Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

petra123
3. zář 2009

j.cein a jak se cítíš??u mě pobolíva mě děloha,trochu kozy,je mi nějak divně ale na blití to není,pichá mě u pupí´ku někdy to neznám,a kříže to je hnus stoho mam velky strach ☹

rozi.nka
3. zář 2009

krásné ráno kelišky 🙂
koukám, že tady se to pěkně těhulkuje 😉 moc držím pěstičky ať je všechno v nejlepším pořádku a čárky sílí 😵
já jsem se dneska po dlouhé době pořádně vyspala, vstávala jsem v 9:45 😅 🙂

petra123
3. zář 2009

jo a mam pořad hlad 😀

petra123
3. zář 2009

rozinko super u mě to bylo naopak ale zase podvečer na odpolední budu zívat a bude se mi chtít spinkat 😀 😔

petra123
3. zář 2009

j.cein tak kde jsi povídej 🙂

j.cien
3. zář 2009

Petii tak ja hlad nemam ted vubec...ani chut..boli me bricho jak na mrchu..a ta ma prijit za 8dnu..sakra...doufam,ze nebude 😖 ...jinak nic necitim.kozy vetsi..ale to uz od stimulky a ted trochu divne ty bradavky...ale mozna si to jen sugeruju,pac jsem psychuoš 😀

rozi.nka
3. zář 2009

jj, to znám taky. měla jsem období že jsem si musela odpo na hoďku lehnout, jinak jsem byla hotová a bylo to tak měsíc zpátky. na začátku těhu jsem vůbec nebyla ospalá 🙂
a jak jste psaly o těch pocitech, tak já jsem to měla jak normálně před ms, bolesti břicha, nalité prsa a akorát se zpozdila, což nebylo neobvyklé ptž můj cyklus si dělal co chtěl 😀
až tady kelišky mě ukecaly na test a světe div se, byly tam 🙂
takže žádná bolest ani pocit neznamená, že je to v háji 😉

petra123
3. zář 2009

j.cein tak ja mam MS dostat zítra ale doufám že ne ale jak píšeš jsem taky psychouš 😀 a bradavky taky trochu a mam pocit že aji trochu stmavly ale to je taky asi vsugerace 😀

ja taky nemám rozinko cyklus pravidelny ale misuly měsíc asi tělo dostalo strach z Polanky a dostavila se na čas 28den 🙂

rozi.nka
3. zář 2009

to mě naposledy přišla po šoku z gyncentra o dva dny dřív a byla poslední na delší dobu 😎 😀

j.cien
3. zář 2009

Peto tak jestli ti ztmavly,tak je to tuty!!!! 🙂

Rozi tvoje tehu tak silene utika!!!nedavno jsme hledali na tom UZV to mini miminecko a ty uz za par tydnu rodiiiiiiiiis!

petra123
3. zář 2009

j.cein ted můj jel koupit ty testy no nezapoměl na ně no držte palečky se bojím aspon trochu čárky 😅 ☹

kacza.b
3. zář 2009

krasne odpoledne kelisky tak co je noveho uz nemuzu dospat

cien byla jsi na te krvi?

kacza.b
3. zář 2009

petro123 tak co uz te tvuj dorazil,holky nenapinejte 😅

kacza.b
3. zář 2009

haaalooo kde je kdo?

petra123
3. zář 2009

holky tak na testu nic tak další pokus před náma tak zatím pá zítra se ukažu ju??jdu do práce tak se mějte ☹

kacza.b
3. zář 2009

petrus nezoufej treba je to brzy po IUI drzim palec 😉
at ti to v praci utika! ja mam jeste dneska nocni a v patek volno 😝

kacza.b
3. zář 2009

petrus zkus zitra ranni moč. pokud mrcha nedorazi tak je jeste sance

kacza.b
3. zář 2009

tak uz jsem byla vyvencit i psa a porad nikdo nikde 😒 tak si tu pisu sama se sebou. tak zatim pa,vyrazim do ulic

katrin111
3. zář 2009

holky tehulky ja taky ze zacatku porad spala taky jsem byla dost unavena..taky me bolelo bricho jak na mrchu a bradavky ani nemluvim...........baby drzim pesti

katrin111
3. zář 2009

ranni moc bych moc nedoporucovala,spise pak tu poledni...............ranni jsem mela vzdy o dost slabsi carecky.......

sweethy
3. zář 2009

Pěkné odpoledne holky, my dnes měli kontrolu a zatím to vypadá, že čekáme páreček, tak jsme s manželem moc rádi. Doufám, že i ostatním Fertimed přinese štěstí tak jako nám a hlavně teď cienka ať nás těhulky následuje 😵

j.cien
3. zář 2009

Co,tak Peta nakonec nema dve carky???Sem se bala,ze to jeste mohl byt Pregnyl...

Kaczko ahoj!Nebyla jsem..ale zitra zajdu!Dnes jsem najaka marna a snad prvni den po ET trcim doma a flakam se...a vubec me to neba...ale koukam stale na testiky,uz mam teda 3s duchama 😀 😀 a jen se modlim,at se neraduji predcasne...vsak vis,kolik se toho muze po...a kolikrat se to holkam fakt po.... 😖

kat77
3. zář 2009

Ahoj holky, moc vás zdravím...Cienko tak jak to všechno dopadlo? Kolik bylo embroušků? a kde jsi byla na celý proces OL nebo Polanka?
Holky, taky vám přišel domů dopis od ferťasu, něco v tom smyslu, že se chcou zbavit kajoška?

bellka
3. zář 2009

Tak načuhuju, co to je s tou Petrou??? Má nebo nemá tam ty //? Ale zítra bude moudřejší, držím pěstičky. Kat77, co Ti to přišlo? Sweety, tak asi páreček, to je paráda, Kaczko, na Tebe nemám štěstí, OMG. Cien, drž se, holka zlatá, každý den na Tebe myslím.

j.cien
3. zář 2009

Swety ohromna graulace!!!At vse krasne ve zdravi pokracuje!!

Kdo se chce proboha zbavit Kajika???? 😠

bellka
3. zář 2009

Cien, jestli je to tak, tak si myslím, že jim není vhod to, že spolupracuje s pacientkama a nic jim hlavně nenalhává.

sido
3. zář 2009

ahoj holky tak jak se máte já dorazila z práce a jsem jak pytlem praštěná 😒 cienko prďolko tak co čárečka je silnější? 😉 už by jsi taky mohla dát něco do albíčka 😉

sido
3. zář 2009

belko nějak jsem nezaregistrovala co se děje s Kajou?

sido
3. zář 2009

holky kde jste????? ☹ ☹ ☹

bellka
3. zář 2009

Sido ahoj. Já taky né, jenom Kat77 psala, že jí přišel dopis z Fertimedu v tomhle duchu, taky čekám o co jde.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru