozis jen pres kabel nebo pres ctecku pametovych karet do PC 😉

kasa
2. zář 2009

Marti nestresuj se ,určo to vyjde musíš být veselá a myslet pozitivně,to je základ.Ráda bych se připsala,ale to by nesměl být termín 12.9.,to bych opravdu neukecala.Tak snad příště. 😀

j.cien
2. zář 2009

Evicko tak to zni jako hudba z Marsu..ctecka karet...OMG,to jsem v zivote neslysela...jsem totiz technikou fakt nepolibena 😀 😀 a Danecek je uzasny a jak na tobe lezi...az jsem si brekla,jak vam to slusi!!!!

Jj,Kaci -pozitivni mysleni-rozkaz pane 😉 🙂 !Jdu chrnet a rano testuju,tak bdete!!!!!! 😀 😀

j.cien
2. zář 2009

Dobrou 🙂

smilers
2. zář 2009

Ahojky vsem,

cien moc gratuluju a drzim palce at je vse ok 😉 ja testovala tedy 8 den po ET,defakto se ma testovat cca po 12 dnu, kvuli pregnylu jeste, pac ten pusobi cca 10 dni, takze tfuj,tfuj a at krev vyjde dobre 😵

bobinka1
2. zář 2009

ahoj holky,tak v pátek mám OPU a narostlo mi asi 15fiolikulů,tak jsem zvědavá co tam bude,sraz určitě nedám,mám nemocenskou a nemám vycházky a dostanu je až 14.9 😉

kasa
3. zář 2009

Dobré ranko všem,dneska hlavně Cien ať dálnice sílí,a brzy nám i s HCG potvrdíš,že jsi těhu.Mějte se všichni krásně,já jdu dneska později do práce,protože jdu do velkoskladu květin co máme za makrem,tedy ještě kousek dál,ale mám tam sraz s našim řidičem až v 7 hod,tak je to super,nemusím se honit. 😀 .Taky zdravím Smil a její holčičky,a Evču s Danečkem a Belli a všechny ostatní .Krásný sluníčkový den plný úsměvů.
Bobi a tobě ať foliky rostou a brzy můžeš taky hlásit pokračování těhu vlny. 😀

kasa
3. zář 2009

Kači já ke kyselině listové,beru ještě Elevit,je na něho i reklama v telce,tedy sice na halmarku,ale doporučila mi ho kamarádka,které to doporučila gyndařka a dneska už má krásnou 4 měsíční holčičku.Tak můžeš vyzkoušet i to,já jsem brala asi rok calibrum bejby plan,ale pak jsem změnila,tak uvidíme. 😀

bellka
3. zář 2009

Dobré ranko, berušky🙂 přeju vám krásný slunečný den. Cien, každé ráno na Tebe myslím, hned po probuzení. Jejda, mám volno a nemůžu se hýbat, jsem zlenivěla a zapomněla, co je to 12 hodin lítat a zvedat, OMG. Bobinko, ať máš hlavně kvalitní vajuška. Kaczko, taky beru skoro dva roky calibrum baby plan a měsíc před IVF ho vyměním za femibion 800. Berušky, přeju opravdu krásný den a Cien, čekám🙂

katrin111
3. zář 2009

krasny den kelisky..marti jak to ctu mam husinu vsude na tele.mam obrovskou radost.....a vidis jak ti prvni ivfko nevyslo casove bo to tam zadupali tak je to nakonec dobre tak to asi melo byt 😉 takze vsechno zle je k necemu dobreeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!belli co ty zucastnis se sraziku???????????a ostatni kelisky??????asmenko kocik je barvy takove bezove s takovymi ornamenty taky bezova cerna a pak uz nevim...........jak ho budeme mit tak ho vyfotim a dam do alba............mame ho objednany pac na prodejne nebyla tato barva jen same cernea to jsem nechtela.......

petra123
3. zář 2009

čauky holky moje tak zítra se uvidí ale jedna otazka ????

Když beru urtoš je možné aby se mi ukazali na testu slabounké čárky že jsem těhu??

bobinka1
3. zář 2009

ahoj holky,Peťo utroš by na to neměl mít vliv,vypadáš nadějně 🙂

petra123
3. zář 2009

jéééžíš kéžžž by 😀 😅

bobinka1
3. zář 2009

Peťo mé kamarádce vyšla hned první IUI a má doma holčiku a podruhé ji vyšla na podruhé a má doma chlapečka a taky Fertimed 😉

bellka
3. zář 2009

Se poseru, už mám husinu z Petry, OMG! Utrouš nemá žádný vliv na //, držím paluškyyy. Katrinko ahoj, ještě nemám služby, máme sraz z diskuze, kam chodím už rok, ale vypadá to, že budu v práci, tak nemůžu jet a jestli budu mít aspoň toho 12. volno, to víš, že bych za vámi přijela🙂 jenom já nemám PC, a to si Cien myslí, že je sto let za opicema, když nemá digi foťák, tak se tam nemůžu připsat😉

petra123
3. zář 2009

holky ja mam husinu s vás pokud to nema vliv tak OMG bo můj mi doveze za pár hodin testy další a už ted se bojím jak to dopadne v pondělí jsem byla 7 den po IUI a byl tam stínek a 8 den po IUI tak už šel stínek trochu vidět měřila jsem si včera teplotu a byl 37 a dneska 36,9 holky moje nervy sice se cítím jinak ale mam strach že to je jen vsugerace ☹ než můj dojede tak se asi zblazním a holky ty chutě v práci a musela jsem se smát poslouchám v práci rádio a dala jsem si jednu pisničku nahlas a mimi se asi nervlo že to mam nahlas tak začalo mě bolet břicho a jak jsem zesalbila byl klid 😀 nafouknuta jsem jak 4 měsíci 😀 holky v práci se mi smějou ale hlavně mi to přejí at se to konečně povede ale ja se stejnak bojím včera jsem se rozčílilila a měla jsem příznaky jako před MS i kříže se ozyvají no nevím bojím se ☹

bellka
3. zář 2009

Petro, hlavně se zkus uklidnit, protože je to pro miminko strašně důležité. OMG, tak ona zkusila testík už dřív a nic neřekneee. Ty jo, já zase koukám na fotečky vašich testíků, UTZ a pak holčičky Smil a Evičky Daníka a vzdychám a rozplývám se a bulím nad těmi zázraky🙂

petra123
3. zář 2009

bellko ja meněla doma PC můj byl na služebce a měl PC u sebe tak až dnes píšu 😀

petra123
3. zář 2009

jo holky a to nutkaní pořad chodit na zachod holky ve v utery jsem v práci vypila 3litry vody měla jsem pořad žízen a ještě jsem něměla dost a co myslíte že nasledovalo pořad jsem byla na malé pořáááádddddd a dneska v noci snad 5x jak jsem se asi mohla vyspat nevyspala 😠

petra123
3. zář 2009

jo holky a jinak plet mam jako puboška 😀

a jinak co c.jien jak ta dopadla????taky jsem na ni hodnš myslela ja to sní vypada???

smilers
3. zář 2009

Ahojky, no vidim, ze se Vam tu zacina darit 😉 To je fajn, peti tak at ten sen je zkutecnosti 😉 belko a ty nevzdychej , jednou to proste uz vyjit musi 😵

petra123
3. zář 2009

smilko kéž by ale jak si udělam dneska ještě test pokud mi ho můj nezapomene koupit tak uvidíme ale trochu se bojím ☹

smilers
3. zář 2009

peti vsak uvidis, vim, je to euforie, kdyz je tam na tom testu mas, ale zkus byt v klidu a v pohode, ona psychika je nekdy potvora, tak at ses v pohode, a proste ver tomu, ze je to na dobre ceste 😉

petra123
3. zář 2009

smiles díky moc jo v práci makam a nemám moc čas nad tím přemyšlet ale bojím se at neudělám špatný pohyb a vše by bylo v tahu ☹

j.cien
3. zář 2009

Ahojky 🙂 Teda Petro,ja to rikala!!!jako Katrinka!!! 😀 to je super!!!potichoucku gratuluji..a kez by dal carecky byly obe a nakonec tmave!!
Ja mam tu druhou stale svetlouckou...ale je a je pro mne moc vzacna,tak si ji stale prohlizim... 😉
Dnes me dost poboliva bricho..tak budu asi prvni den polehavat...
😕 a ET jsem mela presne pred tydnem 😉 to uz jsem se nervila na tom ETpokoji a vyhlizela docenta..a mezitim jsem byla asi 1OOx močit 😀 😀 😀

smilers
3. zář 2009

peti, tak nad tim nesmis premejslet, samo netahej nic tezkeho, nestresuj se ale jinak bud proste v pohode, jasne kdykoliv s emuze neco podelat, reknu ti to asi tak, ja v tehu pocitala se vsim, radeji, protoze byt porad ve stresu to taky nejde porad 😉 takze tfuj tfuj

petra123
3. zář 2009

j.cein tak to jsme obě na tom stejně je to můj stíneček a je to pro mě poprvé asi jako pro tebe ale ted se musíme držet ju???myslím si že kdybych ji chtěla vyfotit tak nevím jesli by šla viddět ale ja ji vidím 😀 a taky ti tichounce gratuluji a sejdem se v POlance ju 😀 a ty jsi byla už na krvi??ja chci jet zítra pokud se na testu čarečka zesílí

smilers
3. zář 2009

cien bezva, jen tak dal 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru